Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Please log in to reply
4052 replies to this topic

#2661
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
na ez se hétvégén fogasozott :) (forrás)

Régi békeidõk

Már a sárga csokorral ugrunk fel az 56-os villamosra. Két megálló, és elõttünk a fogaskerekû. A piros vonat semmit nem változott gyermekkorunk óta. Ott kezdõdik, hogy beszállunk, és nem mozdul. A fogas nem egy hebrencs típus. Mikor megy, akkor is békésen kúszik felfelé a jólétbe, idõnként elidõz egy állomáson, hogy elengedjük az ellenvonatot, mert sínpárból csak egy van. Az egyik kocsit megtöltik a hegyi bringák, meglepve látom, hogy a telók között a Rock Shox és a Marzocchi még mindig menõ. Azt hittem, kiment a divatból, amióta mi zúztunk lefelé a Libegõ alatt. A fogas nyugalma felüdülés a tömegközlekedésben, a sok bottal akasztó idõs és tahó módon viselkedõ fiatal között.



#2662
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts

nem akarok újra vitát nyitni de nekem úgy lett polar x-em hogy dolgoztam érte, meg spóroltam ezerrel, ráadásul a telót is unokatesótól sírtam ki így volt 107e
ne általánosíts nem cska milliárdosok járnak fel
én most azt csinálom h van bérletem és lyukasztottam jegyet, arra ráírtam a fogas számát [ 3 jármû van ] ahol meg már az a modern szar jegylyukasztó van ott meg figyelek ezerrel.

én egy év alatt szedtem össze a konam árát,én sem vagyok millás csak egy nyomdász mégis meg tudok venni 2db jegyet.De ha azt veszem,hogy lejövök min .5x akkor is kibírom.Nem akartam senki lelkivilágát megtaposni de semmi nincs ingyen
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#2663
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
full száraZ minden.

#2664
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Van, jók!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2665
atman

atman

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Üdv.
milyenek a pályák a múltkori essõzés után? volt vki kinnt? disznófõ, tündér?
van értelme most nekiindulnom v rakjam el magam holnapig?
tavasziszünet rlz:)

#2666
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Volt aki normálisan kérdezett és üvöltést kapott, mert már kaptak õk is üvöltést, és elfogy a cérna, fõleg hogy ilyen kis lúzerek, szólogattak be a bkv-s secus arcoknak a tömegbõl..
Én megkérdeztem az egyiket, egy dologgal kapcsolatban, normális volt, még viccelõdni is próbált, ami elég szarul jött ki mondjuk, de õ szopta be;)
És továbbra is, ez legalább annyira on mint hogy ki mit ugrott és hányra ért oda.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2667
perecelek

perecelek

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
Ja és sorry, nem akartam újra off lenni, úgyhogy ON

#2668
perecelek

perecelek

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
Sztem meg nem azzal kéne itt foglalkozni, hogy kit, hogy kap el az ellenõr a 4-6.on, meg a metron, mert a kutyát nem érdekli! Én elvbõl nem veszek jegyet sehol amíg nem muszáj és ehhez nincsen senkinek semmi köze!
Arra a qrva fogasra viszont megvenném, megvenném a havibérletet is-ha lenne a bringásoknak és nem csinálnák itt a fesztivált.

Úgy vettem ki itt a hozzászólásokból, hogy kétszer is helyzet volt. Nem tudom, hogy mi volt a másik, az egyiknél viszont ott voltam. És szó sem volt jegyrõl, meg bérletrõl!!! Csak egy normál hangnemben feltett kérdésre nem bírom, amikor fröcsögõ üvöltés érkezik! Sem a bkv-tól, sem a rendõrtõl, sem a fõnökömtõl, sem az apámtól!

#2669
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Off: Van valami limit, de asszem ha mod piszkál másébe az látszik akármikor.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2670
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
nem mindig, pl. ha saját magam módosítom a sajátomat nemtom mennyi idõn belül, akkor nem, ezért kérdem, de nem fontos igazából

#2671
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

fikázni látom jó. aki unja az ontopicot az ne olvassa.


ezt írtam énis..
itt minden ami a heggyel kapcsolatos az ontopic

kala: mindig látod ki editál, bár most nem tudom mire gondolsz.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2672
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
ilyenkor ki editál, thez, vagy a modik?
Iljics mikor mentek Janihegyre?

#2673
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Ami ontopic, az belefér, lehet, hogy van olyan _olvasó_ aki meg az idõpontegyeztetést, és a heherészést unja..
Amíg érdekli az embereket valami, addig pörög..

fikázni látom jó. aki unja az ontopicot az ne olvassa.

#2674
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
akkor beszéljük meg hogy milyen állati jó fék a hfx :D

#2675
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ami ontopic, az belefér, lehet, hogy van olyan _olvasó_ aki meg az idõpontegyeztetést, és a heherészést unja..
Amíg érdekli az embereket valami, addig pörög..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2676
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

akkor abban kiegyezhetünk, hogy aki nem lyukaszt rendelkezésnek megfelelõen, az nem ugat be, hogy milyen szar a fogas? :chin:

és abban is kiegyezhetünk hogy lezárjuk a lyukasztós témát? és a "Miért szar a bkv" témát?
illetve a sok köcsög a fogasnál témát? na meg a hülye biztonsági õr és ellenõr" témát. mert eléggé lefutottak mind. ha valakinek gondolata van olvasson vissza és találjon vmi más feszültséglevezetést(pl bringázás?)
vagy eredés a fuck bkv topicba.

#2677
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
akkor abban kiegyezhetünk, hogy aki nem lyukaszt rendelkezésnek megfelelõen, az nem ugat be, hogy milyen szar a fogas? :chin:

#2678
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Igaz, a köcsögökkel nem kell foglalkozni.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2679
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
és kinek mi köze hogy lyukasztunk e?

fejezzük be:(
elég degenerált és hetente visszatérõ téma.

#2680
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
daci, te ezt tényleg komolyan csinálod.. nem bírod ki, ha valaki nem szól be neked a hülyeségeid miatt? elég perverz dolog... Kit érdekel a polar-xed mibõl vetted? Képzeld, én is dolgoztam a saját gépemért.. azt meg végképp nem értem, hogy ki mondta, hogy csak a milliárdosok járnak fel???