Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33341
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
gyalogkakukk! ezt már én is írtam csak nem a hódosnál lesz hanem az oláhgáboron. de én ott leszek a tesconál és lehet hogy nitro is kinéz azt mondta. szal ott tali.

#33342
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
Holnap 12:30-kor gyülekezõ a Tesco parkolóban, ahonnan állítólag "neves hazai kerékpárosok" társaságában közös kitekerés a Hódos Imre stadionba (?), ahol egész napos Groupama kerékpárosnap lesz.
Triálbemutató, görgõ kipróbálás, zizi, bambi körhinta.
Én sztem megyek a Tescóhoz, nincs kedve valakinek csatlakozni? ;)

#33343
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Egészséggel nyûdd el!
Nem tudjátok, hogy az elõzõ Bikemagból kimaradt cikkrészleteket hol lehet késõbb viszontlátni?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33344
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,032 posts
Ezúton szeretném megköszönni a hajtómûvet. Nagyon pöpec kis darab. Tökéletes. Millió hála és köszönet.
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#33345
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Köszi Krisz, majd valamikor összefutunk, addig is jó munkát!
Szemüveget talán a Marathon sport boltból, multkor láttam egész jókat. Tody mára storno a tekerés.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33346
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Jövõhéten megyünk nyaralni az Adriára.Nem tudtok debreceni vagy balaton környéki boltot ahol lehet kapni igényesebb kivitelû búvárszemüveget és pipát?Találtam egy boltot ahol 5-10 ezerét egészen jó kis cuccok vannak de az sajnos Budapesten van.

#33347
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Nitro: Ha minden igaz holnap meg lesz a hajtómûvem és én kölcsön adom az összehúzó csavart;) Most megyek dolgozni a vekerire.

#33348
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

FÉnykép nem szükséges az ilyen dolgokfoz, hogy bizonyízatni tudnánk?De amúgy jó ötlet.


A megadott fórumon olvastam, h nem kell hozzá, különben sincs bizonyító ereje egy fotónak. A rendõrség abból indul ki, h nem hazudsz, mert ha igen, megb*sznak (hamis tanuzás vagy mi).

#33349
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
A szakirodalom átvert és én is jó hülye voltam, h félreértelmeztem. Szal integrált LX-hez kellene összeszorító. Tamás, a vörös villámhoz nem adtak?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33350
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
engem érdekelne, de lenne egy kérdésem. FÉnykép nem szükséges az ilyen dolgokfoz, hogy bizonyízatni tudnánk?De amúgy jó ötlet.

#33351
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Olvastátok a naplót?Groupama bringanap szombaton.Ki jön?

#33352
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Integrált redszer=Octalink II ha csak a szakirodalom nem vert át... "apósom" ma meglátta a nagytányért, nem bírtam levakarni magamról, végig edzeni akart hívni, h már bírni fogom stb...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33353
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Szigorúan a pesti akciót idézem, a http://criticalmass.hu/node/736 oldalról.

AKCIÓ INDUL!

Most tehetünk valamit azért, hogy ne nekünk kelljen kerülgetni a szabálytalanul, tilosban álló kocsikat és végre tiszteljék az autósok a bringautakat, bringasávokat!
Akinek van kedve egy szervezett kommandó akcióban részt venni, az jelentkezzen.

Egyelõre az a terv, hogy néhány fõs csapatokat szervezünk és bizonyos ideig (pl. egy hét) egy bizonyos útszakaszt ellenõrzünk egész nap és feljegyezzük a tilosban állók adatait. Ha netalán túljelentkezés lenne, akkor persze egyszerre több helyet is figyelnénk egyszerre, de ez majd kialakul.

Az összegyûlt feljelentéseket (van sablonunk, csak a rendszámot, meg az idõt kell ráírni) majd egyszerre visszük be a Teve utcába egy kis média visszhanggal megtámogatva, ha összegyûlt kellõ mennyiség.

Éppen ezért:

-csak olyanok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják az egész dolgot és ezért vállalják, hogy akár rendõrségre/bíróságra is elmennek, ha kell (persze az egész nem kerül egy fillérbe se, csak idõbe)

-tisztában kell lenni azzal, hogy a hamis tanúzás BÛNCSELEKMÉNY, tehát csak valós adatokat szabad rögzíteni

-meg kell õrizni a hidegvérünket, bármi is történik, mert elõbb utóbb nagy nyílvánosságot fog kapni az akció és biztos lesz néhány gépkocsi tulajdonos, aki nem fog örülni annak, hogy feljelentik

-a legnagyobb korrektségre lesz szükség, nem lehet összekarcolni, matricázni, stb. a kocsit, mert ezzel az egész akciót veszélybe lehet sodorni

Egy-két héten belül lesz egy megbeszélés, ahol minden részletre kitérünk és mindent alaposan átbeszélünk (mit szabad, mit nem, mire kell szamítani, stb.).
Aki úgy érzi, hogy ezek után is részt venne, az írjon, hogy kb. merre szokott közlekedni; milyen útvonal, az amit szerinte érdemes lenne figyelni; kb mikor érne rá.



Kérdésem az, hogy lenne jelentkezõ Debrecenben erre? Azt a kevés bringautat megtisztíthatnánk a parkoló autóktól. Na?


tody

#33354
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Nitro nagyon kacsintgat az országútizás felé.:P
Remélem sikerül jövõre átcsábítani. (:

Szabike, kulacs, hm?
(:

#33355
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Örulök Nitro, hogy végre magtapasztalod milyen is a sebesség:)

#33356
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Hála Krisznek fent van az LX hajtómû. Nagyon pöpec kis darab, és a 48-as tányérral csak úgy suhanok :) Örök hála érte! Tamás ma 1 körül mehetnék pár újságért?

Mint látod nem értem rá, majd írok mikor lenne jó. A 48-as tányér már országúti serdülõ áttétel! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33357
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Nem integrált LX-hez kéne?

#33358
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ma már nem jó. Holnap mikor érnél rá? Valakinek nincs Octalinkhez összeszorítója?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33359
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Hála Krisznek fent van az LX hajtómû. Nagyon pöpec kis darab, és a 48-as tányérral csak úgy suhanok :) Örök hála érte! Tamás ma 1 körül mehetnék pár újságért?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33360
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Igen.