Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#33621
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
remélem hogy sokkal összefutok :) köszi a segítséget
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#33622
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nitro: köszi.

elasottegertetem: nagyon könnyû: rátapadsz a villamossínpárra, és azon/mellett haladsz sokáig, mígnem egyszer csak a két pár sín szétválik. a jobboldali mentén mész tovább, majd az elsõ keresztezõdésnél, ahol aszfalt megy balra, balra mész. és itt már elvileg sok bringással fogsz találkozni. :}

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#33623
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
Abban kérném a segítségeteket, hogy a vasútállomástól merre érdemes a békás-tó fele menni? Ha lehet akkor 1 térkép is jó lenne. Elõre is kösz.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#33624
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Jaja, aktuális, de nem muszáj 2-re jönni, akkor csak a szervezõk lesznek kint, elég 3- fél 4 körül. Az olajos témát + passzolom.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33625
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Sziasztok!

Ugye a CM honlapon fentlevõ 16.oo (14.oo szemétszedés) Békás-tó aktuális még?


Más: tudtok mondani olyan boltokat (Debrecenben), ahol 5/20WT szintetikus olajat tudok venni? (benzinkútnál megpróbáltam, nem volt, esetleg vmi motorosboltban?) Kb mennyibe kerül? (mondjuk 1 liter)


Köszi,
b

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#33626
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Szabi, miért nem irsz vissza privit?

#33627
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Skacok:most jöttünk haza a Kistehén koncertrõl...Hát nagggyon ott volt,tiszta+++++.
Tudom most bizti sokan húzzátok a szájatokat,én is vonakodva,sõt nagy fenntartások közepette indultam el.De!
De ÓRIÁSIAK voltak.Mind elõadásilag,mind zeneileg.
Én is csak a "szájbergyereket"ismertem eddig tõllük,pedig van még egy-két jó számuk.A tangóharmónika hogy mennyire megállja a helyét egy zenekarban:hihetetlen!No szinti,gépzene:3 gitár,tangóharmónika no meg két ütõs(az egyik konga is:Tibcsi,jól verte).A dobos ficak úgy nézett ki mint az Argóból a pisztolyos emberke,csak teljesen õsz,no meg a másik gitárost meg be lehetett volna tenni egy francia filmbe(lovagkor)valami botcsinálta nemesnek.Szóval nagy arcok voltak és teljesen pozitív az élményem rólluk.
Mindenkinek ajánlani tudom csak!

Mellesleg ma jót tekertünk,köszönet érte Nitrónak!(ajánlom mindenkinek mint szélfogó:) nekem bevált!:) )
A sámsoni bicóút még mindig víz alatt,de ha így melegszik az idõ akkor az közelebb van mint a Macsi-balcsi és ma is teljesen rendben volt a vízszint is...

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33628
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Kedves Judit, pont tegnap voltam ezen az útvonalon másodmagammal, úgyhogy frissek az élményeim:) .Annyit errõl a S jelzésrõl hogy a kezdetén homokos, Józsa elõtt már alig lehet tekerni a homoktól és a végén is sok a homok.Ha meg valami csoda folytán nincs homok akkor sok pocsolya van helyettük akárcsak tegnap.
Maga az út kellemes, erdõk közt megy, a jelzések is néhány évesek, nehéz eltévedni.Szeretek arrafele járni csak szárazabb idõszakokban inkább más útvonalon szoktam menni, vagy oda terepen vissza aszfalton.

#33629
SJudit

SJudit

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
S. Juditnak hívnak és most vagyok itt elõször, így elõre elnézést kérek, ha olyat kérdezek, amirõl már volt szó itt a fórumon, de sajna nincs idõm most végigolvasni...

Szóval... Találtam a neten egy sárga jelzésû túraútvonalat, mely Debrecen Kartács utcából indul, majd Józsa - Bodaszõlõi bekötõút - Zeleméri templomrom útvonalon folytatódik. Ha jól tudom úgy kb. 10 km-es út. Valaki volt már közületek arra? És, milyen? A jelzések jók, iletve mennyire van benne az eltévedés lehetõsége? :-)

Jó lenne, ha tudnátok errõl az útról valami közelebbit írni nekem... Május egyre tervezünk egy túrát, és ez épp megfelelne. Minden részlet érdekel, már csak azért is, mert nem vagyok Db-i, így még azt sem nagyon tudom, hogy honnan is kell elindulni és onnan merre tovább... :) (Annyit már tudok, hogy a Böszörményi útról jobbra van valahol a Kartács utca.)

Várom a segítségeteket (sjud@freemail.hu) és szép napos délutánt kívánok!!

#33630
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás

BCI: engem érdekelne a kerékszett, fõleg ha ingyen elvihetõ. mikor, hol? kedden megyek vissza debrecenbe. vagy ha küldenél egy telszámot...
thx


SzaBike-é az esõbbség! Ha neki nem kell akkor a tiéd!

#33631
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Debrecenben húsvéti szünet van!

#33632
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

Kicsit megkésve, de én is boldog névnapot kívánok! Kb fél órája futottunk be Egerbõl. Nagyon jót tekertünk és szerencsére az esõ is csak szemerkélt, azt se sokáig.


http://www.kep.tar.h...eo-6/50262795#2

A lényeg, hogy jót dagonyáztunk :D "Jó" idõ is volt, jól is mentünk. Itt vannak a képek! Ti is tegyétek már fel amiket csináltunk + az angol srác :D
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#33633
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Sokat és "bódogat" a mi Tiborunknak még a mai nap!
Meg a többi napra is azért!:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33634
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
BCI: Ne dobd még ki! Csak még nem értem rá elhozni.Ha lesz idõm majd felhívlak, hamarosan.

Boldog névnapot a Tittyknek! Köszi hogy meghoztad ma a Bükkben a jóidõt!
Rég tekertem ilyen jót. Még egy kis elfáradt-kerós-társ vontatás is volt benne a mai programomban gumipókkal.:) Azt elárulom hogy nem Nitro volt az illetõ...

#33635
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Kicsit megkésve, de én is boldog névnapot kívánok! Kb fél órája futottunk be Egerbõl. Nagyon jót tekertünk és szerencsére az esõ is csak szemerkélt, azt se sokáig.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33636
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Titty a te egészségedre tekertem ma. Éppen nem áztam el.

#33637
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
BCI, Kkrisz : Köszönöm szépen!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#33638
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 hozzászólás
BCI: engem érdekelne a kerékszett, fõleg ha ingyen elvihetõ. mikor, hol? kedden megyek vissza debrecenbe. vagy ha küldenél egy telszámot...
thx

#33639
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Altus fékváltókarom van!

#33640
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
BCI: fékkar és/vagy olcsó fékek nincsenek véletlenül?