Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#30981
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kövezzetek meg, nem tudom, miért lenne baj.
Persze pár busszal gond lesz, arra kíváncsi leszek, hogy oldják meg.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#30982
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Sziasztok!

Gáz van, a városvezetésnek elszállt az agya:

http://www.dtv.hu/hir.php?id=13606

http://criticalmass....ani-debrecenben

Szerintetek?

Üdv,
Tody

#30983
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Pont egy ilyen shitbike-on gondolkodok én is:) 10-20e között venni valami kis gusztustalanságot, amit az ember szívesen kiköt a kocsma elé is és télen se katasztrófa ha kapja a latyakos, retkes vizet:)


ja, kocsma elé csak a retket érdemes kirakni... egyszer pont a fácán elõtt gyûrték valakinek uborkává a kerekét... elképzelhetõ a büszke tulaj arca, mikor meglátta az összehajtogatott felnit... azért ez mégis elég rossz poén :)

a shitbike mûfajnak azért vannak nagy öregjei - a szüleim egyik régi ismerõse (erdész volt a fickó) járt évtizedekig olyan lerohadt rozsdás hitvány tanyagéppel, amire aztán tényleg nem kellett lakat.. a legtrógerebb csóringerek is hánytak tõle! :clap:
ahhoz képest én még szerény is vagyok, nyakig mocskos a bicaj, szét van ütve a felni, és a két hajtókar által hagyományosan bezárt 180 sem 180 fok...
de megy mint állat! lásd Kazinczy túra :)

#30984
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
-köszönöm a jókívánságokat:)
és Éljenek az Attilák:)

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#30985
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Grat a kinti szereplõnek,õ legalább kijut Kínába,én meg csak álmodok rólla-turistaként gondoltam:) -.

A szállodának meg az építési határideje elég küzeli,az meg hogy megépül e a pénz miatt,majd kiderül.Legfeljebb nem lesz csúszdapark ;) .

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30986
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Valami jó is: OTT LESZÜNK PEKINGBEN

Ma kapta a MOB a hírt, hogy lesz MAGYAR MOUNTAIN BIKE OLIMPIKON augusztusban Pekingben az OLIMPIÁN!!

Az MMTBSZSZ elnökségének decemberi határozata alapján PARTI ANDRÁSt nevezzük az Olimpiára, Buruczki Szilárdot pedig tartalékként jelöljük meg.

Gratulálunk a kvalifikációt megszerzõ Sportolóknak, név szerint Parti András, Buruczki Szilárd, Melts András -nak.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30987
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
A honlap szerint 203 szobája lesz. Az nem olyan sok. Nálunk egy nagyobb konferencián 400 fõ simán össze jön. Alig lehet õket elszállásolni. És kajáltatni is nehéz öket. A panoráma úton egyben meg lehetne oldani mindent.
Konferencia+szállás+catering+szórakozás egy helyen.

#30988
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Enté: én a konferencia és szálloda részére gondoltam...


#30989
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Én se örülök ennek a szállodának. Ahogy elnéztem iszonyatos nagy lesz, és csak remélni tudom, hogy nem lesz forgalma, és hogy emiatt majd nem kell "kerékpáros gázolás a Panoráma úton" címû cikkeket belinkelni:scared: Még rágondolni is rossz.

#30990
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

hogy egyik szavamat a másikba ne fojtsam, Boldog Új Évet Kívánok minden küllõagyúnak!

ez a hotel arborétum meg tényleg elég szopás..

tél: nincs az az isten hogy jó biciklit télen kivigyek a szobámból!
arra van az ólomvázas puch shitbike (melóbajárós) 10 eFt, na meg ha épp úgy adódik, akkor a remek columbus aelle csöves ktm strada, 26 eFt+sárvédelem, köszi!


Pont egy ilyen shitbike-on gondolkodok én is:) 10-20e között venni valami kis gusztustalanságot, amit az ember szívesen kiköt a kocsma elé is és télen se katasztrófa ha kapja a latyakos, retkes vizet:)

(az ember minél többet költ a versenyre kitalált keróra, annál inkább esedéket egy ilyen keró...)

Arborétum leszálló: ezért mondtam, hogy pletyka szagú a dolog, mert lehetnek azért jogi akadályai a dolognak (illetve biztos vannak, csak fogalmam sincs, hogy mik:)). Egyébként fel fog ez épülni vajon?:D Már csak emiatt kérdem: http://www.hotelarbo...=kivitelezoknek

enté: Nyílván nem lehet gond, csak azért szerintem igen mókás, hogy valaki igen sok zsetonból fel akar építeni egy ekkora szállodát és akkor "önálló" nevet meg nem ad neki:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30991
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Kibaszott nagy lesz ez a szálloda, de szerintem akkor sem életképes, fõleg a Modem mellett, nincs itt akkora népvándorlás... Repülõtérrõl meg annyit, hogy amikor elkezdték leverni a kerítéscölöpõket valaki (Fórumta) azt mondta nekem, hogy bunker lesz, azóta is csak mosolygok rajta. Persze, majd a Mikepércsirõl átrepül a Panorámaútra ;-DDDD


A Lovarda mellett épült kollégiumról is azt mondták,hogy nem lesz hallgató aki ki tudná fizetni a magas kolidijat, ráadásul túl nagy a 2000 féröhely. Azóta teltházas a koli és a Lovardában is fellendült a discoba járók létszáma.

A repülõnek nem kell leszállni a Mikepércsi úton, mehet egybõl Panoráma útra.

#30992
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
hogy egyik szavamat a másikba ne fojtsam, Boldog Új Évet Kívánok minden küllõagyúnak!

ez a hotel arborétum meg tényleg elég szopás..

tél: nincs az az isten hogy jó biciklit télen kivigyek a szobámból!
arra van az ólomvázas puch shitbike (melóbajárós) 10 eFt, na meg ha épp úgy adódik, akkor a remek columbus aelle csöves ktm strada, 26 eFt+sárvédelem, köszi!

#30993
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Kibaszott nagy lesz ez a szálloda, de szerintem akkor sem életképes, fõleg a Modem mellett, nincs itt akkora népvándorlás...

A MODEM teljesen más tészta.

Az nem gond egy szállodánál, hogy egy másik szállodát már ugyanígy hívnak?:) http://www.hotelarboretum.hu/

Betérõ kocsmából is van vagy száz.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30994
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Kibaszott nagy lesz ez a szálloda, de szerintem akkor sem életképes, fõleg a Modem mellett, nincs itt akkora népvándorlás... Repülõtérrõl meg annyit, hogy amikor elkezdték leverni a kerítéscölöpõket valaki (Fórumta) azt mondta nekem, hogy bunker lesz, azóta is csak mosolygok rajta. Persze, majd a Mikepércsirõl átrepül a Panorámaútra ;-DDDD
Petya:Csak a váltásnál van valami minimális külömbség, természetesen mind akét kártyát mindenütt elfogadják, ezt írtam volna én is.


#30995
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Az nem gond egy szállodánál, hogy egy másik szállodát már ugyanígy hívnak?:) http://www.hotelarboretum.hu/

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30996
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
http://www.hotelarbo...m=latvanytervek

Ide hozzák Las Vegast + a Hortobágyot is...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30997
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
A hotel építése folyamán tavaly nyár vége felé egy nagy területet még hozzákerítettek, így ebbe beleesett egy túraútvonal (talán éppen kék) is. Ezért a kedvenc (tájház-Halápi csárda-tájház) kör kicsit többet megy aszfalton, mint elõtte :(
Az építkezésrõl már elég régen lehetett tudni, tavasszal valahol már olvastam róla egész konkrét dolgokat is.

#30998
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
bankkártyára: gyakorlatilag semmi különbség nincs a Visa és a Mastercard között (legalábbis olyan, amit észre fogsz venni).
A devizanem a számlától függ, nem a kártyától, ha forintban vezeted a számlád, akkoris bármilyen kártyát igényelni hozzá. Nekem spec VISA van, vásároltam már vele mindenhol (Európában is, online boltokban és külföldön), eddig semmi baja nem volt. PIN kódot pedig tõlem az elmúlt 2 évben mióta megvan a kártya itthon nem kértek (csak az ATM-es automatánál), pedig hetente átlag 5x használom fizetésre. :)

hotel: nyugtassatok meg, hogy ezt a leszállópályát ugye ti sem gondoltátok komolyan? Meg a Lajos elintézi, mi? Légügyi hatóságról hallotatok? Ne lássunk már mindenben politikát... Nem Dubaiban vagyunk, hogy csak úgy összekacsintással ledobjunk valahova egy leszállópályát... (pláne úgy, hogy légvonalban pár km a nemzetközi reptér)

#30999
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

Boldog névnapot BCI!:soczek:


+ Nefraznak is!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31000
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Boldog névnapot BCI!:soczek: