Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#29701
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Hahó Mindenki.
Pántya Zsolt vagyok.Aki ismer ismer,aki nem az majd megismer.

Üdv! Már épp ideleje volt betoppanni! :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29702
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Hahó Mindenki.
Pántya Zsolt vagyok.Aki ismer ismer,aki nem az majd megismer.
Nem tudom ki kivel van a fenti kis szösszenetetekben és mik az elõzmények de elég érdekes hangvételben nyomjátok ti itten ha nem tetszik valaki.Bár tudom,hogy Röfi keményen tud kavicsot dobni a tóba :-) és imád szörfözni a fodrozódó hullámokon.
Ducigumibékét mindenkinek.

#29703
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
http://vicclap.hu/link/3709/

Díszes vársunkban ugrásszerûen megnõtt a kerékpárutak hossza! A Tócós kertben a Budapesti modellt követve 2 srága csík + tábla alkalmazásával felsztották a járdát. De van ám itt STOP-tábla is, sõt ahol nem elég széles az út a gyalogos és a kerékpáros rész szétválasztására, ott külön táblával jelölik, hogy kerékpár ÉS járda egyben. És ami a legmeghökkentõbb, az emberek több, mint fele figyelembe is veszi, hogy melyik az Õ térfele.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#29704
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
A GT-vel meszeltek el. De ez inkább egy elsõbbség megadási probléma volt. És azt hitték, hogy sokk lúd disznót gyõz. De nem. Én voltam a disznó.

#29705
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

Én fél lábbal a sitten vagyok, elõször onnan kell magamat kiváltani.
Amúgy a tavaly nyári vesekõ gondomig huszonvalahány maratonon túráztam.


Nocsak, mint gangszterkedtél? Vagy csak a GT-vel meszeltek le 60-as táblánál? :)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#29706
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás

És Karcsi mondd, Te melyik maratont is tervezted be erre az évre a GT-vel? ;)


Én fél lábbal a sitten vagyok, elõször onnan kell magamat kiváltani.
Amúgy a tavaly nyári vesekõ gondomig huszonvalahány maratonon túráztam.

#29707
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Maradjunk annyiban, hogy ott leszek, és a pénz visszajár abban az esetben, ha mûszaki hiba vagy sérülés miatt nem érek célba vagy 10 órán belül nem nyomom végig a távot. Ez új engedmény részemrõl tehát a kedvedért idõhöz kötöm a beérkezésem. Remélem ez már így megfelel neked...

Amíg mi adjuk a pénzt, mi szabjuk a feltételeket. Mi az, hogy engedmény a részedrõl? :D

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#29708
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Szerintem ez nagyon jó! Pörög a fórum! :)


Egy ideig azt hittem, hogy te egy bot vagy, aki minden héten linkel egyet a kismalac.hu-ról :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29709
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Röfi, Trek8000: Részemrõl öröm volt olvasni :D

hyperr: van itt egy nitta nevû lány (lehet ismered), na köss õ bele ;) :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29710
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
És Karcsi mondd, Te melyik maratont is tervezted be erre az évre a GT-vel? ;)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#29711
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Szerintem ez nagyon jó! Pörög a fórum! :)

#29712
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Megfelel, de ha szintidõn belül beérsz kapod a bocsit autómatikusan, de a a szintidõ az szintidõ, a szervezõk sem véletlen találták ki....
Én is elnézést kérek mindenkitõl.


#29713
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Más téma:

Esetleg érdekel vkit egy Szilvásmarcsi hosszútáv bejárás mondjuk jövõhét szombaton? Utazás kocsival...

Rossz idõ esetén vagy egyéb váratlan program közbejövetele esetén az idõpont változhat, de ezt idõben jelzem majd...

#29714
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Kibe kössek bele hogy az en nevezesem is alljatok? :D

#29715
Trek8000

Trek8000

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

Puzsi: Megint egyezkedünk. Limiten kívül bárki lenyomja, legfeljebb éjfélre...
Dupla vagy semmi. Ha limiten belül vagy akkor bocsánatkérés, bambi csajok, minden,de ha nem akkor visszadod a lét , ez így fair.

Gyerekek, én már ezt annyira unom...

Na zárszó!

Röfi: Tudod mit? Nem kell, hogy bocsánatot kérj, azért mert alaptalanul azt állítottad, hogy kifogásokat (#4494) keresek és nem merek elindulni a maratonon(#4503) stb...
Maradjunk annyiban, hogy ott leszek, és a pénz visszajár abban az esetben, ha mûszaki hiba vagy sérülés miatt nem érek célba vagy 10 órán belül nem nyomom végig a távot. Ez új engedmény részemrõl tehát a kedvedért idõhöz kötöm a beérkezésem. Remélem ez már így megfelel neked...
Nem kérem továbbá, hogy álld az útiköltséget sem, remélem Nitro-val vagy Epyc-el meg tudunk egyezni addigra, hogy (természetesen benzinpénzben arányosan befizetek) felmenjünk. Lemondok a bambiról is, barátnõm meg van, szóval a csajokról is le kell mondjak...

Magam részérõl igyekszem lelkiismeretesen végignyomni a hosszútávot és megpróbálok szintidõn belül menni.

Elnézést a fórumozóktól aki unta, hogy Röfi ellenem irányuló ,,szurkálódása vagy provokálása'' folytán ilyen szájkarate (ez jó szó tetszik :) ) alakult ki köztünk de sajnos ezeket nem hagyhattam szó nélkül, és talán ti sem tettétek volna a helyemben. Akiknek meg tetszett a mûsor és félholtra röhögték magukat a fotelban az elõadáson ezalatt az 1-2 nap alatt azoknak egészségére... :)

Részemrõl ezzel az üggyel kapcsolatban a fórumon nem kívánok többet foglalkozni, Röfivel skype-n tartom a kapcsolatot...
Csak akkor írnék ide ez ügyben megint ha esetleg fogalmazzunk így valamilyen ,,félreinformáltság'' ütné fel a fejét!

Egyébként meg nem haragszom Röfi, végülis talán sikerül egy kicsit visszarángatnod az akcióddal egy ,,régen elpuhult keróst'' :) a síkságról a hegyekbe.

Szóval ennyi… :)

#29716
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Az utazásod Nitro és Epyc ajánlotta fel nagyvonalúan, ha nem élsz vele a te dolgod, de senki sem fogja neked kifizetni. Ha limitidõn belül teljesíted a hosszú távot, elismerjük, hogy nem csak túrázni tudsz, ha nem visszafizeted mindenkinek a felajánlott összeget (ajándék csokoóikat szerintem nem kell)! Amint megvan a zsé szólunk és indíthatod a nevezész (Máj 11-ig lehet)
Enté: 500
Nitro:500+zselé
Soma:500
Röfi:1000+egy-egy csomag ropi a többieknek amíg rád várunk! ;-)
Mackófelsõ:500+2db Isostar
Epyc:500
Titty:500
Feca:500
+
Összesen 4500Ft, már csak egy ember kell! Már tudom is, hogy ki!
Jó edzést addig is!


velem megvan az utolsó részlet is, megvan az 5000.

mani bekk garantival!

#29717
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Megkérném az adományozókat, hogy sziveskedjenek eljuttatni a pénzt Tittynek a Vozzyba.

Puzsi:Elvileg megvan a lé!


#29718
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
kerítsek közbe egy ügyvédet, aki az elmúlt pár oldalt szerzõdésbe foglalja? Anélkül félek, hogy "komolytalan" lesz az egész, és szájkarate lesz még a verseny után 1 hónappal is... ;)

#29719
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Fórumozók: Azóta Skype-on megy az egyezkedés....


#29720
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Puzsi: Megint egyezkedünk. Limiten kívül bárki lenyomja, legfeljebb éjfélre...
Dupla vagy semmi. Ha limiten belül vagy akkor bocsánatkérés, bambi csajok, minden,de ha nem akkor visszadod a lét , ez így fair.