Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
801 hozzászólás a témában

#501
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
'Oszt az ilyen ekkora egoval mondja neked valaha is, hogy jó vagy, vagy csak hogy "már megint jól választottam"?.. :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#502
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Ennyi nõtlen pasit...:D

kikérem magamnak! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#503
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Ennyi nõtlen pasit...
:D

Bár Jorus legalább õszinte...

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#504
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
'sznám. :D

Dave fiam, ódivatú vagy, jah, utoljára az Elfújta a szélben olvastam ien romantikus sorokat. :D



jajj
http://iwiw.hu/pages...userID=10258976


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#505
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ennyire még nem tudtál elmenni? :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#506
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
van még ilyen? :D

#507
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Csak gondoltam mutatok ilyet is, nem tudtam, hogy ilyen gonoszul bántok majd vele :(

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#508
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Azért van rajta szemüveg, mert az apja ahányszor megszólal szemközt veri...
Tipikusan az a csaj, akit azért viszel étterembe, hogy amíg eszik addig sem beszél :)
Akkora az arca, hogy elbírna egy projektoros vetítést.

#509
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Azért a képeken is látszik, hogy az egyedfejlõdés melyik lépcsõfokán ragadt meg szegénykém...mindenhol fetreng meg négykézláb kúszik...látszik még nem sikerült 2 lábra emelkedni :D
Kicsit a cukivagyok.hu-t juttatja eszembe...vagy ezt a témát nem kéne felemlegetni? :D :D

#510
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
De doktor a cerkák doktora:D
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#511
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
attól függ mi a cél..
beakasztani, vagy reggelit vinni neki reggelente.. ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#512
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
te még lógsz nekem egy rudival, neked csönd:D

tudod hogy értettem. dugni jó az ilyen, barátosnõnek nem...

#513
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

amúgy nekem többet ér egy csillogó szempár meg egy szép mosoly, mint két nagy "frontális szuszpenzátor"...ódivatú vagyok?:chin: (Csuporka, te errõl mit gondolsz?:D)

nem, hanem fatökû! :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#514
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

jajj
http://iwiw.hu/pages...userID=10258976


"oszt' szopni azé' a 10esér' jól szopik-e?"

:D

amúgy miért csak ilyen óriásnapszemcsis képeket mer feltenni? ha annyira szép és ego -mert "van mire"- , akkor szerintem vállalja a teljes arcát, a szemeit is beleértve..vagy az a része már nem olyan tökély és libafosbarnászöldesszürke gülüszemei vannak?

amúgy nekem többet ér egy csillogó szempár meg egy szép mosoly, mint két nagy "frontális szuszpenzátor"...ódivatú vagyok?:chin: (Csuporka, te errõl mit gondolsz?:D)

#515
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Kulcsszó alapján...
http://apro.bikemag....t=63020&cat=all


Abus AGU Avid BB5 BB7 Juicy5 Juicy7 Juicy BB 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Code Ultimate SD5 SD7 SD SL carbon Single Digit Shorty v-fék vfék fékkar tárcsafék tárcsa fék adapter féktárcsa fékpofa fékbetét Cateye Cordless Wireless Astrale Enduro Velo Mity Micro Strada Vectra Citadel lakat Cobra szerszám szerszámok FSA hajtókar hajtómû monoblokk lánckerék lánctányér integrált félintegrált kormánycsapágy Orbit XL The Pig DH Pro Hamax gyerekülés IceToolz Ice Toolz Jagwire Jag Wire bovden bowden bovdenház váltó Panaracer külsõ belsõ Rock Shox Rockshox Argyle 409 318 302 Boxxer Boxxer World Cup Worldcup WC Team Race Dart Dart2 Dart3 Domain Judy Lyrik Liryk Lirik Lyrik SoloAir Solo Air Pike 454 426 Psylo XC SL Tullio Reba Recon 351 Revelation SID Tora Totem 2step Ario Pearl 2.1 3.1 U-Turn uturn rugó teleszkóp Sapim DT küllõ küllõanya Selle San Marco Italia Sidi Adidas cipõ cipó SKS pumpa sárvédõ Sram X.0 X0 X.O XO X.9 X9 X.7 X7 SX5 fogaskoszorú kazetta lánc PC 991 971 951 38 39 48 49 58 59 68 69 89 99 Truvativ Hussefelt Holzfeller Ruktion 1.1 2.0 2.1 2.2 3.1 3.2 3.3 Force Noir Stylo Luftalarm FireX FiveD IsoFlow isis négyszögtengelyes Howitzer MegaEXO X-Type BoxGuide Box Guide láncterelõ láncfeszítõ Wellgo pedálok Zefal Zéfal Xpedo Zoggie Shimano Altus Acera Alivio Deore LX XT XTR Saint Hone Manitou R7 Axel Elite Platinum Super Black Platinum Lockout Gold Label Jump Series I II Nixon Intrinsic Travis Single 150 Triple Ti Marzocchi Marzochi Junior T JuniorT 66 888 Light ETA 4X VF VF2 RC2X Dirt Jumper DJ MX Comp Pro Z1 All Mountain AM Drop Off Gran Grand Fondo MZ Fox Racing Shox 32 36 40 F80 F100 Float Talas Van Vanilla R RL RLC X XTT FUNN Terralogic Novatech Kona Coiler Stinky Stab Shred Scrap Stuff Cowan Kikapu Kula Caldera Cinder Cone Blast Fire Mountain Matic Deluxe Dee-Lux Primo Supreme DS Specialized Enduro SL SX Expert Demo Big Hit Bighit Stumpjumper Rockhopper Hardrock M3 M4 M5 Nicolai Rocky Mountain Azonic Cannondale Judge Perp Prophet Gemini Ellsworth Felt Gary Fisher Haro Marin Merida Norco Scott Trek Yeti Cove Giant Glory Faith GT DHi I-drive IT1 DMR 24" street dirt dh Mavic Sun Ringlé Rhyno Lite Ditch Witch DS1 DS2 XC BMX Intense M1 M3 Iron Horse Ironhorse Mongoose Orange Magellan Pyxis Crux Serpens Scutum PolarX Morati Litespeed Polaris Polar X Corvus Hydra Commencal Comencal krumplihámozó kés palacsinta
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#516
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

jajj
http://iwiw.hu/pages...userID=10258976

olyan kis szerény "szeretnivaló"

#517
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
jajj
http://iwiw.hu/pages...userID=10258976

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#518
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
:D:D:Dez is jóó:<br><br> 

Szióka mindenkinek!!
az én cangim egy polar-x 2001es, deore elsõ, hátsó, dx fékkar (a pici kezemnek! :)), rihárd (ritchey) nyeregcsõ, kojmány, stx-rc hajtómûûû
Ennyit tudtam összekaparni!  :D
Cuppahh :-*


Drága HillEry béjbe!

És milyen frontális szuszpenzátorod van benne?

üdv, lcs



Szió Te legszebb Csávóóóó!!

Hát tod olyan szuszpenzátorom van amelyben nem lotyog a hûbbögõ és nem zörög a huppancs!! ;)
Remélem mindenhogy kielégítõ választ kaptál tõlem!!

Báj Báj Bébi!! :-* :-* :-* :-*



#519
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Akkor dolgozhatsz még. :)

http://apro.bikemag....ct=63821&cat=12

#520
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Kulcsszó alapján...
http://apro.bikemag....t=63020&cat=all


sorry, de elrontottam a pojént.
meg le is doromboltam.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda