Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#3861
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ne bonyolítsuk:):)

szépjuhásznától aszfalton el kell indulni nagykovácsi felé, egy helyen lesz egy út jobbra sorompóval lezárva, ott kell bemenni, majd kis cécó után ott lesz a letörés meg katlan meg minden okosság

a sziklakert meg...:) ha nem kéne CC-zni h odajussak, üssekõ mennék arra bármikor:)

#3862
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
ha elmesz a kapolna utan az uton lefele akkor kijutsz egy nagy utra amin egy kicsit mesz es utana el jobbra egy nagyobb mezo meg sinek jobbra/egyenesen meg turistaut jobbra. ott valamelyik iranyba elmesz asszem az elso es akkor arra jutsz ki...de mintha az a sziklakert lenne :D
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3863
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
tudod merre van hüvösvölgy?:)
mármint ennyire nem ismered budapest részeit?

56os vili és ilyenek stb stb.
hüvösvölgyi letörések

a nevét meg onnan kapta hogy olyasféle mint a kápolna

#3864
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
akkor lehet h nemaz

letörések vannak arrafele?

lent van vagy még a normál kápolna környékén?
és melyik pálya az? háátha úgy beugrik

#3865
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
pasarét?:)

hüvösvölgy, letörések. ottvagyon

#3866
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
kiskápolna ami lenn van majdnem pasaréten?
ha minden igaz akkor azt beveszem...mondjuk én már 4-5 hónapja bringázok

#3867
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
hegy jócska:D
tündér is simaügy. kevésbbé csúszik mint mikor poros, nyáron... szal:)

#3868
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts

az bõven.. bonust nemtom adod e de az is alap. hóban mégmókásabb, semmit sem lehet érezni belõle.
szal fincsi:)
majd kell mókázni.


nagybonus mar megvolt :D Meg mult nyaron.

Sipalya meg sztem nagyon jo volt, az alja volt gaz, ott tenyleg csuszott de az annareti resz az popec volt
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3869
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
jah, aki bónuszt, meg letöréseket ugrál, annak ez mind semmi ;)
jó lesz, ha eljutunk odáig..

amúgy nem csúzott a sípálya? mert mintha multkor csuszanyós lett vóna
persze ez most rendesebb hó, de mégis..

#3870
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
az bõven.. bonust nemtom adod e de az is alap. hóban mégmókásabb, semmit sem lehet érezni belõle.
szal fincsi:)
majd kell mókázni.

#3871
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
hehe tudom jol, de az igazan csak nyaron lesz...meg akkor hagyni is fogom magam :D

de most januar 2.an mar megyek sajna vissza...bar addig is jo lenne valamit viritani
kiskapolna belefer sztem
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3872
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:)
csak elötte parálsz

mikor rajta vagy akkor már csak vigyorogsz max ill az adrenalin az egekben...(egy ideig. utána már észre sem veszed)

tehát nosza
majd rádumállak mindenre ha még itthonlezsel egy ideig;)

#3873
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
igazabol magamelott. de tudod hogy van ez.

a bringakezeles meg nagyjabol megvan, egyetlen bajom hogy amikor szokatlanul nagyon ugratok akkor beparalok es onnantol mar tuti elcseszem az erkezest.
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3874
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
jah, kisképolna jó
azt én is hóban próbálgattam elõször.. ott lapátoltunk tamsl meg bubuval egy fél órát, mire kész lett :D

váll-dolog: amikor estem protektorban, látszólag horzsolás/zúzódás ellen védett a vállvédõ.. szóval kell az
jah és ha van mód rá: 2 féle axo van, te melyiket próbáltad, a hálósat, vagy a harisnyásat? a hálós kicsit jobban véd, de drágább
én azt ajánlom

#3875
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ki elött égnél? nehari de ez.


tehát!
nem tudsz senki elött beégni.. csak rá kell menned. de ugy nem szabad hogy nicns meg a rutinod a bringakezelésben....

#3876
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
tudom de ott is csunyan beegtem volna, foleg igy hoban meg a nulla bicajozasommal az elmult 3 honapban.

Talan jovo heten
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3877
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
kiskápolna hüviben

ma is mondtam hogy guruljunk el oda de tökmindegy:-D
Autist Team:)



#3878
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
hat jolvan/ majd becsukom a szemem es ugrok. Kicsit tobbet kene bicajoznom ahhoz hogy ne paraljak a kapolna elott, meg monduk valami kisebbet kene ugratnom elotte.

De a protektor megvan/ved...remelem
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...


#3879
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
majd nyáron jól kijársz hegyre
meló miatt sajna ez nekem nemjött össze. és idén sem fog:(:(

#3880
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
úgyis kintrõl lesz szal olcsóbban:-)

nincs olyan alkalom hogy ne essek:D

(bár ma nem estem kivételesen....csak majdnem:D)

na de majd alakul ez idõvel remélem, csak többet kéne gyakorolni
Autist Team:)