Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Idézetek a gyépébõl #2

- - - - -

  • Please log in to reply
801 replies to this topic

#701
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts
bár nem teljesen vágom a témakört, de a 200 annyira nem vész ezért a cuccért nem?

#702
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Egy újabb értelmiségi.

link

#703
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
De kajakra akkora gyíkság ez az apróhoz hozzászólás dolog....
Meg mér nem az szól hozzá akit érdekel az ajánlat?......Nem értem a mai emberek egy részét......akkora bunkó emberek vannak....hihhetetlen

#704
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Asszem a múltkor pont errõl beszéltem. Feladtam az egyik bájkomat hirdetésbe és pár percre már jött is az elsõ építõ hozzászólás.
Édes istenem. Amúgy biztos nagyon jó haverom a srác, hogy azt gondolta, kíváncsi vagyok a véleményére.

link

#705
velõ

velõ

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts

Ez nem teljesen ide tartozik, de nagyon mókás történet:
Reggel végigmentem a Tapolcai használtcikk piacon (lomis piac- így érthetõbb) aztán két cigány suttyó utánam kiabál, hogy „Add el a biciklidet!” „Adok érte egy ezrest!”
Nem is reagáltam rá, mert feleslegesnek tartottam volna, ha a végén menekülnöm kellett volna…Nagyon el vannak tévedve. De mosolyogtam egy jót és mentem haza…


hasonló: a Holokauszt Múzeumba, ahol melózok, naponta jön több gimis csoport, egyszer egy srác odajön hozzám, rábök az érintõképernyõs számítógépekre, amiken képeket, dokumentumokat stb lehet nézni): "te, hol lehet ilyeneket venni?" kifejtem neki, hogy nem hiszem, hogy bárhol csinálnának kis mennyiségben ilyeneket, neten nézzen utána, esetleg találhat valahol infót, de biztos, hogy kibaszott drága lesz... néz rám pár másodpercig: "és mi lenne, ha megvenném az egyiket, hazavinném, és rácsatlakoztatnám a számítógépem?":D:D:D
"you're born with a brain, then you can fucking use it instead of letting others use it for you..."
január 22 - Theogonia

#706
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

A Cindercone-odért akartak egy ezrest adni...
Méé nem adtad el?:D


ne is mondd!
már nagyon bánom, jól jött volna az az ezres. legalább el tudtam volna menni este inni egyet.
aztán meg könnyen jött, könnyen megy! :P

scottraider: nem hizsem, hogy azt az intelligencia szintet elérték volna már, hogy megkülönböztessék a vasat az alutól, szerintem csak a tárcsafék szúrt szemet és azért ajánlottak érte "dupla árat", különben biztos csak egy 500ast akartak volna érte adni...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#707
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts
Tuti csak az alu alapanyagot látta benne,és szaladt volna vele MÉH-be!

#708
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

Ez nem teljesen ide tartozik, de nagyon mókás történet:
Reggel végigmentem a Tapolcai használtcikk piacon (lomis piac- így érthetõbb) aztán két cigány suttyó utánam kiabál, hogy „Add el a biciklidet!” „Adok érte egy ezrest!”
Nem is reagáltam rá, mert feleslegesnek tartottam volna, ha a végén menekülnöm kellett volna…Nagyon el vannak tévedve. De mosolyogtam egy jót és mentem haza…


A Cindercone-odért akartak egy ezrest adni...:D
Méé nem adtad el?:D

#709
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
Ez nem teljesen ide tartozik, de nagyon mókás történet:
Reggel végigmentem a Tapolcai használtcikk piacon (lomis piac- így érthetõbb) aztán két cigány suttyó utánam kiabál, hogy „Add el a biciklidet!” „Adok érte egy ezrest!”
Nem is reagáltam rá, mert feleslegesnek tartottam volna, ha a végén menekülnöm kellett volna…Nagyon el vannak tévedve. De mosolyogtam egy jót és mentem haza…

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#710
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
[12:01:31] dávid: de te amugy milyen bringás vagy?
[12:01:42] domasz99@exa: jó:D
[12:01:58] domasz99@exa: mtb, járom a világom
[12:02:17] dávid: cc/fr/dh/dj/street?
[12:02:23] domasz99@exa: jah!
[12:02:23] dávid: és sisakod van?
[12:02:32] domasz99@exa: dehogyis!! minek?tolnán senkisem hord


no comment...és a srác elõtte azt hitte, hogy egy használtan is minimum 12 ezret érõ villát eladok neki 4 ezerért, és ráadásul postán küldöm el valahova Tolna megyébe, egy kis faluba...

#711
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 posts
Ugyan skacok ti nem értitek a lényeget!!A honda DH korporésön eggyesül a suntour holdingal,és elkészül a lejtõk réme a HOSUN-1-es.Szerintem a többi gyárto fülét farkát behuzva vissza is adhatná az ipart!

#712
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Feltöltött kép

Eladó HONDA gyártmányu,zsír uj, rohadt erõs DH váz!


5Th taggal,merevitõrudas fékkonzolal (képen fekete, a gyári gyenge, nembirja)

hogy is van? éljen a hozzáértés? :)

#713
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
:)

:-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#714
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts

http://apro.bikemag....hp?product=9323

" Teleszkóp: Sr suntour DURO (140mm-es becsúszószár) "


:D

Az MTI titkos adattárából, az "Egyesült Amerikai Államokból érkezett hírek" szekcióból:
"Most érkezett a kéminformáció, miszerint a közép-európában található Magyarország egyik kerékpáros fórumának tagja, név szerint "hideg" a 2006-os szezontól a Answer K+F csapatát erõsíti, ahol is a Travis Triple rugósvillák jövõ évi, megerõsített, mindennél erõsebb, 5 1/2 inches, azaz 140 mm-es becsúszószáras modellén dolgozik. Az Answer már felvette a kapcsolatot egy (többek között a hírhedt Sherman tankokhoz való töltényeket gyártó) amerikai céggel, a strapabírõ profilcsövek nagy mennyiségben történõ szállításának ügye miatt. Addig szimpla lefolyócsövekkel kísérleteznek.MTI"
Meguntam az aláírásom....

#715
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Amma valami :)

http://apro.bikemag....hp?product=9323

" Teleszkóp: Sr suntour DURO (140mm-es becsúszószár) "


:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#716
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
http://apro.bikemag....hp?product=9323

" Teleszkóp: Sr suntour DURO (140mm-es becsúszószár) "


:D

#717
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Gratulálok az ilyen ökröknek.
Amúgy az a hozzászólásos dolog az apróhirdetõben tényleg egy nagy baromság. Mi értelme van?
Ha feladsz valami cuccot akkor vagy elkezdik olyanok fikázni, akinek a véleményét abszolút nem kérdezted, vagy a srác egy többszázezres cumót akar venni, de nincs pénze telefonálni és ezért írogat oda. Nevetséges.
Egyébként meg itt a fórumon is tiltják a kedves modik a személyeskedést, meg egymás cuccainak durva fikázását. Akkor a hirdetõben miért szabad?

Most is egy barom felrak valami hülyeséget és mindenkinek ott a hozzászólásokban rögtön van véleménye róla.



kimondtad a lényeget. az a baj hogy mindnekinek véleménye az van, mindenre, de tapasztalat, az egy csepp sem.
majd ezek után jön az okosítás, és az oltogatás:)

#718
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Gratulálok az ilyen ökröknek.
Amúgy az a hozzászólásos dolog az apróhirdetõben tényleg egy nagy baromság. Mi értelme van?
Ha feladsz valami cuccot akkor vagy elkezdik olyanok fikázni, akinek a véleményét abszolút nem kérdezted, vagy a srác egy többszázezres cumót akar venni, de nincs pénze telefonálni és ezért írogat oda. Nevetséges.
Egyébként meg itt a fórumon is tiltják a kedves modik a személyeskedést, meg egymás cuccainak durva fikázását. Akkor a hirdetõben miért szabad?

Most is egy barom felrak valami hülyeséget és mindenkinek ott a hozzászólásokban rögtön van véleménye róla.

#719
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
http://apro.bikemag....&cat=all&page=1
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#720
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Szerintem nem kell a feszko, valamiert ugy erzem meg tudjak talalni a sracot es meg tudjak ezt beszelni egymas kozott. :)

eddig nemment;)

Tiger: jókérdés. amiért hirdetni a bikeboltot.