Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#1121
spooon

spooon

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

a napokban sokat agyaltam rajta, de nem merném bepróbálni.
ha éppen el is volnék vele, lehet a tartósság rovására menne...lehet nem tenne neki jót az én seggem meg a tárcsa csavaró hatása. de ezekben nem vagyok biztos.:)

úgyhogy vadászok Pikera, ha valaki eladná már végre...:)


Erdekes ez a "Csavaro hatas" En a 140-es Talas-t hasznalok 185-os tarcsaval egy sima gyorszaras aggyal. De kiprobaltam 203-as tarcsaval is. Sokkal jobban fogott es nem rangatta el a villat. Persze nem hasznalom agressziven a jarganyt. Ezert gondolkozom azon, hogy vissza kellene rakni. Mit gondoltok?

Azt azert ne felejtsd el, hogy ha furdoszobai merlegen pucin :) 117 -et nyomsz az bringa cuccban (turatol fuggoen) + 5-10 kg meg. Persze ez a mondatom nem fog segiteni neked :) de anno en is elfelejtettem ezt a tenyt.
Sp

#1122
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
de azért egy dolog számomra nem világos, ha a szivacs már koszos, száraz, akkor könyörgöm a lábban lévõ olaj milyen?

ha a szivacsot olajozni, tisztitani kell, akkor a lábban is ki kell cserélni az olajat, félévente belefér, annyit meg a szivacs is bir.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1123
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás
A félreértések onnan jönnek, hogy a porlehúzót a lábból "kiszedni", vagy inkább kiemelni szétbontás nélkül is lehet. Így. Megjegyzem, eredetileg is erre vonatkozott a kérdés, így számomra (számunkra?) meg a szétbontás nem volt logikus. ;)

_____________________________________________
AM rlz


#1124
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Csak én gondoltam természetesnek, hogy a porlehúzó kiszedéséhez szét kell szedni a villát?

Eset nagygenerált csinálni egy maraton alatt? :D

#1125
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Jah mostmár értem:D
Hát szétszedni nem szeretném.
"Ride today, heal tomorrow"

#1126
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ja igen azt nem irtam, hogy ehhez le kell huzni a lábat....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1127
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás

Az oké, de én nem a szimeringet féltem, hanem inkább a festést.


Amit Sala írt, azzal a módszerrel festést is kíméled. úgy kell az egyik kezeddel a porlehúzónál tartani például egy másik csavarhúzó szárát, hogy azon feküdjön fel a másik, amivel benyúlsz a porlehúzó réseibe a másikkal, aminek a fején a szigetelõ szalag van. Így jó lesz; én így szoktam, bevált.

_____________________________________________
AM rlz


#1128
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Hát nem tudom...
Fox telód van neked is?
Szerintem az ujjam nem bírná, elég erõsen be van szorítva.


Igen, az van. Innen tudom, hogy így is meg lehet csinálni.
Amit Sala írt, azt sajna csak akkor tudod kivitelezni, ha szét van szedve a villa. De az eddigi írásaidból arra gyanakszom, hogy a villa egyben marad és csak a szivacsgyûrû kenése miatt szeded ki a szimmeringet .

#1129
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
mivel a szimmeringre fekteted fel és belülrõl feszíted ki igy nem sérülhet, azért óvatosan

csavarhuzót koppig nyomd be a szimmering és a porlehuzó közé
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1130
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Az oké, de én nem a szimeringet féltem, hanem inkább a festést.
"Ride today, heal tomorrow"

#1131
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
fektess fel a külsõ porlehuzó peremére egy csavarhuzó szárát, azon mint egy hinta ki tudod buktatni a porlehzutót anélkül, hogy meggyürnéd, szakitanád
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1132
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Hát nem tudom...
Fox telód van neked is?
Szerintem az ujjam nem bírná, elég erõsen be van szorítva.
"Ride today, heal tomorrow"

#1133
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Ki hogy szedi ki a porlehúzó szimeringet?Már 2 alkalommal kiszedtem, de nagyon sérülékeny a festés.Van valakinek valami tippje?
Ahogy a fox manuálban írják úgy próbáltam, de nem ér semmit.Egybõl átjukad a szikszalag.Több rétegben tekertem a csavarhúzóra, így sikerült nagy nehezen kiszedni, úgy hogy 3x átszakadt.


Én úgy szoktam, hogy elkapom a villalábat, mint a liba nyakát :) és a csavarhúzót a hüvelykujjamon támasztom meg. Ha ügyes vagy és bírja az ujjad, akkor a csavarhúzó nagyjából hozzá sem ér a festéshez.
Szerintem mûanyag gumileszedõvel csak kínlódni fogsz, mert nem lesz elég erõs, vagy alá sem fér.

#1134
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Remélem annyira nem bonyolult:D
"Ride today, heal tomorrow"

#1135
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Nekem fém van... kárt nem tettem a szimeringben vele. Eleinte tettem alá rongydarabot, hogy védjem.
De szerintem egy mûanyag jobb választás lehet.

A kezelése meg nem bonyolult, rájössz majd.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#1136
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Az nem is rossz ötlet.Keresgéltem itthon, de nem találtam olyan mûanyagdarabot ami kellõen erõs és vékony.Majd beszerzek akkor egy gumileszedõt.Megmondom õszintén még nem fogtam a kezembe olyat:DHülyeségnek tartom, de lehet szimeringkiszedõnek jó lesz.Mennyire erõs mûanyag?
Nah mindegy, majd 20 óra után meglátjuk.
Köszi a tippet!
"Ride today, heal tomorrow"

#1137
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Én a Marzóból gumileszedõvel szedtem ki.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#1138
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Ki hogy szedi ki a porlehúzó szimeringet?Már 2 alkalommal kiszedtem, de nagyon sérülékeny a festés.Van valakinek valami tippje?
Ahogy a fox manuálban írják úgy próbáltam, de nem ér semmit.Egybõl átjukad a szikszalag.Több rétegben tekertem a csavarhúzóra, így sikerült nagy nehezen kiszedni, úgy hogy 3x átszakadt.
"Ride today, heal tomorrow"

#1139
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
a napokban sokat agyaltam rajta, de nem merném bepróbálni.
ha éppen el is volnék vele, lehet a tartósság rovására menne...lehet nem tenne neki jót az én seggem meg a tárcsa csavaró hatása. de ezekben nem vagyok biztos.:)

úgyhogy vadászok Pikera, ha valaki eladná már végre...:)

Izomtéridõninja-geológus!


#1140
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

velem teljesen jó barátságban van az én ugyanilyen telóm hasonló tömeg mellett 185ös tárcsával.
szóval szerintem ki kéne próbálni...


amig nincs viszonyitási alapod nem biztos hogy észreveszed

de mikor már volt egy pike-od mondjuk, akkor erõsen fogod érezni hogy valami nem fasza
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való