Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#31321
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
krisz bizony ez az a csoda. és lehet hogy marad az új bringára is de ez még nem biztos:), mert eddig naon szépen mûködött a fehér csoda:D

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#31322
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Nekem is volt nyilt orrcsont törésem, de eddig szuperül
mûködik. Én helybõl hátra szaltót ugrottam és nem nagyon sikerült:)

#31323
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Az illetõ valami kaszkadõr?:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#31324
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Az esésbõl csak egy kellemetlensége maradt Fecónak...
Hidegben teljesen lelilul az orra!:snieg:

Remélem nem jár úgy mint Jacko! ;)
Tegnap meg darabokra törte az elsõ kerekét (Double Track), szerencsére csak alig volt véres az arca.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#31325
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Halihó

Nem én voltam az áldozat,hanem Fecó barátom.A kis buta beugrott egy jó kis huplit az ördögdombnál->telószárak törtek és esés közben átnyesték az orrcsontját.Következmény: (eléggé)nyílt orrcsonttörés... egy kisebb mûtét(valami 27 öltés) és némi plasztika azonban csodákra képes.. ;)

Az esésbõl csak egy kellemetlensége maradt Fecónak...
Hidegben teljesen lelilul az orra!:snieg:


#31326
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

hali emberek.Eladó sorba került a meridám.100ezer magyar forinbtért bármikor elvihetõ.:) várom a jelentkezõket.képeket tõlem vagy az aláírásomban találtok.


Melegség töltötte el a lelkem, amikor mrgláttam a régi
pinarello nyergem.:)

#31327
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

nagybub: Utólagos engedelmeddel megnéztem az aláírásodban lévõ képeket, ezek a harci sérülések esésbõl vannak? Hogy szedted össze? Nem gyenge...



Halihó

Nem én voltam az áldozat,hanem Fecó barátom.A kis buta beugrott egy jó kis huplit az ördögdombnál->telószárak törtek és esés közben átnyesték az orrcsontját.Következmény: (eléggé)nyílt orrcsonttörés... egy kisebb mûtét(valami 27 öltés) és némi plasztika azonban csodákra képes.. ;)
Más..
Hétvégi hobbitekerõk!Ha van egy kis idõtök keresgéljetek az erdõben,én most voltam,tömegével van...
http://mek.oszk.hu/a...d/gombak/47.HTM
http://mek.oszk.hu/a...d/gombak/49.HTM
Remélem azért majd megláttogattok.. :)
Holnap reggel valaki?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31328
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
hali emberek.Eladó sorba került a meridám.100ezer magyar forinbtért bármikor elvihetõ.:) várom a jelentkezõket.képeket tõlem vagy az aláírásomban találtok.

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#31329
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
nagybub: Utólagos engedelmeddel megnéztem az aláírásodban lévõ képeket, ezek a harci sérülések esésbõl vannak? Hogy szedted össze? Nem gyenge...

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#31330
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Ez a ku..va vasút!!
Én is ezt mondom mindig :)
Valamelyik nap hajnalban én is vittem fel egy szerelvényt Pestre,néztem hogy miután ráadtam a fûtést alig vett fel áramot a 12! kocsi.Pesten mikor megérkeztünk mondja a kalóz,hogy volt köpködés meg minden,mert a 12 kocsiból csak 3 fûtött... Debibe még nézte a fûtésszerelõ elmondása alapján,de sokmindenre nem ment õ sem vele.
MÁV stratégia:ha Záhonyból mész fel Pestre majd 400km-t akkor ide jók ezek a lepukkant 30-40 éves kocsik,DE ha Vecsésrõl robogsz fel vagy 20km-t oda kell a jólfelszerelt elõvárosi kocsi...na hát mégiscsak õk már majdnem Pestiek...
Ez a baj és a beruházásoknál is csak az elõvárosi kocsikat erõltetik,vidékrõl úgyis legfeljebb csak Csire Sanyi utazik.. ;)
röviden....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31331
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Mikor felvettelek, utána már le is léptem...

A mai napom története: Ébredés 3:30-kor, reggeli, fogmosás, öltözés, vonat indul 4:22-kor Biatorbágyra. Felszállok, elhelyezkedek, a vonatban feltûnõen hideg van és a lámpák sem égnek, gondoltam próbálnak pihenni... Mikor már Szoboszló után sem akart melegedni a kabin és a lámpák csak fel-felvillantak(Fegyvernek-Örményes után már a pislákolás is megszûnt), megkérdeztem a kallert, ugyan mi lesz itt Székesfõvárosunkig? Õ rezzenéstelen arccal annyit álaszolt, hogy hideg...
2-4 fok körüli hõségben zötyögtem a Nyugatiig. Onnan áttekertem a Déli pályaudvarra, ahol a peronzár miatt leellenõrizték a jegyemet és kb 10 perces eszmecserét folytattam egy nõvel-akinél csak a felfogása volt súlyosabb-, hogy összecsomagolva ugyebár poggyász a keróm.
Napom elsõ és egyetlen pozitív meglepetése a Biatorbágyig közlekedõszerelvény volt, melyen fûtöttek, volt hely, nem volt büdös és még csöndes is volt. Az úton összehaverkodtam egy srácal aki szintén az EFOB-ra jött.
Biatorbágyon leszálltunk, majd némi kavarodás után elindultunk Etyekre. A sportpályát könnyen megtaláltuk, neveztünk, melegítettünk, majd bejártuk a pályát. A rajt után egybõl egy kb 150 méteres egynyomos kaptató volt, majd a szõlõtõkék közt kavarogtunk, végül egy szûk, kanyargós, buckás lejtõn értünk vissza a rajthoz.
Rajtnál a mezõny közepén indultam, mindenki elindult, és a meredeken törvényszerûen megkapart valaki és keresztbe állt az úton. Hátul felváltottam legnagyobb fogaskerékre, hogy ki tudjam kerülni és ne kelljen megállnom, de a váltó túlváltott és a lánc beszorult a küllõ és a fogaskerék közé. Mire ki tudtam ráncigálni, eltelt közel 5 perc. Ezután a mezõny után indultam, de semmi erõ nem volt bennem és a derekam is fájt, mivel kifázott a reggeli vonatozás alatt. Így sok értelmét nem látva a vergõdésnek, féltávnál kiálltam.
Melts ma is tiszteletét tette és majdnem mindenkinek kiosztott egy kört.
Pestre a csilli-villi vonattal jöttünk, majd a Nyugatiból haza. Karcagig jöttem, de feltûnt, hogy nincs 1 darab kerószállító sem, még csak peron sem volt átalakítva. Karcagon a 18:40-es vonaton már felújított kocsik voltak, de itt sem volt kerótároló, így kénytelenek voltunk Debrecenig nyomorogni az egyik peronon...

Úgyhogy így tellt ez a csodálatos, verõfényes nap. Köszönöm MÁV Zrt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31332
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Valaki ma tekerni?Olyan 1-2 körül.csak meg kéne nézni azt a kráter tavat:)

Ha jönni akar valaki szóljon.

Én már voltam, szerintem most is dagonya... (nyáron is sikerült összekennem magam)
Du.: Keresztény bringatúra érd.: Nagybubnál!


#31333
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Valaki ma tekerni?Olyan 1-2 körül.csak meg kéne nézni azt a kráter tavat:)

Ha jönni akar valaki szóljon.

#31334
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Sanyi...egy pillanatra feljöttél msnre, aztán eltüntél mind Hudini! :)

#31335
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts

Hogyhogy eladja? Nem nyerte el a tetszését?
Sanyi, te jössz ugye az évadzáróra? És ugye a 60ason fogsz indulni?


nem tudom; de, de a fully lefelé jobb, mert pihenhet; igen;igen

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31336
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts

Igen, jól látod, merevfarú karbon Merida. De kb eddig is tartott, mert eladja. Legalább megpróbálta.

A versenyen sztem montival is lehet indulni, Idénnyitón és idényzárón nem olyan komolyak a megkötések.

Hogyhogy eladja? Nem nyerte el a tetszését?
Sanyi, te jössz ugye az évadzáróra? És ugye a 60ason fogsz indulni?

#31337
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Gyere csak.:)

#31338
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Krisz kösz! Jól szórakoztam! Majd valamelyik szerdán beugrok vadászni. ;)

#31339
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Igen, jól látod, merevfarú karbon Merida. De kb eddig is tartott, mert eladja. Legalább megpróbálta.

A versenyen sztem montival is lehet indulni, Idénnyitón és idényzárón nem olyan komolyak a megkötések.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31340
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Helikopter ez a verseny csak outis vagy esetleg lehet montival is indulni. mert éppen ráérek. ha mást nem kimegyek szurkolni ha te ott leszel.Vagy még vasárnap is pest a program?