Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
801 hozzászólás a témában

#581
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
és ha átöltöztem, mert csak nem megyek már oda cicafutónaciban? na, na, na?:D:D

Tom: szerintem sem lett amúgy extrém sport, legalábbis kispadon (kispad.hu) úgy olvastam valami hivatalos forrás idézését, hogy nem lett az. kéne ide valami bennfentes, hogy ezt megmondja...

#582
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

... mondjuk térd meg könyök felrepedt...
...laza melegítõ és egy sima sportpóló...


ez ott már megbukott, hogy a melegítõ nincs kiszakadva, ellenben a lábaddal. :P

bocs a kötekedésért, de ilyen apróságra azért figyelj! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#583
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
az mtb nem lett extrém sport.

vagy frissült a "lista"?
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#584
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
tehát ha én mondjuk elesek CC-zés közben, de csak simán lemosom vízzel és hazamegyek (nem olyan súlyos a sérülés, mondjuk térd meg könyök felrepedt, össze kéne ragasztani, de ellátást igényel, viszont kibírom hazáig), otthon átöltözöm valami normális ruhába, amirõl nem látszik, hogy bringás vagyok (laza melegítõ és egy sima sportpóló), bemegyek az orvoshoz, azt mondom, hogy futás közben valószínûleg ráléptem a kibomlott cipõfûzõmre/valami másra, ami miatt eleshetek és ráestem egy éles kõre/ egy halom üvegszilánkra...akkor megkapom a TB-támogatást?:chin:

#585
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
tehát a MTB extrém sport lett?
bruhhhahhhahaaaa :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#586
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de erre szükség volt, mert túl sok pénzt vitt el az államkasszából:)
de hogy mennyit, azt senki sem tudja:)

végülis a "valószinüleg" egy kiváló indok.

#587
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
2006. december 27., szerda 13:50, InfoRádió / Herczeg Zsolt

"Az államtitkár nem tudta megmondani, hogy ez milyen kiadásokkal jár az érintettek számára. Mint mondta: nem tudja pontosan, hány baleset történik, és a biztosítási díjakkal sincs tisztában.

Horváth Ágnes azt sem tudta megmondani, hogy az állam mennyi pénzt spórol meg a szigorítással.

A kérdésre, hogyan lehet majd bizonyítani, hogy a sérülés sportolás közben történt, Horváth Ágnes úgy válaszolt: bízik abban, hogy aki sportol, nem fog csalni."

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#588
Barna_UMF

Barna_UMF

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás

jézusom eddig ebbe nem botlottam bele, pedig nem egyszerû...
a topik elsõ oldalát érdemes elolvasni annak, aki meg akarja tudni, hogy melyik a legjobb fr váz... :scared:

Fõleg RitcheyRich nevû agytröszt hsz-eit nézzétek...

http://forum.bikemag...read.php?t=2389


LOL az "ültetett" váz az mijen?

Azt hallotam ez az egyik legjobb váz a freeride vázak közt.


de ez nem dirt/street?

Mondjuk most néztem Schwinn Jumpert.ééééss.......
hát hogy is mondjam igen csak kotyogott a fejycsapágy.


vallszeg mivel integrált és abból van kismillió méret nem a megfelelõ volt benne

összegzésként. LoooOOOoooL XD...

#589
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
jézusom eddig ebbe nem botlottam bele, pedig nem egyszerû...
a topik elsõ oldalát érdemes elolvasni annak, aki meg akarja tudni, hogy melyik a legjobb fr váz... :scared:

Fõleg RitcheyRich nevû agytröszt hsz-eit nézzétek...

http://forum.bikemag...read.php?t=2389

#590
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nyolc általános mint 6 elsõés 2 második osztály kijárása...:)

#591
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
me' kötelezõ vóóót... :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#592
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc
de legalább megpróbáltam :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#593
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
sala meg a nyoc altit se jartad vegig e

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#594
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
hát azt sosem felejtem el akikor egyik szilveszter reggeli másnapos takarítás rendcsinálás elején szóltak hogy tegyek már be zenét (én vtam a legközelebb a lejáccóhoz), és amikor felnyitottam a CD rész tetjét akkor visszanézett rám egy félig megevett virsli némi mustárral :D:D

egy rúd párizsi meg félig felbontva lógott a lámpáról, oldalról beleharapva mint vmi rúd kukoricába.
Meguntam az aláírásom....

#595
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc
ezért sajnálom, hogy nem tanultam tovább :D ezek után képzelem mekkora partik lehetnek a koterban :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#596
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Ez a BME infósok egyik levlistáján érkezett haveromnak, és átküldte.

MegaGigaPetaExaLOL

Üdv!

Egy szilveszter éjjel (inkább másnap majnalban) elhalálozott (talált) bagoly keresi új gazdáját, aki esetleg ki szeretné tömni, vagy jó magyaros pörköltet fõzni belõle, vagy mittomén, de azért ez utóbbit nem ajánlanám...

Semmi sérülés nincs rajta, kb 40 centi, szép állapot ban van, semmi baja, csak egyet kivéve... hogy szegénykém nem lélegzik...
Biztos van valaki, akinek hoányzik egy ilyen teremtmény a könyvespolcra vagy akárhova kitömve...

Szal ha van valaki, vagy valakinek ismerõse, aki ilyesmivel foglalkozik, akkor hajrá! Minél elõbb jelentkezzen az illetõ, mert most a kicsike a fagyasztóban pihen, élvezi a sarkvidéki klímát, de nem sokáig tûrik meg ott, és még az is lehet, hogy valaki az utószilveszteri bulik idõszakában részegen hazaérve valami ehetõ után néz, és... .

Ez nem kamu, nincs kandi kamera sem... a lényeg, hogy van, lehet vinni ingyé, csak el kell menni érte Szolnokra.

A sokszáz várható vicceskedvû kötözködõ hozzászólást megelõzendõ hozzátenném, hogy sajnos zsiráf nincs. Rozmár sincs. Sem elefánt.sem tatu, sõt krokodil sem. Talán jövõre. Teve sincs, mert nem fért be szegény a fagyasztóba, a lajhárt megettük karácsony este, a rinocéroszt pedig egy óvatlan pillanatban megették a kutyáink, csak a szarvát hagyták.... látod-e... sõt a kafferbivaly elkelt, egyéb fajokat se keressetek. Ajándék pápua kurva sincs hozzá, döglött macska megoldható lenne, de akkor a szomszéd néni nagyon bánatos lenne. Szóval nincs semmi más.

Kérnék mindenkit, hogy ne örvendeztessen meg hülye hozzászólásokkal. Ha kell, irj magánben, kiokosítlak,mi merre hány méter, oszt mehetsz érte. Ennyi.

Gondolom senkinek nincs ideje, kedve ilyenkor hülyeségeket olvasgatni (vagy ha igen, feltalálja magát) , tehát kíméljük a listát... és magánban sem várok faszságokat.

Na minden jót!


Meguntam az aláírásom....

#597
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
juj:D a közép teleszkóp egy manitou metel R, a teló egy RS boxxer race, stb stb..:D
amúgy azért írja így, mert nem bringás, csak hozzá került a bicikli ilyen olyan okokból.

#598
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Felszereltseg:2004-2005 model,villa:Rock Shox Racer(dupla vallas)kerekek:sun race (amerikai tipusu kerekek)WTB gumikall,Truvativ hajtokaral,truvativ lancvezeto,Tiagra valto(hatso)elso nincsen,kozep teleszkop Manitu,fekek: shimano deore(elso),hatso: Hayes 9,Truvativ stucni es kormany,nagy kormany oszefogo csavar,a bicikli makulatlan allapotu,nem folyik se teleszkop se csapagyazasokal semmi problema,a bicikli tokeletes hasznalhato allapotban van,TEL:0670.....,e-mail:....@freemail.hu


Apróban találtam. Egy vegát hirdet. De olyan szavakat használ, meg az alkatrészek neveit se tudja leirni:) az írás alapján kb 10éves lehet:). közép teleszkóp a legjobb:P

#599
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
"Fiam még egy ien, és megb*szlak a hátamon..." :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#600
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

apróból idézve, az utolsó sor a lényeg... :S szefo a gyerek tuti
tel 0620/*** ha reggel 10 elött mersz hivni szétb*szom az anyád


18+

És ha direkt az anyja hívja fel...?
:-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."