Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30201
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Én nemrég csatlakoztam a fórumhoz, de bemutatkozok akkor már én is még1x, nem leszek én sem lusta :)
Jenes Sándor vagyok, 18 éves végzõs Fazekasos, ha minden jól megy évvégétõl itt Debrecenben fogok Általános orvosként tanulni. Rendszeresen kerózni tavaly június óta kezdtem, amikor rájöttem hogy ennél jobb idõtöltést közlekedést és sportot egyben nem lehet találni. Azóta mindenhova bringával megyek, kb 1 hete sikerült összeraknunk a fiximet, úgyhogy mostmár azzal járom a várost.

Érdekel(ne) a montizás, csak bringa hiányában nem igazán tudok elmenni valakivel(kikkel) kipróbálni hogy milyen is. Biztos vagyok benne hogy tetszene, mert igazából külön szeretem az erdõt, meg a bringázást, csak együtt még nem volt lehetõségem kipróbálni úgy igazából.

#30202
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Kinek mit jelent ez a hobby fotós dolog, a mai korban szerintem mindenki hobby fotós akinek van digigépe...
Szerintem nem attól nagy egy fotós, hogy csinál egy rakat képet (mert úgyis ki lehet törölni) és a jókat mutogatja. A Google Earth-on van pl. Busa Péter, már hányingereim vannak a mahinált képeitõl, de õ nagy fotósnak tartja magát, dunántúl például rogyásig van pakolva a képeivel. Azért mert van egy jó gépe még nem fotós, ez igaz a biciglizésre is szerintem.
Tesóm és az ismerõsei természetfotósok, kifejezetten diára fotóznak és egy képhez akár (nem túlzok) egy hetet is elõkészülnek. Speckó fotópályázatokon indulnak, és néha nyernek is.
Van egy doki nállunk a klinikán, õ magának hívja elõ a képeit, szerintem ezek az igazi hobby fotósok, ja és egyikõjük sem ebbõl él.
Én is szeretek fotózni, de amolyan vaktyúk is talál szeget alapon.
Na ez jól kifakadt belõlem...


#30203
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
A Debreceni bandában sokan vannak 30 éven aluliak, és sokan számitógéppel
dolgoznak és hobby fotósok. Ezt csak úgy megfigyeltem.
Hyperr: szürke-piros cheyenne mustangról, háromról is tudok.
Bezzeg az én sárga cheyenne buckomból csak egy van:)
Titty: sikerült megmérni a pyxiseket. A nagy 10,5 a kicsi 9,4 kg.

#30204
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

Nna KÖszi mindenkinek a jókívánságokat!
De ne igyunk elõre a medve bõrére! :D
Reklám!


Elõre ne is, na de utána! ;)

Nagykalappal!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30205
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Nna KÖszi mindenkinek a jókívánságokat!
De ne igyunk elõre a medve bõrére! :D
Reklám!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30206
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Hamár elindult a bemutatkozási hullám, én sem maradok ki belõle...
Deák Péter a becsületes nevem, jelenleg 27 vagyok, amikorra csak vissza tudok emlékezni bicikliztem, mindenfelé, mentünk horgászni, Tiszára, ide-oda camping biciklivel :D
Mivel szegények voltunk rendes montim már csak felnõtt fejjel lett(lehetett), és akkor szerettem bele a hegyikerékpározásba, és azóta is rabja vagyok :)
Maratonokra ugy 2002 óta járogatok, általában középtávon.
Es középtájt is szoktam befutni...

Szakmailag programozó(tervezõ matematikus) lennék, de gyakorlatilag mindennel foglakozok, amiben drót van, vagy valami köze van a számítógéphez (vagy nincs). Rendszergazdaság, programozás, hálózatok, kiépítés, lerombolás, megõrülés :wtf:
Sajnos mostanaban eleg sokat kell dolgoznom, hogy a Fleto csomagja utan is meg tudjak elni. :offtopic:


Ha biciklivel lattok, könnyen megismertek, egy szürke-piros Cheyenne Mustang Alu -val járok (Nem hiszem, hogy sok van belõle errefelé)

Nagyjából ennyi...
A többit majd a sörözésen/szalonnasütésen/következõ tekerésen :)

#30207
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

hA JÓL MEGY AKKOR ÉRETTSÉGIZETT APUKA LESZEK 2008 DECEMBER31IG.

Én is szorítok neked, ez kemény év lesz!

Nagybub: Mi számoljuk még, hány versenyen indultunk?

Nitro:Holnap veszek egyet anyának, imádni fogjuk! ;-D

Tody: Majd sütésnél sütök neked egy szelet kenyeret! ;-)

Sportelõéletem:1998-tól versenyzek, akkor még XC-ben, mostanában maratonokon nyomulok, eleinte hosszún, de már csak középtávon a hangulat miatt. (Salzkammerben azért tavaly lenyomtam a 110 kilcsit, igaz kicsit meghaltam, de szintidõn belül végeztem) Most egy mûanyag parpám van. Talán ennyi.


#30208
Icevandergreeg

Icevandergreeg

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts
Hát akkor én sem maradok ki a sorból: Jáger István vagyok, iden leszek 25 éves, ha minden jól megy, júniustól végzett fogtechnikus. 4 éve országútizgatok, jobbára Debrecen környékén, bár idén tervben van egy Debrecen-Franciaország-Debrecen kör.
Az emberekbõl általában nem az erõ hiányzik, hanem az akarat.

#30209
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
A túráról holnap bõvebben tudok írni, mivel a Tesi tanszék megkért, hogy segítsek a szervezésben.

22-én területi évadnyitó verseny lesz a Panorámán! Jertek-jertek!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30210
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 posts
na jó legyen, zavarok

Knapp Tamás vagyok, 25 éves, elvileg végzős német-holland szakos egyetemista de már régen voltam egyetemen. régen országúti, most inkább monti és fotózás, no meg a városban FIXI:) dolgoztam hollandiában tolmácsként, jelenleg munkanélküli:)
debrecenifixi.blog.com
a szalonnasütésben én szívesen részt vennék

ja, aki egyetemista: március 16-án szervez az egyetem sportigazgatósága egy kerékpáros túrát, csak 30 km és tényleg csak túra de beszámít a tesibe
közérdekü közlemény vége

#30211
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
http://www.firebox.c...roduct&pid=2065

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30212
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Akkor kiszolgáltatom magam a titkosszolgálatnak. Nevem Nagy Tamás, korom 27 év. Eredetileg magasépítész technikusként és lakberendezõként végeztem, de jelenleg autós újságíróként dolgozom az Autófórum és a Glóbusz magazinnál. Hobbiként autós cuccokat gyûjtök, és adok-veszek. Meg bringázok, bringát építek. Szeretem a titánt, van egy Moratim. 1994-ben cseréltem a BMX-et MTB-re, 1999-ben egy normális minõségûre, 2001-ben ismét, azóta maratonozok, csak hosszútávon. Eddig 57 versenyem volt. Itt meg egy akciókép, nehogy összekeverjetek valakivel: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Kérem a következõt!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30213
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

hA JÓL MEGY AKKOR ÉRETTSÉGIZETT APUKA LESZEK 2008 DECEMBER31IG.


Halihó

ÚGYLEGYEN!!!!!

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30214
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Sziasztok Hennel Tivadar vagyok, inkább Tody. :) Fõként passzív olvasója vagyok a fórumnak. Debreceni vagyok, de Budán tanulok mint másodéves közlekedésmérnök hallgató. Valószínû városi közlekedéssel fogok foglalkozni, ha egyszer elérek oda... :D Városban fixivel nyomom, régebben országutiztam, de az most már nem nagyon jön össze, csak nyaranta. Szegény Biancha meg is sínyli a hideg pincében.. :S

#30215
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

APUKA LESZEK


Remélem hogy úgy lesz. Én szoritok neked.

#30216
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
Ynga és mindenki: mégis úgy alakult, hogy ott leszek 17.30-kor az A1-ben,
aztán meglátjuk hogy tetszik nekem ez a spinyó dolog!

---

Én meg már nemsokára 27 éves leszek, még 2 hét. És úgy hívnak hogy Patakipeti, vagy Pítör, vagy Petya, és hasonlók. Otthon térdig járok bicigliben, lásd: adatlap. Bár ezt a gépparkot én még bõvíteném szívem szerint :)

Leginkább az országútizást csipázom, közös edzésekrõl lehet szó, kora reggel vagy késõ délután/estefelé, mert a 8 óra munka betesz. Ámítógép elõtt ücsörgök, "üzleti folyamat minõség elemzõ" volnék, vagy mi a szösz.

Ami még a lényeg: a csomagos túrázás. A nyári programok között kiemelt helyen szerepel, kb 9-10 nap, mert most ennyire telik az idõmbõl. Idén egy cseh-osztrák körtúra van tervbe véve.

---

Idõjárásfüggõ, de március 8-án (szombat) jó lenne egy hosszabb gurulás.
Esõ várható, de ha téved a meteorológia, javasolnék egy kb 100-as kört.

B verzió: március 16-án ugyanez!

#30217
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
hA JÓL MEGY AKKOR ÉRETTSÉGIZETT APUKA LESZEK 2008 DECEMBER31IG.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30218
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

Ha minden jól megy, idén érettségizek.


Halihó

Igy úgy hangzik mintha kis 18-as tinédzser volnál :)
Mindegy az évszámok elárulnak,de akkor ezt is megéljük 2008-ban? :D

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30219
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Nna akkor én is....
Boldogh Tibor vagyok 32éves Berettyóújfaluban születtem.
1982 óta lakom Debrecenben.
2001óta szerelek bicikliket kisebb nagyobb sikerrel.
Ha minden jól megy, idén érettségizek.
Egy SS magellán cruxom van és ritkán megyek józsánál messzebb vele... :(
A Szalonna sütésben én is szivesen részt vennék
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30220
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Epyc logóját nézve a Sanyi által küldött zenével teljes az összhang,nem is lehetne jobb :)

Látom más is olvassa az Indexet....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi