Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tapolca és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
38 hozzászólás a témában

#21
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás

Látom nemnagyon megy az élet ezen a topicon de azért megkérdem:
nemtudtok valami jó 4x dirt park pályát a környéken??


Hát... errefelé nem igazán "ismert" a Dirtpark kifejezés, de a metal az jó dolog!!!:-)
4X meg pláne... Pedig milyen jó lenne, DH pályával karöltve!

Régebben építgettünk ugratókat, de semmi komoly.

#22
zazzi

zazzi

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

hát itt a fû se nõ


Ne törõdj semmivel csak taposs :brum:
szalontüdõ+gumisonka:lol1:


#23
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Látom nemnagyon megy az élet ezen a topicon de azért megkérdem:
nemtudtok valami jó 4x dirt park pályát a környéken??
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#24
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
engem már ismersz, de azért idepofázok post gyûjtés céljából :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#25
zazzi

zazzi

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Hello él még itt a fórum elég poros az utolsó hozzászólás
ha valaki tekertegne a környéken montival társulnék


Ne törõdj semmivel csak taposs :brum:
szalontüdõ+gumisonka:lol1:


#26
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Kerékpártúra

2006. március 18. (szombat)

Indulás: 10:00-kor Tapolcáról a „Szörnytõl” (nagybuszmegálló)
Érkezés: kb. 14 órakor
Útvonal: Tapolca – Hegymagas – Badacsonytöremic – Badacsony (pihenõ) – Badacsonytomaj –Nemesgulács – Gyulakeszi – Tapolca
A túra könnyed tempójú, mindenki által teljesíthetõ, hossza kb. 25 km.
Esõ esetén a túrát elhalasztjuk!

ezt a gimiben hirdettem meg, de mindenkit szívesen látok, aki szeret bicajozni!!!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#27
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Kolamaci, Te mit szolnál Balcsi Körül?
András én benne lennék.Esetleg a vizsgáim csúnyithatnak bele,de én benne lennék.Beszélek haverommal(Ádám),de addig is egyszer valamikor összejöhetnénk hogy turázzunk, meg összeismerkedjünk.

Ez az egyesület milyen, szervez versenyeket, vagy valami.Meg hányan vagytok, esetleg valami e-mail cim érdekelne.Errõl irnál valamit röviden.elõre is köszi.

Nagyon is benne lennék, mert már elég régóta tervezünk Balaton körüli túrát. Esetleg szállás is enne hol, ha nem akarjuk egy nap alatt körbejárni. :)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#28
Matekok

Matekok

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hellosztok

Andriskán kivül van itt valaki montis akinek a második otthona a hegyek? Ha igen akkor írjon a matekok@gmail.com címre.
Egy tapolcai mtb rider

#29
Tom Paris

Tom Paris

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Az Jó lenne!Egyébként nem tudom neked mi az hogy jó formában lenni, majd meglátjuk.Ilyen idõben nem egy leányálom a tekerés.A hétvégén tekertem le haveromhoz(3 perc).Odafele kettõ órakor még nem is fáztam, de visszafele 5 órakor már zsebre tett kézzel tekertem hazáig.Szóval ha lesz jóbb idõ összefuthatunk.
*****Csak egyszer élsz!--Használd ki!*****

#30
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ok.
hamarosan (remélem) ideér a telóm, akkor majd hajlandó leszek bicajra ülni, meg ha egy kicsit jobb lesz az idõ, akkor összefuthatunk, és tekerhetünk is egyet. ekkor majd megbeszélem, hogy össezfussunk a "csapatfõnökkel" is. csak majd várjatok meg, mert nem vagyok formában.
author-maraton.atw.hu

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#31
Tom Paris

Tom Paris

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Kolamaci, Te mit szolnál Balcsi Körül?
András én benne lennék.Esetleg a vizsgáim csúnyithatnak bele,de én benne lennék.Beszélek haverommal(Ádám),de addig is egyszer valamikor összejöhetnénk hogy turázzunk, meg összeismerkedjünk.

Ez az egyesület milyen, szervez versenyeket, vagy valami.Meg hányan vagytok, esetleg valami e-mail cim érdekelne.Errõl irnál valamit röviden.elõre is köszi.
*****Csak egyszer élsz!--Használd ki!*****

#32
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
[quote name='Tom Paris']Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit.Síma Tapolcára gondoltam, nem M. Tapolcára.

András!

Természetesen jó a Tomaj,jöhet mindenki Edericstõl,Szigligettõl elkezdve mindenki aki szeret bringázni. A neved alapján nem ismerlek,nem tudom te ismersz-e.Nem hiszem hogy mondhat bármit is az a név, hogy Steiner Norbert.
Egyébként országutival nyomom az ipart.Ketten vagyunk Tapolcáról haverommal, vele tépünk mindenfele a környékben.
[QUOTE]

csáó
én montizom. egy szürke kona cindercone-m van.
a gyenesdiási egyesületben vagyok, ahova mindenkit szertettel várunk!!!!
nem ismerõs a neved. én tóthandrás vagyok, a gimibe járok. Te?
minden évben május 1-én nyomunk Balatonkört. (1 nap alatt) reggel 6 körül indulunk és este 7-8ra érünk vissza. majd még szólok errõl aztán gyere el Te is.
most húzok, mert mindjárt becsöngetnek.
csáó

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#33
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit.Síma Tapolcára gondoltam, nem M. Tapolcára.

András!

Természetesen jó a Tomaj,jöhet mindenki Edericstõl,Szigligettõl elkezdve mindenki aki szeret bringázni. A neved alapján nem ismerlek,nem tudom te ismersz-e.Nem hiszem hogy mondhat bármit is az a név, hogy Steiner Norbert.
Egyébként országutival nyomom az ipart.Ketten vagyunk Tapolcáról haverommal, vele tépünk mindenfele a környékben.

Kolamaci!

Természetesen jó ha nyáron a környéken vagy,mert fõleg nyáron szoktunk bringázni.Most télen csak montizni voltam kinn a hóban,meg a jégen.Ajánlom mindenkinek,aki kék zöld foltokat szeretne szerezni.

Álltalában Keszthelyre szoktunk leugrani, vagy Szigligetre, stb. fõleg Balatonpart, mert Sümeg fele eléggé Dimbes-Dombos az út.Meg aztán a Balcsi szép, a Balcsi jó lehet fürödni haverok buli. A nyáron voltunk a Balcsi körül is.Ha jól emlékszem négy napot voltunk. Siófokon Sátorban aludtunk haverom rokonjainak a kertjében.

Idén is jó lenne menni.

Merre szoktatok Bringázni, és mivel vagytok?

Akkor amerre én szoktam bringzni az nem biztos hogy tetszene neked, mert ha nem szeretnék óriási kerülõvel lejutni a Balatonhoz, akkor egy 14kanyaros szerpentinnel kell kezdenem át Nagyvzyon felé. Tapolca felé is voltam már, de legtöbbször ott erdei utakon (ahonnan mint megtudtuk ki lettek tiltva ott a
bicósok, de el lehet menni ügyesen ;)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#34
Tom Paris

Tom Paris

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit.Síma Tapolcára gondoltam, nem M. Tapolcára.

András!

Természetesen jó a Tomaj,jöhet mindenki Edericstõl,Szigligettõl elkezdve mindenki aki szeret bringázni. A neved alapján nem ismerlek,nem tudom te ismersz-e.Nem hiszem hogy mondhat bármit is az a név, hogy Steiner Norbert.
Egyébként országutival nyomom az ipart.Ketten vagyunk Tapolcáról haverommal, vele tépünk mindenfele a környékben.

Kolamaci!

Természetesen jó ha nyáron a környéken vagy,mert fõleg nyáron szoktunk bringázni.Most télen csak montizni voltam kinn a hóban,meg a jégen.Ajánlom mindenkinek,aki kék zöld foltokat szeretne szerezni.

Álltalában Keszthelyre szoktunk leugrani, vagy Szigligetre, stb. fõleg Balatonpart, mert Sümeg fele eléggé Dimbes-Dombos az út.Meg aztán a Balcsi szép, a Balcsi jó lehet fürödni haverok buli. A nyáron voltunk a Balcsi körül is.Ha jól emlékszem négy napot voltunk. Siófokon Sátorban aludtunk haverom rokonjainak a kertjében.

Idén is jó lenne menni.

Merre szoktatok Bringázni, és mivel vagytok?
*****Csak egyszer élsz!--Használd ki!*****

#35
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Üdv minden Tapolcainak és környékbelinek!
Topicom azért indítom, mert kíváncsi vagyok, hogy vannak-e környékbeliek errefele a neten, és kaphatók-e esetleg túrákra, rövidebbre, esetleg hosszabbra.Meg jó lenne összefogni a környékbelieket, infocsere gyanánt, meg ilyesmi.Írjatok!!



Szerintem sima tapolcára gondolt!

én tomaji vagyok. az jó?
ki vagy? nem ismerjük egymást ugye?
MTB vagy országuti?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#36
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Ha miskolc tapolcára gondolsz akkor én környékbelinek számitok.
Ittlakok az avasban.

Nem. Vigántpetendre gondoltam, Tapolctól fél, bicóval max 1óra.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#37
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Ha miskolc tapolcára gondolsz akkor én környékbelinek számitok.
Ittlakok az avasban.

#38
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Üdv minden Tapolcainak és környékbelinek!
Topicom azért indítom, mert kíváncsi vagyok, hogy vannak-e környékbeliek errefele a neten, és kaphatók-e esetleg túrákra, rövidebbre, esetleg hosszabbra.Meg jó lenne összefogni a környékbelieket, infocsere gyanánt, meg ilyesmi.Írjatok!!

nyáron környkbeli vagyok :) az számít?
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#39
Tom Paris

Tom Paris

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Üdv minden Tapolcainak és környékbelinek!
Topicom azért indítom, mert kíváncsi vagyok, hogy vannak-e környékbeliek errefele a neten, és kaphatók-e esetleg túrákra, rövidebbre, esetleg hosszabbra.Meg jó lenne összefogni a környékbelieket, infocsere gyanánt, meg ilyesmi.Írjatok!!