Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#2761
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
fal? asszem én vagyok ott többet és látom mi megy ott.
de mind1.
aki akar máshova menni menjen:) senki sem tart vissza senkit. én meg a fogasnál majd nevelek salával. mi ottmaradunk inkább edzeni.

#2762
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
thez!

Nem ártana egy kicsit gondolkodnod. Mennyi DH-s van? És mennyi a hétvégi túrázó? Ha balhé lesz, ki mellé fognak állni? A többség mellé, és minket úgy kibasznak a fogasról, hogy a lábunk sem éri a földet. Elfelejtetted, hogy mi vendégek vagyunk. És a túristákkal kapcsolatos megjegyzéseddel kíválóra minõsítetted magad. Gratulálok.
Ja, és hogy ez személyeskedés? Az. Ellentétes a Fórumszabályzattal? Igen. Ennyi. Gondolkodjál, mielõtt nekiállsz hõbörögni


#2763
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Az a baj, hogy nincs visszajelzés a BKV felé, hogy valójában hány bicaj utazik rajta. Ha külön lenne kerékpáros jegy annak a eladásaibol( tudom,tudom, hogy senki nem venne jegyet de tételezzük fel, hogy vesznek) akkor lehet, hogy lenne egy külön csak bicajszállitó kocsi.
vagy csak belelog a kezem a bilibe?


Bele, nincs keret rá(lenne) , de egyszerûen _nem_ éri meg a bkv-nak az hogy 100 bringásból 10 kezel jegyet ebbõl 2 rendszeresen.
A bringáskocsi nem fér el, maximum az tûnik reálisnak, hogy a hátsó részbõl kiszedik az üléseket, így legalásian lehet fent 20-25 bringa.
Egyébként súlyhatár is van, tegnap tudtuk meg, _hivatalosan_ nem egészséges a fogasnak ennyi plusz bringa.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2764
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
belelóg. ujra kéne vizsgáztatni, annyit meg nem ér meg.

jó ahogy van csak nem kéne veszekedni, ennyi. a sok patkány meg aki csinálja a müsort, az úgysem komoly bringás, szal õk lentmaradhatnak. vagy én várok + 1 fogast. abba még senki sem halt bele.

jééé, ez is egy megoldás egy 12 percenként járó eszköznél.

#2765
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

de most asszem én is egymás mellett beszélek el.


Szerintem kurvára egál, h megveritek õket vagy megmutatjátok a helyes utat, ha 1szerûen nem fértek fel a fogasra.És onnan senkit sem lehet eltiltani h "kölök engedj fel, én fejlõdni akarok, te meg csak vagizni vagy kinn"
Kicsit tekerni kell, az amúgy is jót tesz, erõnlét és erõ nélkül nem megy semmi.
Amúgy sem túl változatos a fogas-környék nyújtotta ~10 pálya éveken át.

#2766
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Az a baj, hogy nincs visszajelzés a BKV felé, hogy valójában hány bicaj utazik rajta. Ha külön lenne kerékpáros jegy annak a eladásaibol( tudom,tudom, hogy senki nem venne jegyet de tételezzük fel, hogy vesznek) akkor lehet, hogy lenne egy külön csak bicajszállitó kocsi.
vagy csak belelog a kezem a bilibe?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2767
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
de akkor leírnád?
14-15 bringa. betoljátok, lyukasztotok vagy nem. aki nem azt megba**zák. hol itt a probléma?
mi volt a gond? túristák nem érdekelnek, õk nem itélõbíróság. szarok bele mit gondolnak, edzeni megyek nem hallgatni az öreglányok véleményét.




sajnos a jóízéslû emberek kedve ettõl elmegy..



járj hétköznap bringázni.
vagy xard le, nem a megitélésünkkért megyünk oda bringázni. hanem hogy fejlõdjünk.

#2768
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Sala: Akkor tömegverekedés legyen?:) Az sem ér semmit, persze könnyû lenne kimenni pár haverral aztán szétcsapni 50 embert, de ez nem megoldás, legalábbis egy civilizált országban..

málna: szarabb volt, kemény anyádza a secuval, pedig nem is 8 hanem 15 bringát engedett meg a fogas vezetõsége, de ez sem volt elég, ~30 ember az elsõ megállónál megrohamozta a fogast és telerakta az elsõ szerelvényt, az ülések között is bringa volt, a vezetõ mondta hogy legalább kezeljetek jegyet, csak endroo és az én kezemben volt jegy..
aztán öt perc állodgálás, közben anyázás, majd a vezetõ megunta és a prolitömeg TAPSOLT hogy jaj sikerült befoglalni a fogast...
sajnos a jóízéslû emberek kedve ettõl elmegy..
ja és tegnap még relatíve jó volt, de aztán délutánra megint pokol lett a dolog
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2769
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Semmit nem ért, hogy voltak kallerek. A biztonságiak is k******k voltak, holott nekik pont a kallereket kellett volna támogatniuk. 14-15 karikát engedtek be, de így is balhé volt. Arról nem is beszélve, hogy szépen leszerepeltünk az egyszerû hétvégi túrázók elött is.


#2770
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

nem tudom mennyi idõ még amíg kimegy a divatból, e már itt lenne az ideje...

amúgy csak a szokásos volt, vagy valami roszabb?

kitiltani nem fognak, már megmondták... de ettõl függetlenül nem ártana tenni valamit, hogy ne kelljen már rosszulérezni magunkat a sok huligén miatt...

és azt nem elfutással tesszük majd.

és amíg valaki nem megy fék nélkül le mindehol addig megunni nem lehet valamit.
nemszeretni lehet, megunni nem.

#2771
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
nem tudom mennyi idõ még amíg kimegy a divatból, e már itt lenne az ideje...

amúgy csak a szokásos volt, vagy valami roszabb?

kitiltani nem fognak, már megmondták... de ettõl függetlenül nem ártana tenni valamit, hogy ne kelljen már rosszulérezni magunkat a sok huligén miatt...

#2772
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
de valamit csak lehet velük kezdeni bazzeg. Meg azért ha én felállok szeretném ha álnának mögöttem. Nem is egyedül gondoltam hogy leverek mindenkit
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2773
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ki írt verekedést?
lelki terror. odamegy 3 dh-s egy egy ilyen köcsöghöz és jéé.

nem dramatizáljátok túl? mind1.
eddig én nagy dolgot nem láttam az elmúlt x évben. most lehet minden megdurvult.

értelmetlen ez így.

#2774
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
De sala, mi vagy te?Valami rambó?Volt ott pár olyan srác aki egyet lebasz elfekszel és keresgéled a fogaid, és õk is köcsögöltek nem csak a 12 évesek csinálják a feszkót..
A verekedés nem megoldás semmire, ez csak szájtépés, a fejekben kell rendettenni amit nem lehet.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2775
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
ott a pont. Elõbb utobb renben lesz minden de ha hadjuk õket elbasznak mindent
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2776
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
én meg bringázni megyek, és sajna nem futja folyton messzire benzinre, és idõm sincs rá, viszont folyton a hegyen gyakorolni, látható mit tud okozni.
de most asszem én is egymás mellett beszélek el. ne riogassátok a népet ilyen destruktív szövegekkel!:) fogas jó. kiskölyköket befenyítjük, és sehol semmi gond.


ha hobbi(nagypapi, öröm) bringáznék énis ezt írnám!;)

#2777
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Nem szumózni megyek, hanem tekerni, ereszteni, meg a társaság miatt. Ki akarom kapcsolni magam, nem felb****i.
Egyébként is, "öreg ember nem rakéta...":(


egyetértek újfent!
mellesleg végigverhetem a fogast, csak engem tiltanak ki, leszarják ki mit mond..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2778
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Nem szumózni megyek, hanem tekerni, ereszteni, meg a társaság miatt. Ki akarom kapcsolni magam, nem felb****i.
Egyébként is, "öreg ember nem rakéta...":(


#2779
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Multkor is rászolt asrácra abiztonsági õr, hogy ne bicajozzon. Srác leszáll biztos õr elmegy
.Srác megnézi elhuzott e hátra utána egyböl vissza bicaj. Odamentem, és csak annyit kérdeztem leszálsz vagy lerugjalak.
Sajnos ezekkel igy kell bánni

pontosan.
ennyi, nemtöbb.

#2780
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Sokaknak van már elege ebbõl, meg unják a pályákat is. Én se szívesen járok oda, ugyan úgy, ahogy a Budai hegyekben se szeretek CC-ni. Megyünk egy picit messzebb, de mégse a világ végére. Új helyek, új pályák (nem mindenkinek), új élmények. Ennyi. Akit érdekel, jön, akit nem, nem.


Egyetértek!;)
kala: babylon 5
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.