Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1781
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Északi összekötõ. Szerintem. Ott megyek el elötte. Asszem.

Nna, pont erre gondoltam én is.. :)

Tin, te merre mész az összeköto felé? Én általában összevissza szoktam menni, de a hétvégén kivittem a bátyámat és hazafele találtam egy neki való útat. Úgy értem bicikliúton végig el lehet menni otthonról. Én a Miskolci út környékén lakok, ami nagyon közel van a Rákospatak parti úthoz.. Ez a BVSC-nél megy át angyalföldre. Mi legyen a csatlakozási pont? Merrefele jössz?

#1782
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Zuglóban? :) Vagy valamelyik hídnál? Melyiken kell átmenni? Északi összekötõ?

Északi összekötõ. Szerintem. Ott megyek el elötte. Asszem.

#1783
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Üdv.

Ha megyek, akkor valóban Budáról, csak még azt nem tudom honnan.
Bibic az Rómain igaz?
Elötte én is csatlakozom szívesen hozzátok, ha kiderül , hogy hol is.


Zuglóban? :) Vagy valamelyik hídnál? Melyiken kell átmenni? Északi összekötõ?

#1784
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Remélem, már azzal jössz. Mert, ha mindenki el tud jönni, akkor nem csak újoncból lesz sok, de 3 Salamander is lesz egybol.. :)

Tin: ha megyek, akkor összefuthatunk útközben valahol..
Ha jól rémlik, akkor Cuki Budáról fog menni (igaz?), de én Zuglóból megyek, szóval majd megbeszéljük..


Üdv.

Ha megyek, akkor valóban Budáról, csak még azt nem tudom honnan.
Bibic az Rómain igaz?
Elötte én is csatlakozom szívesen hozzátok, ha kiderül , hogy hol is.

#1785
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Remélem, már azzal jössz. Mert, ha mindenki el tud jönni, akkor nem csak újoncból lesz sok, de 3 Salamander is lesz egybol.. :)

Tin: ha megyek, akkor összefuthatunk útközben valahol..
Ha jól rémlik, akkor Cuki Budáról fog menni (igaz?), de én Zuglóból megyek, szóval majd megbeszéljük..


Ok, ha jól tudom nekem át kell menni Zugló egy részén, hogy a Bíbicbe jussak. :)

Majd megmosom a vasat, hogy szép legyen, most eléggé használtnak néz ki. Bár nem DH-s szinten. :)

#1786
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Én is , én is . Én is?

Remélem, már azzal jössz. Mert, ha mindenki el tud jönni, akkor nem csak újoncból lesz sok, de 3 Salamander is lesz egybol.. :)

Tin: ha megyek, akkor összefuthatunk útközben valahol..
Ha jól rémlik, akkor Cuki Budáról fog menni (igaz?), de én Zuglóból megyek, szóval majd megbeszéljük..

#1787
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Biker

Na az a PAV ami vicc. Azert mondom, hogy rendes tesztet :-)

Perillustris

A statisztikak mindent kimutatnak? Azt is ha kozvetve hibas valaki? Maradjunk annyiban, hogy az emberi test, mint olyan mulando. Es se Te, se en, se senki nem olyan 60 evesen, mint 20 eves koraban. Nem lat annyira jol az ember, kozel sincsenek olyan reflexei es bazi sok dolog keruli el a figyelmet.
Tudod hanyszor latok hajmereszto dolgokat idos emberektol? A kedvencem volt mikor a csvo kb. 2 perce akart savot valtani, addig ket sav kozott ment, majd jott a mento, mindenki szethuzott az meg ott volt elotte. Es miutan vegre el tudta engedni a mentot ujra kezdte a sav valtas bonyolult muveletet. A vegen mar az egesz sor csak ra figyelt, hogy minel hamarabb keruljon be egy savba vegre. Ez egyebkent az M1/M7 bevezeto utan a deli fele vezeto (sosem jut eszembe a neve) ket savoson volt. Es az ilyen igenis veszelyes, mert nem lehet tudni mit akar es amikor akarja sem csinalja ertelmes modon.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1788
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
[quote name='al01']Es bizonyos kor felett nem adnek senkinek, hiaba az orvosi papir.QUOTE]

A baleseti statisztikak egyaltalan nem utalnak arra, hogy az "idosebbek" tobb balesetet okoznanak,
P E R I L L U S T R I S

#1789
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

En amugy ezer eve mondom mindenkinek, aki meghallgat, hogy a jogsihoz en nem csak a mostani vizsgakat csinaltatnam meg, hanem egy rendes alkalmassagit is. Logikai tesztekkel pl. Aki "hulye" ne kaphasson jogsit. Es bizonyos kor felett nem adnek senkinek, hiaba az orvosi papir.

A bacsi pedig zarovonalon es kanyarban elozott, ez igy ennyi.

én a motor jogsihoz csináltam PÁV-ot psziho teszttel....aki kicsit nem hüje pontosan tuda melyik kérdsre mit kell x-elni, sza az sem ér szart se szvsz....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1790
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

En amugy ezer eve mondom mindenkinek, aki meghallgat, hogy a jogsihoz en nem csak a mostani vizsgakat csinaltatnam meg, hanem egy rendes alkalmassagit is. Logikai tesztekkel pl. Aki "hulye" ne kaphasson jogsit. Es bizonyos kor felett nem adnek senkinek, hiaba az orvosi papir.

A bacsi pedig zarovonalon es kanyarban elozott, ez igy ennyi.

EGy EQ tesztet is lehetne iratni.

#1791
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En amugy ezer eve mondom mindenkinek, aki meghallgat, hogy a jogsihoz en nem csak a mostani vizsgakat csinaltatnam meg, hanem egy rendes alkalmassagit is. Logikai tesztekkel pl. Aki "hulye" ne kaphasson jogsit. Es bizonyos kor felett nem adnek senkinek, hiaba az orvosi papir.

A bacsi pedig zarovonalon es kanyarban elozott, ez igy ennyi.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1792
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tudni kell, hogy orvoshoz elvbõl nem járok, tehát a doki nem ismer. A követkézõ képpen zajlott: Jónapot...ötezer...viszlát. Vizsgálat=0.


Nekem nagyon lelkiismeretes a háziorvosom, el kellett mennem szemészetre, EKG-ra, vérvételre.
Szemészeten aszonta a bácsi olvassam le a tábláról az egyik oszlopot. Leolvastam, köszönöm, és ennyi. Már voltam ott, és van kartonom, tudja, hogy kontaktlencsét használok, gondoltam majd ráírja a lapra. Nem írt rá semmit.

#1793
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Köszi Al01! Bácsival kapcsolatosan teljesen igazad van, de ha belegondolok eddig kb. 1 millió km-t vezettem, mindig a biztonság volt az elsõ szempont de nemegyszer múlott a szerencsén, hogy nem okoztam balesetet. Aki vezet az tudja mirõl beszélek. Ettõl még sajnos sokan vannak akiknek csak az számít, hogy egy jót száguldozhassának és mindenki csak útban van nekik. Csak ki kell menni az útra vasárnap reggel és megnézni az éjszakai nyomokat. A másik véglet meg már nem lát, nem hall, nem tud menni, de a doki haverja bepecsételi az alkalmasságot neki. Én most voltam alkalmasságin. Tudni kell, hogy orvoshoz elvbõl nem járok, tehát a doki nem ismer. A követkézõ képpen zajlott: Jónapot...ötezer...viszlát. Vizsgálat=0.

#1794
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Gyogyulj jol! Biztositoval csak kemenyen, ha le akarnak huzni barmely jofej bringaboltostol tudsz konkret arakat igazolni! A bacsi meg hiaba szanja, elobb kellene gondolkozni es nem osszetorni egy kerekparost aztan szanni-banni.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1795
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Pörög a topik rendesen.
Itt is köszi mindenkinek a jókívánságokat!
Ati001: az autós ottmaradt és a mögötte jövõ is és megadta a telszámát, sõt segítettek az asszonynak a bringát betenni a kocsiba. 60 éves bácsi, szánta bánta és mondta, hogy megijedt a szembe jövõtõl. Persze ettõl még ott volt a záróvonal meg elõzni tilos a keskeny beláthatatlan kanyarban. Ja és a negyvenes tábla is, annyival meg én is mentem.

#1796
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Én is , én is . Én is?


A Bíbicben gondoltam. :)
Én még sosem voltam ott, elõtte kellene valahol találkozni.

#1797
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Csináljunk mini Kelly's találkozót? :)


Én is , én is . Én is?

#1798
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Örülnék, ha jönnél, mert akkor már lenne mivel..


Csináljunk mini Kelly's találkozót? :)

#1799
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Örülnék, ha jönnél, mert akkor már lenne mivel..


Phuu, köszi. Ezt a részét megtudom oldani, mert a párom bringája ott van, használhatom. Holnap is azzal jövök.
Remélem összejön a Bibic is. Majd nyomunk egy sört, meg sok duma.

#1800
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Én még nem igérem biztosan, de ha ugy alakul, mehetek?

Örülnék, ha jönnél, mert akkor már lenne mivel..