Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#32261
Icevandergreeg

Icevandergreeg

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás

Valaki jön a tiszató maratonra?Én még nem tom hogy megyek de mindenképp szeretnék ott lenni.Lehet viszenk szüleim kocsival de lehet hogy nem?Esetleg lenne valakinéál még egy üres hely egy fõ+bringának?


Szia!

Mi ugy nez ki megyunk Tiszatóra, legalabb 3an, én orszagutival, többiek montival. Nem tudom h hely lesz-e, de legrosszabb esetben ott talalkozunk. Te montival v orszagutival mész?
Az emberekbõl általában nem az erõ hiányzik, hanem az akarat.

#32262
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Valaki jön a tiszató maratonra?Én még nem tom hogy megyek de mindenképp szeretnék ott lenni.Lehet viszenk szüleim kocsival de lehet hogy nem?Esetleg lenne valakinéál még egy üres hely egy fõ+bringának?

#32263
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.246 hozzászólás
A céget kiplakátoltam, büfében szórólapok elhelyezve:-) Kritikus tömegben fürdik a cég:-)

#32264
Nightfly

Nightfly

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Megpróbálok újra ott lenni!

(sajnos még kérdéses.)

#32265
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
A Velvûártban már van szórólap és plakát is. Nagyon jók lettek szerintem, ötletesek. Matrica és emlékpóló még kérdéses.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32266
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
A CM oldalán nem láttam debrecenbi szórólapot, gyorsan összedobtunk egyet, a4-es lapon 3darabosat, és 12 darabosat.

lesz több fajta is.

tudjátok mi a feladta: letölt - nyomtat - ragaszt, terjeszt:)

de csak okosan!

http://cm2007.atw.hu/cm_csalad12.doc

http://cm2007.atw.hu/cm_csalad3.doc

#32267
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
A lényeg az hogy ti is hirdessétek az igét a brigós masszárúl! Száj útján terjed a legjobban mint a bacilus.:)

#32268
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
http://criticalmass.hu/debrecen


így lesz jó

#32269
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.246 hozzászólás
Visszarakták a Városok linket a fõoldalra, hehehehe, csak szólni kellett:-)

#32270
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Így már be is fogja tölteni a linket.

Kézzel kell beírni!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32271
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Azért azt is karban kell (kéne) tartani néha....
Nem egy kislibafos színû bigó volt?


Annyira rossz volt, mintha egész télen a hóban ázna, aztán kiraknád nyáron a szaharába. A legolcsóbb no name telók mozognak igy. Egyébként kék szinû.

#32272
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

http://www.criticalmass.hu/debrecen

Így már be is fogja tölteni a linket.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#32273
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
http://criticalmass.hu/debrecen

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32274
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

ahogy mondtam, április közepe ;)
18án jön haza a csaj, igyekszem már azon a hétvégén (tehát jövõ hétvégén) Debrecenbe juttatni a cuccot. Az ezresed odaadtam már? :D


Még akkor ideadtad a rugót, de nagyon bízok benned, mert Gardán már az új kormánnyal szeretnék elõtted virítani!!!!:kissmyass

#32275
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Találkoztam tegnap egy cannondale bicajjal és a benne lévõ fatty teló olyan rosszul mozgott, hogy nem hittem el. 50mm-t mozgott, azt is úgy mintha két rozsdás vascsövet huzogatnál egymásban.
Csalódás:(


Azért azt is karban kell (kéne) tartani néha....
Nem egy kislibafos színû bigó volt?

#32276
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.246 hozzászólás
Hozzáteszem faszán lekerült a közvetlen link, amivel az egyes Pesten kívüli városoknak szóló infót elérhetné az ember, szóval nem csodálom, hogy izomhód nem találja az infót. Más: szólni kéne a debreceni tartalmat buherálónak, hogy a banner linkjére még mindig az jön be, hogy nincs jogom megnézni... hogy terjedjen így az ige?! (Tudom forrásból ki lehet bányászni, de nem mindenki képes erre.) Egyébként a pestieknek van egy fasza kis összefoglalójuk a rendezvényrõl, nekünk nem lehetett volna?

#32277
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
csak te nem találod ;)

A Föld Napján ismét Cm Debrecenben is. Az autómentes naphoz hasonlóan április 22.-én vasárnap is egésznapos rendezvénnyel vár mindenkit a Filantróp Egyesület valamint a Navigátor Debreceni Túra Klub. A rendezvények helyszíne, valamint a felvonulás gyülekezõje és végállomása is a Békás-tónál lesz majd.

Íme a programok:

Helyszín: Nagyerdõ-Békás-tó
Idõpont: április 22. vasárnap 10.00 - 20.00

Folyamatos programok:
- Kiállítás (a Nagyerdõ védett természeti értékei, a Föld napjához kapcsolódó anyagok)
- Bemutatkozik a Magyar Kerékpáros Klub
- Rajzasztal
- Kerékpáros Kresz-totó
- Kerékpáros ügyességi pálya gyerekeknek
- Nevezés a kerékpáros versenyekre (szépségverseny, bunny hop (magasugró) verseny, egyensúlyozó verseny fixivel)

11.00 - 12.00 Elõadás (Biztonságos kerékpáros közlekedés, gyorstalpaló kerékpáros Kresz "tanfolyam")
12.30 - 14.00 Filmvetítés
14.30 - 15.30 Fórum (téma: klímaváltozás, városunk levegõje, alternatív megoldások, a város autómentesítése)
16.00 - 17.30 Bringás felvonulás:
Útvonal: Békás-tó-Pallagi út-Nagyerdei körút (klinikák felé)- Egyetem sugárút-Füredi út-Böszörményi út-Pesti u.-Nyugati u.-Széchenyi u.-Kossuth u.-Burgundia u.-Csapó u.-Árpád tér-Nyíl u.-Hadházi út-Simonyi út-Pallagi út-Bákás-tó (végállomás)
17.30 - 18.00 Kerékpár szépségverseny
18.00 - 18.30 Bunny Hop magasugró verseny
18.30 - 18.45 Egyensúlyozó verseny fixivel (kerékpárt biztosítunk)
18.45 - 19.00 Eredményhirdetés, díjátadás
19.00 - 20.00 Koncert, tûzzsonglõrök

A Navigátor Túra Klub programjai:

- Navigátor 10 próba - tájékozódási, ügyességi játékos csapatverseny családok részére

- I. Szélkakas Kupa Debreceni Városismereti pontszerzõ verseny bringások és gyalogosok részére:
Nevezés: 3-5 fõs csapatokkal 2007.április 22-én 8-10.00-ig a Debreceni Nagyállomáson. A rajt is itt lesz, a befutó pedig a Békás-tónál 14.00 óráig.
Feladat: a menetlevélben maghatározott helyszínek érintésével, az állomásokon megoldott feladatokkal minél több pont összegyûjtése minél rövidebb idõ alatt.
További info a versenyrõlés a Navigátor Túra Klub programjairól: http://www.ndtk.hu, Fitos József 06 70/209-0970,
E-mail: fitosjozsef@yahoo.de

Dióhéjban ennyi. További részletek késõbb.

Gyertek el minél többen.(http://www.criticalm.../20070328/fold- napja)

#32278
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
Ti tudtok valamit a debreceni Critical Mass-ról? Idõpont, helyszín, útvonal? Szórólapok? Vagy csak én nem találom?

#32279
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Találkoztam tegnap egy cannondale bicajjal és a benne lévõ fatty teló olyan rosszul mozgott, hogy nem hittem el. 50mm-t mozgott, azt is úgy mintha két rozsdás vascsövet huzogatnál egymásban.
Csalódás:(

#32280
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Köszi az infót, indulok!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/