Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fox

- - - - -

  • Please log in to reply
2442 replies to this topic

#1021
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts
Ezek szerint nekem csak bele esett a dobozba egy ilyen mert az enyém levegõs!:)

#1022
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
tisztázzuk rugós oder levegõs foxrol van szó

igy mindjárt az elején

levegõs fox: stiftel áthelyezni
rugós, távtartó pattintása a nyomórudra
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1023
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,013 posts
Javítsatok ki ha tévedek, de ha a fentebbi lyukba tevõdik át a stift akkor ahhoz nem kellene hosszabb rugó vagy távtartó?
"Ride today, heal tomorrow"

#1024
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
"csak h világos legyen, foxék nem távtartóznak, a nyomórudon van több furat,így a stiftet kihúzva át lehet helyezni máshová "

Tanúsítom, anno én is egy 2 centivel hosszabb cuccost kaptam, azt kellett betenni a 80 mm-es helyére, semmi távtartó.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1025
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts
Nekem egy 80-ast húztak ki 100-ra még újan mert nem volt alapból 100-as a Faktornak és a dobozába nekem is volt mellékelve egy ilyen távtartó...

#1026
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,013 posts

birom amikor olyanok osszák az észt akik még életükben nem láttak villát belülrõl...

csak h világos legyen, foxék nem távtartóznak, a nyomórudon van több furat,így a stiftet kihúzva át lehet helyezni máshová

Erre gondolsz?
"Ride today, heal tomorrow"

#1027
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 posts

bár még énsem láttam belülrõl villát, a vanillámat egy távtartóval varázsolták össze 120mm-re.
Yfrog Photo : yfrog.com/59img1352jj - Shared by mo_fe


Feltöltött kép

Ilyen bigyó az én 130-as foxomba is van de az 130mm ezzel az izével.
Akkor az én villámba mi értelme van neki, ha ezzel csökkenteni vagy növelni lehet a rugóutat!

#1028
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
bár még énsem láttam belülrõl villát, a vanillámat egy távtartóval varázsolták össze 120mm-re.
Yfrog Photo : yfrog.com/59img1352jj - Shared by mo_fe

#1029
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
birom amikor olyanok osszák az észt akik még életükben nem láttak villát belülrõl...

csak h világos legyen, foxék nem távtartóznak, a nyomórudon van több furat,így a stiftet kihúzva át lehet helyezni máshová
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1030
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

nekem 120ról lett 100ra alakítva,beletettek egy távtartót.
na a tiedbõl majd kiveszik...
persze a lötyiket ki kell benne értelemszerûen cserélni.


Távtartót? Ez biztos? Milyen teló?


A sebesség mindent megold.

 


#1031
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
nekem 120ról lett 100ra alakítva,beletettek egy távtartót.
na a tiedbõl majd kiveszik...
persze a lötyiket ki kell benne értelemszerûen cserélni.

#1032
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,013 posts
Ha már átalakításról van szó akkor megkérdezem, hogy 100-ról 120-ra is át lehet alakítani?Miket kéne cserélni?Mennyibe fájna?
"Ride today, heal tomorrow"

#1033
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Lehet, hogy 10ezer, nem tudom miért emlékszem 12ezerre. Egyedül a legkisebb mennyiségû olajat (talán valami kamrában lévõt, láma vagyok a technikához...piros színû volt) nem tudtuk cserélni (olyan nem volt a boltban), abból ment vissza az eredeti. Az olajcsere (és kihúzás) után azt hittem más villám van, annyival finomabban mozog a Foxi Maxi.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1034
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 posts
Felhívtam õket, valóban 4000ft körül van a csillapítás ház amit cserélni kell, de most nincs nekik.
2-3hét talán mire lesz.
Azt mondták olajcserével 10000ft.

4000 ft. az alkatrész ami kell bele, olajjal szerelési költséggel 12000 ft. a Factorban ha jól emlékszem. Csak az alkatrészt nem szívesen adják, mondván ahhoz szakszervíz kell, mi megoldottuk.



#1035
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
UTFG!

Feltöltött kép

felul 1.1/8, alul 1.5 csapagy valo hozza. direkt igy gyartott vazba megy. vagy full 1.5-ba, ha felulre raksz egy 1.1/8 stepdown fejcsapagyat.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1036
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,013 posts

amik ilyen 50-60%-kal vannak arazva azok mind tapered, arra figyelni kell. de attol meg vannak baratsagos arak.

Ez mit jelent?
"Ride today, heal tomorrow"

#1037
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Le merném fogadni, hogy gyorszáras villa + 203-as tárcsa kombónál hamarabb elõjön. Durva, köves terep és sok erõs fékezés elsõ fékkel, esetleg egy kis ugrabugra és elõbb-utóbb ez lesz. (Mintha még látszana egy csík is, ami a persely vájata hagyhatott. Jól látom?)
A 40e km dícséretes! Ha 20e-et elmegy a talas-om az eddigi és jövõbeni rendszeres karbantartás mellett, én már elégedett leszek.


Igen gyorszáras villa ill ha jól tudom egy átütõs is villa is van közöttük ez nem fix. 180-as tárcsákkal vannak felvértezve avid code fékekkel.
Ezeket még én rendeltem onnét tudom csak. Viszont azt megkérdezem hogy milyen a fékezési szokásuk, ill az én villámról is teszek fel egy elrettentõ képet :D

#1038
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Már vártam... :->

#1039
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 posts

Félig off: csak egy ötlet. Nem annyira újdonság már, de tapered villa tehetõ sima 1 1/8-as nyakba a Cane Creek egyik újdonságával, szóval lehet, érdemes tapered villát venni régi montiba. :-> Refined Headsets From Cane Creek For 2011 - BikeRadar
On.


Rendesen el kéne olvasni azt a bizonyos bekezdést, mert ott nem az van, amit írtál!

A lényeg itt található: http://reviews.mtbr....ers/#more-17856

#1040
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Félig off: csak egy ötlet. Nem annyira újdonság már, de tapered villa tehetõ sima 1 1/8-as nyakba a Cane Creek egyik újdonságával, szóval lehet, érdemes tapered villát venni régi montiba. :-> Refined Headsets From Cane Creek For 2011 - BikeRadar
On.