Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#3481
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
hát téligumim nekem sincs, de szerintem bringára nincs is téligumi..:D
Van állásom...:bananadan

#3482
balazswake2

balazswake2

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Sziasztok! Most olvasom, hogy ti fagyban is jártok zúzni a Janihegyre. Nem tesz rosszat az aluváznak a fagy? Esetleg nem törik el hamarabb ha nagy hõmérsékletkülönbségnek teszitek ki pl: lakásból fagyba, és vissza hurcolászva?
Amúgy milyenek pályák odafent? Én már 7 fok alatt pihenek, mert nincs téligumim .

#3483
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

K És mindig megvárjuk a lassú embereket is.

ezt tanusíthatom, amikor veled és Janival voltunk, akkor nemkeveset vártatok rám..:D égett is a pofám..
Van állásom...:bananadan

#3484
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Azért, ha világkupán csajszik tudtak nyerni vele, akkor annyira nem lehet ótvar. Talán most már végre normális rugót raknak bele, és akkor okés lesz.

A Sala viszont jól jár, mert a tesztidõre megkapja a marcim. Hadd lássa be, hogy ha normális a villaszöge és villája, akkor sincs esélye ellenem.:)

#3485
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Sajnállak a Travis miatt, de mondjuk sok újdonság nem lesz, mivel volt már boxxer race-d;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3486
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Kedves Dig sporttárs: én is egyre biztosabb, hogy kint leszek, m úgy fest, h dolgoznom kell (Travis teszt).:) Meg egyáltalán, már vagy két-három hete nem tettem be a kerekem a fogasba, és hiányzik az a pihepuha lágysága.

Galuska: szerintem sem érdemes egyedül karistolnod a hegyen. CC-sként még oké, de ebben a szakágban, jó ha van melletted vki, aki összeszed. Fõleg, ha ilyen egyéni a stílusod, ahogy írod.:) Ha meg az ösvényeket sem ismered, akkor meg pláne. És mindig megvárjuk a lassú embereket is.

#3487
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Hehe, nem tapadás hidd el, sokan jöttek ide a topicba aztán azóta rendszeresen jönnek õk is, szóval nem tapadás ez, elvégre te is fórumtárs vagy;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3488
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

Én is megyek, galuska ha van kedved csatlakozni..
És hidd el nem csak te vagy lassú és béna:)


Mondom, mennék, csak nem biztos, hogy kész a szamár... Meg nem is akarok ám én senkire tapadni... Meglássuk...

De most meg már megyek ke... izé, aludni...

#3489
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Én is megyek, galuska ha van kedved csatlakozni..
És hidd el nem csak te vagy lassú és béna:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3490
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Én mennék, ha kész a bicó... de béna vagyok, lassú, stb. Akkó meg minek?!? :-)
ja, meg nem is ismerlek. Na mindegy, ha látsz majd valakit gurulni (külön a bringájától) az én leszek... :-)

#3491
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
gyere hétvégén.
csak úgy lehet fejlõdni ha jársz hegyre. persze csak ha ez motivál egyántalán.

délelött meg hát.. egyedül nemjó bringázni, esélytelen hogy valamit beugorj, új helyen lemenj vagy bármi elõrehaladást mûvelj...
olyankor kell menni amikor többet vagy, sokan vannak.

most hétvégén vki?
csak a városban krúzingolok melóba és már nagyon hiányzik egy kis zúzás:(

#3492
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

azért írsz csak ilyet mert kb 2 éve nem voltál ott..
és ha ez el tudja venni a bringázástól a kedved, akkor igen, tudod mi vagy, helyesen írtad le.

a libitõl jobbra a kõfejtõ van
a libi alatt a libi
a libitõl kicsit balra a pisilõs a kerités mellett indul(fémkorlát)

a kilátóhoz elindulva, ám a legalján az útnak ahol elkezdmeredek lenni jobbra lemész a murvásra, arról indul kicsit arrébb a nocomment
a kilátótól a kilátó.

hát azon nincs mit szépíteni, hogy vitrin vagyok, ez van...:D
jó volna, ha hétközben ráérnék mondjuk délelõttt, akkor nagyon szeretem a hegyet..
Van állásom...:bananadan

#3493
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Vki megy a hétvégén tekerni? Én lehet, h kint leszek, ha nem jön be az ígért fagyos szél.

#3494
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts

Két kérdés azokhoz akik voltak a napokban valamikor a hegyen...Van még rendes ho a normafánál?mert kitaláltuk haverokkal h megyünk síelni meg boardozni...A másik h van e idén is a normán slidepark az összehordott hóból mert fõleg azért mennénk?elõre is thx


én vasárnap voltam, még van hó, de sztem jó léccel/boarddal már nem érdemes kimenni, mert már régi hó, és elég jeges

#3495
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts

rohanni meg nem kell felfelé..


Akkor már meg is van ideologizálva :D
Hülyék meg mindehol vannak, röhögni kell rajtuk, meg ütni ha bunkók.Van ott program elég...

Edit:lefelének olvastam:)

#3496
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Két kérdés azokhoz akik voltak a napokban valamikor a hegyen...Van még rendes ho a normafánál?mert kitaláltuk haverokkal h megyünk síelni meg boardozni...A másik h van e idén is a normán slidepark az összehordott hóból mert fõleg azért mennénk?elõre is thx
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#3497
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

mondjuk igazából nekem a fogassal és közönségével van gondom..utálom, hogy száv év, mire odjutok a fogashoz, akkor fél óra, míg fölérünk, és ráadásul ezenközben el kell viselni a sok barmot...így általában az elsõ kör után elmegy a kedvem az egésztõl..



azért írsz csak ilyet mert kb 2 éve nem voltál ott..
és ha ez el tudja venni a bringázástól a kedved, akkor igen, tudod mi vagy, helyesen írtad le.

a libitõl jobbra a kõfejtõ van
a libi alatt a libi
a libitõl kicsit balra a pisilõs a kerités mellett indul(fémkorlát)

a kilátóhoz elindulva, ám a legalján az útnak ahol elkezdmeredek lenni jobbra lemész a murvásra, arról indul kicsit arrébb a nocomment
a kilátótól a kilátó.

#3498
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Hát ezt kell szeretni, ezen nem tudsz könnyen változtatni, zenét kell hallgatni és akkor minden szép és jó, rohanni meg nem kell felfelé..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#3499
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
mondjuk igazából nekem a fogassal és közönségével van gondom..utálom, hogy száv év, mire odjutok a fogashoz, akkor fél óra, míg fölérünk, és ráadásul ezenközben el kell viselni a sok barmot...így általában az elsõ kör után elmegy a kedvem az egésztõl..
Van állásom...:bananadan

#3500
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Jó az, én szeretek onnan visszatekerni, fõleg 32 fokban:cool2:
Persze minden mehetne a libegõhöz és ha lehetne használni..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.