Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#2741
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
hétvégén a kallerek, a securitisek és a pilóta is el lett küldve a k..va anyjába (csak én itt most finoman foglamaztam) a csicskák által. szerinted annyi havi fixért te nap mint nap átlag 20 percenként összevesznél 40 tahóval? én nem biztos ... akkor rendezzük le egymás között alpha dog jelleggel? :rolleyes:

állok az ajtóban, én vagyok az elsõ és amikor a fogas leér nem engednek fel, mert az elõzõ megállónál lefelé menetben felszálltak már tizen. most mit teszel?

#2742
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
errõl van szó. vannak szabályok, amiket lehet érvényesíteni. nem tudom miért kell ebbõl ekkora ügyet csinálni. aki paraszt azt el kell küldeni a gecibe.

#2743
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
beszarás mi megy itt....meg hogy ki mit hogy gondol....teljesen el vagyok szomorodva
egyetlen egy megoldás lenne erre a problémára is, mint minden másra ebben a gennyes országban a gennyes tahó lakóival együtt:
ELLENÕRZÉS
a szabályok megvannak....nem tudom a gennyek mit szólnának ha be is lennének tartatva. parasztlázadás?

#2744
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts

Már fentebb írtam, hogy nem éri meg a bringás bérlet sem jelentleg, mert azt sem venné senki, olcsóbb lógni.
És az, hogy megveszi 20 ember a bérletet százból, nem fedezi az ellõállítási költségeket, szabályzatmódosítást, új tájékozatók nyomtatását, azok felragasztását.
Ez a fenyítõsdi meg egy vicc, már ne haragudjon senki..

belátom valószínüleg igazad van,csak az a baj,hogy elõbb utóbb ebbõl kitiltás lesz.
sajnos az emberekbõl hiányzik a kompromisszum készség(tisztelet a kivételnek!)
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#2745
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Már fentebb írtam, hogy nem éri meg a bringás bérlet sem jelentleg, mert azt sem venné senki, olcsóbb lógni.
És az, hogy megveszi 20 ember a bérletet százból, nem fedezi az ellõállítási költségeket, szabályzatmódosítást, új tájékozatók nyomtatását, azok felragasztását.
Ez a fenyítõsdi meg egy vicc, már ne haragudjon senki..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2746
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts
valamit-valamiért sztem
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#2747
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
akkor így néz ki a szép új világ? :confused:

"Probléma van, összecsörgünk, és azt mondják, hogy gyere,
Nem kérdezzük hányan vannak, csak azt, hogy mit vigyek.
Baseballütõ, vipera, mert nem lehet azt, hogy megver,
Nem könnyû a probléma, betárazzuk a fegyvert."


#2748
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts

Szerintem kurvára egál, h megveritek õket vagy megmutatjátok a helyes utat, ha 1szerûen nem fértek fel a fogasra.És onnan senkit sem lehet eltiltani h "kölök engedj fel, én fejlõdni akarok, te meg csak vagizni vagy kinn"
Kicsit tekerni kell, az amúgy is jót tesz, erõnlét és erõ nélkül nem megy semmi.
Amúgy sem túl változatos a fogas-környék nyújtotta ~10 pálya éveken át.

sztem a hegy mindenkié,én sem szeretem a bunkókat na de verekedni gyerekek...
egyébként a bkv miért nem ad ki havibérletet bicóra? ha"elfogadható" áron adnák biztos sokan vennének,én biztosan.
a jánoshegyen annyi pálya van amennyit csinálunk,nem csak tíz :)
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#2749
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Kala: ez hol is van kiírva? aki fizet az szerves része a fogasnak! nem kell kezet csókolnunk a vezetõnek hogy beenged, ez a dolga. fizetünk õ felvisz. nemfizetünk akkor gyalog se fizetnénk, de akkori sfelvisz. ezt majd az ellenõrök meghonorálják.
jóéjt.


http://www.bkv.hu/fe...elek/index.html

Ez itt van kiírva!
Vagy célszerû elolvasni az illetékessel készített interjút a Bikemagban.
Én spec fizetek is érte, mert annyira nem drága még a jegy, hogy ne tudjam magamnak megengedni, viszont annyira gáz minden alkalommal az ellenõrökkel a párharc.

Amúgy meg ha valaki venné a fáradtságot, és kicsit körbenézne a hegyen,egyértelmûvé válna, h nem csak a disznófõn/gonzin/nocommenten/tündéren/stb lejt a hegy. Max fél óra tekerésre olyan terepek vannak, amiket ezen a kis részen sose lát a nagyja, mert nem mert eltekerni a fogastól 500 méternyire.


Editke; viszont a Milános hirdetésben látott Secret Locationt már senki nem fogja ugrani :D :D

#2750
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Senki sem írta, hogy nem megyünk oda többet.
Oda írunk, ahová akarunk, ha van az adott témakörbe passzoló hozzászólásunk.
És azt sem írta senki, hogy homokba kell dugni a fejet, csak annyit, hogy a nagyon hangzatos fenyítés szó, semmit sem ér a gyakorlatban, mégha valaki annyira "tökös" hogy alkalmazza is.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2751
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
megteszem. odamegyek, megvárom a sorom, ha nagyhangú van akkor beállok elé, beteszem, kib*szom aki ráteszi figyelem nélkül a bringját(ezt is tettem már meg) majd leülök, felmegyek, és bringázom.

rejtvény megfejtve.

és nem érdekel ki a vendég, nem érdekel sok gyökér túrista mit gondol, nem érdekel sok gyökér mit csinál, és mentem bringázn, csá.

#2752
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Fejtsd meg a "rejtvényt!"


#2753
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Kala fontosat írt!
Valaki ma haza akart menni a trekking gépével és a sok cumójával, de nem engedték be mert keménykedtek a szájhõsök, mert õk csak azt tudnak, ugatni.
Tényleg nem számít ám semmi, de ha majd nem tud kimenni a pro arc edzeni akkor lesz ám sírás..

ja ezért dugjuk a fejünket a homokba attól jobb lesz.
de ha úgyse mentek oda többet akkor minek ebben a topicban a szájtépés?

#2754
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Kala fontosat írt!
Valaki ma haza akart menni a trekking gépével és a sok cumójával, de nem engedték be mert keménykedtek a szájhõsök, mert õk csak azt tudnak, ugatni.
Tényleg nem számít ám semmi, de ha majd nem tud kimenni a pro arc edzeni akkor lesz ám sírás..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2755
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Hagyjuk ezt a fizetõs dolgot, mert mindannyian tudjuk, ha együtt megyünk, hogy ki, hányszor, és mennyit kezel.


#2756
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
Kala: ez hol is van kiírva? aki fizet az szerves része a fogasnak! nem kell kezet csókolnunk a vezetõnek hogy beenged, ez a dolga. fizetünk õ felvisz. nemfizetünk akkor gyalog se fizetnénk, de akkori sfelvisz. ezt majd az ellenõrök meghonorálják.
jóéjt.

#2757
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
A versenyek alapján senki sem ítél, épp ezen problémáznak a szervezõk;)
Milyen jó lenne ha az alapján lenne ítélve..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2758
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
arra gondolt, h rendben van, h a BKV-nak kötelezõ a tömegközlekedést szolgáltatnia, de igenis a bringások vendégek a fogason, megengedett számukra is - bizonyos feltételek mellett - hogy használják a fogast. Azért fontos az, h ne kerüljön senki összetûzésbe a turistákkal, mert fõszabály szerint õk, ill. a hegyen lakók az utasai a fogasnak, ergo ha nekik gondjaik vannak velünk, akkor hiába vagy a fogas szerves része, beszopatnak téged is, minket is, õket is, tekintet nélkül arra, h ki az, aki edzeni jött, vagy vagizni, vagy csak haza szeretne menni keróval.

#2759
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
itéljék:) xarok bele. én meg megitélem õket. sõt sokmindenkit.
szerencsére nem ez alapján van a sport ott megitélve ahol kell, hanem a versenyek alapján.

#2760
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Igen, 8 kerékpáros körönként a fogas szerves része, de a peronon álló 50 hõzöngõ fasz nem az, az elsõ megállónál beromboló csõcselék SEM az.
A hegyen persze ottvagyunk, de örüljünk, hogy ottlehetünk és nagyon számít a turisták megítélése, mert egy bringás által megítélik az egész bringás társadalmat.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.