Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33361
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Krisz:Holnap átvehetem a fékkart?esetleg délelõtt?

#33362
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
bruce:Igazad van vendégként az idõ GMT +1 ,felhasználóként GMT +2 Nem mint ha zavarna ,csak furcsa.
Ma végigjártam Debrecen kerósboltjait pc-971 ügyében de csak két helyen találtam 9es sram lácot az is pc-951 volt.Ritkán fanyarodok rá hogy Gém és Reginába menjek de akkor mindig megmosolyogtatnak.Kérdem hogy van e sram Pc-951 lánc, betûzi: PC-951 ... ez lánc? kérdezi.De azért még felsorolt néhány 8 és 1 sebességes láncot gondolta majd én kiválogatom belõle a jót.:)

#33363
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Érdekes fél perce még Cruxos hozzászólása fölött 02:23 volt most meg 03:23 lett

esetleg nem lehet, hogy vendégként és belépett felhasználóként történt ez a két különbözõ óraállás?


Karcsi: csatlakozhatom idén is hozzád a Zemplén Maratonra utazva? /szal lenne még egy hely? :)/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#33364
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,032 posts
Cukros jók a képek (fõleg az utolsó a Mesterrõl :) munka közben).

Segítség!

Ezúton kérném minden kedves debreceni, vagy Debrecen környéki bringás segítségét. Szeretnék összerakni egy ss gépet, és még pár cucc hiányzik. Mivel az anyagi keretek jeleneg elég korlátozottak használt cuccokat kell beszereznem . Szóval ha van egy-két öreg, használt, de még használható állapontban lévõ alkatrészed, amitõl nagyon-nagyon olcsón (esetleg baráti áron, vagy ingyen) megválnál kérlek szólj. Szóval a köv alkatrészek hiányoznak:
1, villa 1 1/8-os hosszú nyakkal (sajnos a váz fejcsöve is már 12 cm...) (szín márka évjárat mindegy csak tartsa meg a kereket)
2, négyszöges hajtómú levehetõ tányérokkal (175mm), de ha nincsenek rajta tányérok az is tökéletes. Vagy ha van egy törött hajtókarod, aminek az egyik oldala még ép, és nem tudsz mit kezdeni (a kukán kívül) azt is elfogadom.

Szóval ha ezekbõl rendelkezel bármelyikkel légyszi szólj. Hálás lennék érte. :muah1:
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#33365
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,533 posts
üdv mindenkinek

vagy egy bringás pipellõm, ami rám nagy így megválnék tõle...
itt megtekinthetõ: http://ebike.hu/termekek/cipo/2375
szeritnem unisex, részletek privben vagy inkább mélben.
(ja, 41-es)


:love1:

#33366
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
:) jók a képek

Érdekes fél perce még Cruxos hozzászólása fölött 02:23 volt most meg 03:23 lett


#33367
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33368
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Én vasárnap reggel.

#33369
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Ki fog jönni a zemplén maratonra? Én mennék de úgy hogy szombaton mennék fel.Ki csatlakozik?

#33370
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Ha valaki találkozik 2 darab 2-3 éves Mountain Bike Action újsággal akkor légyszíves adja már vissza nekem!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33371
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
ma este szalonnasütés!!!!

#33372
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Szabi: ha fel tudnád venni a telefonodat örültem volna, jöhettél volna velem tekerni tegnap. Én 80 km-t tekertem.

#33373
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Holnap valaki?Úgy Böszörmény irányába jó lenne elcsatangolni.
Ma voltam Gandrassal arrafele.Picit esett de jó volt, fõleg visszafele a hátszél.

#33374
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Babám nyelvvizsgáját ünnepeljük este, sorry!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33375
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Nitro és szalonnát sütni jössz-e?

#33376
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Még nem az igazi, egyenlõre csak egyedül megyek, hogy szoktassam magam, nagyon megérztem a 3 hét kihagyást. De ha rendben leszek, szólok.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33377
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
a körlevél:

Halihó Hódapó!

Naszóval hála a jó istennek, sikerült legtöbbõtök e-mail címét összeszedni, így remélem mindenki értesül az alábbiakról, nevezetesen:

a múltkori, nagysikerû szalonnasütést megismételjük! Az idõpont most szombat (június 17-e), a hely ugyanott, az idõpont szigorúan fél nyolc, aki késõbb jön, az fejenként egy sört fizet. (: Változás, hogy most elõtte nem gyûlünk a Kossuth téren, hanem mindenki egyénileg próbál meg kijutni a tett helyszínére.

A meteurulógusok jó idõt ígérnek, remélem most nem hazudnak.

Technikai jellegû hozzászólás, ugyanis Nagy Csongi email címét nem tudom drága Norbi barátom kézírásából kiolvasni (õ járkált körbe a mailcímekért, utólag is köszi), Szilágyi Márk biztos rossz címet adott meg, nekik szóljon vki, aki tartja velük a kapcsolatot. Valamint páran jelezték, hogy bizonyos n.k. Gombán keresztül elérhetõk, Gomba lécci tedd magad hasznossá. ( :

Kérdezték néhányan, h lehet-e még embert hívni, sztem ez egyértelmû, persze h lehet, miért ne legyünk még többen?

Lényeg ami lényeg, szombatra ne csinálj más programot, a videót izzítsd be, mert 9tõl olasz-usa meccs lesz, szólj, akinek tudsz, hogy jöjjön, és legyél ott f8kor, a tett helyszínén!

Minden jót!
tody

ui.: majd elfelejtettem, szalonnát hozzatok!!!!!
( :


mivel sokan nem voltak, ezért annyit, hogy a hely az a Nagyerdõ, azon belül pedig a Pallagi úttól jobbra. Konkrétan ha mécc kifelé a Biogal felé a bringagyalogúton, ahol annak vége van, onnan visszább vagy 20 méterre és ott benn az erdõben. Az útról már látszik. Mindenkit szeretettel várunk!!!

#33378
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Tody mi ez a szalonna sütés hol lesz mikor?

#33379
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Nitro hogy van a hátad.Elég jót tekertünk.Nincs kedved majd esetleg egy esti tekerésre?

#33380
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Hy!

Szombaton újra bringás szalonnasütés!
további infóért küldj mailt a htody[kukac]yahoo.co.uk címre!

Jó tekerést!
tody