Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33001
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Eltévedni is tudni kell:) .


De Te ezt már mûvészeti szintre emelted:) 24 órás elõtt még jó lenne tekerni terepen. Csütörtökön és pénteken délután szabad vagyok.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33002
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

pl. Vekeri-tó-Hármas hegyalja a piros jelzésen


Én jártam arra 2 hónapja és az út fele eltûnt. A vekeri-tótol az erdõn át el lehet jutni a létai utra, de az utána lévõ erdõben fákat ültettek és a piros jelzés megszakad. Utána pedig keritéssel van elválasztva egy terület, amin régen az út vezetett. Biztos hogy meg lehet kerülni azt a részt, de én nem kisérletezgettem. Úgyhogy csak óvatosan.
Szabi: megkereshetnénk hogy hol folytatódik tovább az az út. Ha már ilyen jó sherpa vagy:)

#33003
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

szevasztok! Debrecen környékén hova érdemes keróval elmenni? Vekeri tó és társai, ilyen helyekre gondolok, 20-40 km-es kiruccanásokra.

Attól függ hogy egyedül vagy baráttal/barátnõvel, kirándulni vagy sportolni, cuccal vagy nélküle, aszfalton vagy terepen. Mielõtt bármit is ajánlanék. :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33004
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
pl. Negyerdõ-Pallag-Józsa-Böszörmény, Vekeri-tó-Hármas hegyalja a piros jelzésen

#33005
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts
szevasztok!

Debrecen környékén hova érdemes keróval elmenni?
Vekeri tó és társai, ilyen helyekre gondolok, 20-40 km-es kiruccanásokra.

#33006
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Eltévedni is tudni kell:) .

#33007
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

...hála szabike kiválú túravezetõi képességének:) ...


Igazi sherpa a srác:D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33008
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
hali all.
Miskolc és eger között isteni utak vannak. hála szabike kiválú túravezetõi képességének:) találtunk egy isteni aszfaltos lefelét amin egy nagyot száguldottunk bár utána szépen lassan visszamásztunk mert nem arra kelett volna menni, de megérte.a vége a kis kirucanásunknak 130km lett.Ha ilyen jó idõ lesz jövõhéten is akkor megint megjátszuk.

#33009
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Jelentem Böszörmény és Józsa között õsz van és sár.

#33010
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

El is felejtettem megkérdezni vi fil forint?

2 db Mátyás király.

#33011
Fredo

Fredo

    vendég

  • fórumtag
  • 25 posts

Olcsón megszabadulnék a zoggie light stucnimtól. 110mm 6fok emelkedés 127gramm.


El is felejtettem megkérdezni vi fil forint?

#33012
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Halihó

Maradj inkább a bicónál,azzal is rombolsz eleget!:)


De a kocsiban nehezebben sérülök meg:D

A fotópályázatot a hatalmas érdektelenség miatt visszavonták. Pedig engem nagyon is érdekelt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33013
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

Sikerült a rutinvizsgám. :brum: Max egy hónap és találkozunk az utakon:)


Halihó

Maradj inkább a bicónál,azzal is rombolsz eleget!:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33014
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Sikerült a rutinvizsgám. :brum: Max egy hónap és találkozunk az utakon:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33015
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Egyenlõre nem érzek semmi változást, csak gondoltam szólok, hogy könnyen felválhat a nikkelezés.

Biztos most jön ki a bele! ;)

Egyszer egy erdélyi magyar vett fel a haverom és engem, este 9-10 óra körül a 4-es úton Karcag mellett. Püspökladányig tudodd elvinni, klasszikus zene szólt az autóban. Hát ilyen is van...

Egyébként a határ menti románok és szlovákok egy része beszél magyarul, tehát nem mindenki magyar aki magyarul beszél...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33016
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Egyenlõre nem érzek semmi változást, csak gondoltam szólok, hogy könnyen felválhat a nikkelezés.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33017
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Halihó

Na megnéztem a vidiót,az hogy nagy a gyûlölet körülöttünk azt nem mi szítjuk hanem a kedves drága politikusaink,illetve a média no meg mi is egy kicsit mert foglalkozunk vele(fõleg a román köcsög meg hasonló beszólások....)

(

Nyilván ez nekem szólt, kedves Nagybub. De nem a te gyereked kezébõl vették ki a kekszet az utcán, és még örüljek hogy nem köpködtek le. Nyilván az sem veled történt meg, hogy villa nélkül kellett enned a pizzát, amit fel sem szeleteltek! Mellesleg 1 órát kellett várni rá ugy hogy a többi román KÖCSÖGÖT kiszolgálták 10 percen belül. Ez Nagyváradon történt. Ja és ebben az étteremben pénzt kértek a wc használatáért, pedig nem volt se viz, se papir, sem szappan. Volt olyan barátnõm aki Kolozsvárról költözött Debrecenbe, mert õ sem birta a bunkókat. Szabad az ország, bárki jöhet aki akar, csak hát hõbörögni egyszerûbb. Továbbra is tartom a véleményemet.
Nitro: Nem én voltam akit láttál. Remélem a menettulajdonsága nem változik a hajtómûnek, hogy lepattogtt a fényes bevonat:)

#33018
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Én hiányoztam még onnan. A román rendörség kivizsgált és megállapított, hogy magyarok vertek magyarokat.

#33019
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ha én is megyek, akkor végkép diplomáciai katasztrófa lesz a dologból:)

"Miénk a Hungaroring" Kerékpárverseny most vasárnap!!!!!!!
További infó Dániel Kornéltól (MKSZ)
Tel:06-20-357-7548

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33020
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Na megnéztem a vidiót,az hogy nagy a gyûlölet körülöttünk azt nem mi szítjuk hanem a kedves drága politikusaink,illetve a média no meg mi is egy kicsit mert foglalkozunk vele(fõleg a román köcsög meg hasonló beszólások....)Nem azért mert én védeném õket,sõt valahol egy kicsit rasszista is vagyok,de...De ismerem például Viktort és láttam már autóst verni õt a szingós pumpával..az nem volt a médiában....úgyhogy bizti volt ott némi beszólás is.A nagy média meg szinte csak árt megint a kinti kisebbségnek vagy nevezzük õket inkább kintrekedteknek,mert szegényeken csapódik le úgyis minden(már megint a magyarok)és így csak jobban nõ a "rokonszenv"...
Röfivel mi is voltunk Érmihályfalván kint,nem volt gondunk.Miért is lett volna...
Ott többnyire a román amúgy is a kisebbség:)
Tervezzük amúgy egy egynapos kis kiruccanást(Érmihályfalvánál ki Létánál be),de emiatt a "hír" miatt nem is akarom lemondani.
Amúgyis akkor sosem leszek médiasztár:)

Sajnálom az FSR-t háll Istennek az enyém még megvan...
Kint maradt az utcán,vagy hogy sikeredett?Részvétem..:(

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi