Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#29481
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

Mackófelsõ:
Grat a maratonhoz! :clap1:


Köszönöm! Három napot készültem arra versenyre. Alapozásból is jól ment. :)

Szombaton egy Hadház-lõtér + Bököny hurkot?
Papírkutyázva, végig erdõben. Frissítõállomások: Bökönyben :beer: - Bocskaiban :jabol: - a pallagi kocsmában :cheers:.
Twelve times ironman

#29482
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts
Nitr-O:
Még Te mondod, hogy velem mindig történik valami tekerés közben :) Sem rendõrt, sem mentõt nem kellett hozzám hívni (eddig...)
Szerencsésen megúsztad, mint ahogy JS is.

Mackófelsõ:
Grat a maratonhoz! :clap1:

Röfi:
Cickondné is üdvözöl, és nagyon fájlalja, hogy nem találkozhattatok a CM-en :D


A zempléni túra már fent van a túranaptárban. A korábbi hozzászólások alapján komoly debreceni különítmény lesz :)

#29483
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Nekem ma annyi volt, hogy sportot ûztek abból, hogy a kerékpárúton mindenki szorosan egymás mellett jön velem szemben és várja a megoldást tõlem:) Egy gyalogos nõ elõtt fél méterrel álltam meg, annyira el volt bambulva. Aszondja Hujaj! Mondom, csókolom elõre köll nézni, nem hujajozni gyalog- és kerékpárúton egymás mellett menve okosan.

De hát ez lóf*sz a ti rakenrollotokhoz képest:) De úgy látszik, ma meg volt hülyülve a nép és mindenki kifogta a saját vadbarmait:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29484
Mackófelsõ

Mackófelsõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

Élménybeszámoló a mai balesetemrõl:

http://www.criticalm...#comment-135832



" UI: keresek régi outi villát, és egyenes kormányt olcsón :) "


Hali! Van 2 db mtb kormányom, egy régebbi egyenes alu IBOC és egy új ívelt alu Trinity. Mindkettõ "fogyatékossága", h versenyméretre lefûrészeltem, a szélességük most csak 480 mm. De ha így is megfelel, a tied ingyér'.:)
Twelve times ironman

#29485
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Úgy látom mozgalams nap volt ma. Engem a 35ösön Józsa elõtti emelkedõn szorított le egy román kamionos 0 szembeforgalomban, de mögötte 1 autóval zsaru jött és mikor látta, hogy alábukok az árokban, már fénykürttel állította meg a faszit. Józsa elõtt álltak félre, mire beértem õket, már az adatiat vették fel a faszinak, felvették az enyémet is, + a vallomásom és utamra engedtek, utána a fickót kísérték be. Zsaru rendes volt, még mentõt is hívott, de sikerült talpom maradnom, így karcolás nélkül megúsztam...

#29486
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Élménybeszámoló a mai balesetemrõl:

http://www.criticalm...#comment-135832

#29487
Coldi

Coldi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 795 posts
108 kilis rövid tekerkém alkalmával majdnem Gellert kaptam egy nõi postáson midõn hirtelen balra borított mikor már majdnem mellé értem elsõ kerékkel. De el nem hiszitek mi történt...........megállítottam mindkét kerekemet :-)
Még jó, hogy nem néztem azt a mentalista arcot, talán még a szívem is megállt volna, oszt mehettem volna olcsó szívmasszázsra Röfikéhez :-)

#29488
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts

A 85% meg igen-igen jó, jól mondom ynga kedves?:)


A 85 télleg jó. Remélem a kollegina szõrös szívû lesz.:)
Ride 'n' roll

#29489
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts
csak az erdõt le ne betonozd:)

#29490
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Sõt, úgy néz ki, hogy a Veres Péteren is lesz kerékpárút a Vámospércsitõl egészen az Acsádi útig (nem, nem felfestés, rendes aszfalt út). Pár éve nyertük meg a tervezését, de akkor meghiúsult és most nagy az esély rá, hogy csinálni kell. Pláne ha most támogatás is van rá. A 85% meg igen-igen jó, jól mondom ynga kedves?:)

De biztosat majd csak szerzõdés aláírás után mondok :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#29491
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts


kicsit off, focis téma, a Remi csávótól jutottam ide

ha nem melóhelyen lennék, ordítanék rendesen:D most csak részletekben merem megnézni:)

#29492
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts

http://emir.nfu.hu/oi/eles/nyertes.php?id_paly=6392&lap=0&k=1&rend=nev&forr=2&nev=®io=Észak-Alföld&megye=Hajdú-Bihar&telepules=[Minden]&op=ÉAOP&paly_tip=3.1.3%20Regionális%20hivatásforgalmú%20kerékpárút-hálózat%20kialakítása&keres=Keresés


Újabb sárga csíkokkal fognak gazdagodni Debrecen járdái...

#29493
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Reméljük meg is épül és nem csak egy csíkot festenek 81misiért.


#29494
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts

Puzsi: Remélem készülsz, vagy csak titokban nyomod?


nézem a csávó többi videóját, nem semmi :D

#29495
ynga

ynga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 541 posts
http://emir.nfu.hu/oi/eles/nyertes.php?id_paly=6392&lap=0&k=1&rend=nev&forr=2&nev=®io=Észak-Alföld&megye=Hajdú-Bihar&telepules=[Minden]&op=ÉAOP&paly_tip=3.1.3%20Regionális%20hivatásforgalmú%20kerékpárút-hálózat%20kialakítása&keres=Keresés
Ride 'n' roll

#29496
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
http://www.haon.hu/h...080424-05574601
Olvastátok? :D

#29497
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Puzsi: Remélem készülsz, vagy csak titokban nyomod?


#29498
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Itózs: Dolgozok 11-én, de minden követ megmozgatok hogy menni tudjak.


#29499
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,069 posts
Mé,mibajod az elefántos/thai boxossal.Igen komolyan képzett harcossal állunk szemközt.Ilyen szép térd és könyök technikát csodálni kell.Több év van benne mint U.G. bohóckodásában.Szóval kikérem nekik az egylapon említést.Az elefántok és a original thai harcosok nevében.:-)

#29500
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Na akkor én találkoztam a legtöbb emberrel.
Láttam Labidanit,Nitrót is,a többiektõl meg kódúltam :D

Ennél az Uri Gelleresnél a mostani elefántos/karatés is jobb :)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi