Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#2841
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Már megint mi a baj?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2842
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Én nem tudom, nekem azt mesélték hogy a GT nem is pálya, szóval nem tudom mirõl beszélsz.

unalmas vagy. inkább bicajozz.



Endroo: 3 féle gt van, a baloldali a keritésmenti, van a normál alap GT? valamint a szerpentines, a jobbszélsõ. ez nem a katlanba jut ki hanem a katlan nevü hegyrõl levezetõ/hegyre feltekerõ ösvény végére, még mielött kijut az aszfaltútra. innen pedig fel lehet tekerni az ördögoromhoz. megéri, jó pályakombó. ugye köves az ördögorom, és meredek fakerülgetõs ereszkedõs szerpentines a gt.

#2843
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
akkor csak kéne a jh trails for dummies :)

vasárnap szar idõ szombaton bicózás ;)

#2844
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Vasárnapra milyen idõt mondtok? Érdemes felmenni?

#2845
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Én nem tudom, nekem azt mesélték hogy a GT nem is pálya, szóval nem tudom mirõl beszélsz.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2846
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
gt-rõl még mindíg nem tudom hogy lehet a katlanra kijutni? vagy már az elejét is gt-nek hívjuk, ahol ott a placcon kell tekerni?

#2847
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
én meg voltam is fent;)
elsõ kör gyönyörü napsütés, másodikban meg jégesõ:P
katlan még mindig használhatatlannak tünik, legalábbis az utsó 50 méter, ahova a GT-rõl kilyukadtunk rá. de az ördögorom a jégesõben, és a reggeli esõ után is porzott.

#2848
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Én ilyet találtam:


Feltöltött kép

#2849
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Feltöltött kép vs. Feltöltött kép

ha ekkora az egyetértés akkor tuti esni fog :) nem baj, megcsináljuk ...

#2850
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
fogasos stílus rulez. bár hosszútávon nem annyira.

#2851
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mi van Drusza? Úgy látom, már nagyüzemileg termeled a gandzsát, ha állandóan be vagy szíva.:D:D:D


#2852
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
:D
vigyél el engem is oda. és nincs B+ matricám...egy senki vagyok, de remélem megszánsz.

:-D

#2853
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Gyerekek, azt hiszem, ma nagyon jót cselekedtem.
Van az a srác a Péterke, Bighit+02-es WC szal jó arc a gyerek, mert RS rulzik, a speckó meg ûber.
Szóval Péterkét elvittem a titkos helyre, elõször nagyon tele lett a gatyája, elvégre nem láthatsz minden nap, egy helyen, három félméteres letörést, meg pici NS-eket.
Szóval miközben Péterke rárántotta a jumpokra, én vigyorogtam, hogy itt ma TANÍTÁS lesz.
Megveregettem Péterke vállát, és vázoltam hogy két lehetõsége van: vagy beugrik mindent, vagy kurvára megértõ leszek és csak a háta mögött terjesztem el hogy mekkora béna szar, mellesleg milliomos mert tellik neki speckóra meg rs-re..
Péterke megértette, nekitekert, elég szarul nyomta, csõr meg minden, de megtapsoltam, hadd vígadjon a PARASZT.
Örült mint majom a farkának, bár koppant a boxxi hallottam, de majd kovácsoltatok neki a haverral kemény rugót.
Elmondtam neki hogy egész jó, persze nálam nem jobb, mert a király mégiscsak én vagyok, elvégre ott az a DH race amin majdnem indultam, csak hát kellett sokat tekerni, de nem gyúrok mert majd akkor úgy nézek ki mint a BudSpencer.
Mondtam neki hogyha már ilyen jól FEJLÕDIK, kéne illõ ruházat, meg egy kis dizájn.
Vettünk ingeket neki, meg egy fasza kordgatyót és fox övet.
Amikor pedig elõhúztam a Bike+ matricaszettet a zsebembõl, majdnem sírt a srác, a hülye lámafasz.
Szal Péterkébõl ember lesz, talán.
Magamat még nem is említettem, kurva jó voltam ma is, majd megpróbálok hibázni, mert már zavaró lehet a TUDÁSOM.

üdv Freeriderek
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2854
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
lukról lukra hmm:) nem, hanem mert legalább olyan ELIT mint a játék:D

no de izéhozé. holnap délután menés és magunkat szerteszéjjel ugrálós, déházós.

#2855
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts

ez nem olyan golf, vagyis olyan, az igazi, nem az a hülye játék, amit a kocsiról neveztek el:p

:P
ja, nemtudtam. biztos azért golf, mert olyan vagy hasonlít arra mint amivel a golf pályákon mennek lukról lukra :-)


:D

#2856
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ez nem olyan golf, vagyis olyan, az igazi, nem az a hülye játék, amit a kocsiról neveztek el:p

meg kéne menni pilisbe is, de valszeg nem lesz kész egy bicó, ami miatt:(

Daci: ez a mániád?:D

#2857
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
katlan is felszáradt már?

#2858
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
szeretek golfozni.
megyek én is...

#2859
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:P

szombaton golftali. ó. na majd kialakul:D
versenyre meg ne legyen már esõ.. sár nemkell:)

#2860
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
aztán nehogy meggondolja magát.:)