Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1761
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Na vegre eletjel. Nem gondolkodni, hanem ott lenni! Kutyanyuleknak is szoljatok :-)


Élünk, perszehogy!! :) Ja, és még egy problem van, hogy otthon egyelõre netnyet. Stiggs munkahelye is költözött (neki duplán jutott a frankóból :) ), õ ott is jól le van terhelve, valószínûleg azért nem jelez, mert nincs ideje. Kutyáékat majd utolérjük valahogy! Majd holnap referálok az eredményrõl! :)

#1762
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ne is mondd... életem elsõ igazi, nagy, brutális költözködése. A sok doboz, meg az újságpapírba csomagolt életem... :scared: De most már jó. Nagyon jó. :)

Én már nagyon régen költöztem oda ahol most lakom, de még mindig van dobozolt cucc.. :)

Az elsõ nagy költözésnél 3 napig nem bírtam lábra állni.. :) Nagy szintek, a harmadikról kellett levinni mindent és nem volt lift. Kb 40-szer jártam meg föl le..

#1763
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Ki kell pihenni a költözést! :)


Ne is mondd... életem elsõ igazi, nagy, brutális költözködése. A sok doboz, meg az újságpapírba csomagolt életem... :scared: De most már jó. Nagyon jó. :)

#1764
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Szia al01!!

Stiggs és jómagam élünk, jól vagyunk, csak költöztünk és most szokjuk az újat. Agával találkoztunk nemrég. Pénteki bibic... még nem tudjuk, de kitaláljuk, ok??

üdv,
dori


Ki kell pihenni a költözést! :)

#1765
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Na vegre eletjel. Nem gondolkodni, hanem ott lenni! Kutyanyuleknak is szoljatok :-)

Igen-igen, így tessék tenni..
Hogy ismerem meg máshogy a krémet? :)

#1766
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Na vegre eletjel. Nem gondolkodni, hanem ott lenni! Kutyanyuleknak is szoljatok :-)

Szia al01!!

Stiggs és jómagam élünk, jól vagyunk, csak költöztünk és most szokjuk az újat. Agával találkoztunk nemrég. Pénteki bibic... még nem tudjuk, de kitaláljuk, ok??

üdv,
dori


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1767
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Stiggs, Kutyanyul, Aga, szinuhe? Hallo....


Szia al01!!

Stiggs és jómagam élünk, jól vagyunk, csak költöztünk és most szokjuk az újat. Agával találkoztunk nemrég. Pénteki bibic... még nem tudjuk, de kitaláljuk, ok??

üdv,
dori

#1768
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Elmegyek ma arra, megnézem azt az autós felüljárót, hogy milyen, aztán holnap megmondom. Valahogy a Vágány utca szimpatikusabb, bár arra sem jártam még. :)

Nem olyan rossz.. Ha már végigmentél a Rónán, akkor az sem gáz.. Nem is emelkedik olyan brutálisan..

#1769
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Lehet, hogy ekrülõ, de mennyivel szebb.. :)
Nna, a ha Rónán jössz, akkor az a legvégén beletorkollik a Nagy Lajosba, az meg egy autós felüljáróban végzõdik. Ha az nem zavar, akkor tekerj át rajta, és a másik oldalán, ahogy jobbra lefordul az út, a végén balra kell elkanyarodni (troli is arra jár). Onnan 20-30méterre az út a Szõnyi útban végzõdik. Nekem mindegy, hogy arra hol talizunk. Szóval amelyik szimpatikus pont azt válaszd ki.. :)


Elmegyek ma arra, megnézem azt az autós felüljárót, hogy milyen, aztán holnap megmondom. Valahogy a Vágány utca szimpatikusabb, bár arra sem jártam még. :)

#1770
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ezt a térképet használom én is, meg ezt.
Akkor megyek a Róna utcán, a másik amúgy is kerülõ a Stefániától. Ahol át kell mászni az M3 fölött az jó hely találkozni, nem? Mondtam már, hogy tériszonyom van? :)

Lehet, hogy ekrülõ, de mennyivel szebb.. :)
Nna, a ha Rónán jössz, akkor az a legvégén beletorkollik a Nagy Lajosba, az meg egy autós felüljáróban végzõdik. Ha az nem zavar, akkor tekerj át rajta, és a másik oldalán, ahogy jobbra lefordul az út, a végén balra kell elkanyarodni (troli is arra jár). Onnan 20-30méterre az út a Szõnyi útban végzõdik. Nekem mindegy, hogy arra hol talizunk. Szóval amelyik szimpatikus pont azt válaszd ki.. :)

#1771
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én itt néztem és az az érdekes, hogy a kerület határán megy végig a bicikliút. :) Térkép..
(A BVSC nagyjából a Szõnyi út és az M3-as közötti zöld háromszög.)
Elküldöm én is a sajátom..

Ezt a térképet használom én is, meg ezt.
Akkor megyek a Róna utcán, a másik amúgy is kerülõ a Stefániától. Ahol át kell mászni az M3 fölött az jó hely találkozni, nem? Mondtam már, hogy tériszonyom van? :)

#1772
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

De mehetek a Róna utcán is, bár még sosem mentem ott, csak kocsival.

A Rónan csak a Kerepesi és a Mogyoródi között van bicikliút.. Bár miért is ragaszkodok én ehhez.. :) Talán nem szeretek benzinben tekerni.. És az M3-ason vagy majdnem a Városligetnél lehet átmenni, vagy valamelyik felüljárón.. Nem biztos, hogy megéri. A Városligetnél gyorsan át lehet menni, csak egy részen cipelni kell a biciklit (lépcsõk), de azt lehet, hogy ne most keresd meg.. :)
Szerintem maradjunk az eredeti felállásnál..

#1773
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ott néztem. Valami út csak van? Mármint úttest, járda, vagy ilyesmi. Majd kinyomtatom, és akkor nem veszek el.
A BVSC viszont nekem nem nagyon mond semmit.
Küldök telefonszámot priviben, biztos, ami biztos. :)

De mehetek a Róna utcán is, bár még sosem mentem ott, csak kocsival.

Én itt néztem és az az érdekes, hogy a kerület határán megy végig a bicikliút. :) Térkép..
(A BVSC nagyjából a Szõnyi út és az M3-as közötti zöld háromszög.)
Elküldöm én is a sajátom..

#1774
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

A Városligetbõl úgyis lehet menni. Nézd meg térképen, hogy ne vessz el.. :) A Vágány és a Tatai között nem vagyok biztos, hogy van rendes bicikliút. Sõt, ha jól rémlik, akkor már a Vágány közepén megszûnik.. Mindegy a Dévényi út van a kettõ között. Én a Dévényi és a Szegedi sarkánál fogok átmenni a vasúton. Ez van a BVSC mögött, kb 200 méterre a Tataitól.. Valahol itt összefuthatunk.. (Most már csak úgy kéne alakítani a dolgokat, hogy ne jöjjön közbe semmi.. :) )

Ott néztem. Valami út csak van? Mármint úttest, járda, vagy ilyesmi. Majd kinyomtatom, és akkor nem veszek el.
A BVSC viszont nekem nem nagyon mond semmit.
Küldök telefonszámot priviben, biztos, ami biztos. :)

De mehetek a Róna utcán is, bár még sosem mentem ott, csak kocsival.

#1775
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ha kész a gépem addigra, akkor még jól megis ismerjük egymást..:D

Drukkolok.. :) Ha nem, akkor majd valami figyelem felkeltõt kell csinálnod. Mondjuk, ha már CM-es a fórum, a fejed fölé kell emelned a biciklit. És hogy ne fáradj el gyorsan, egy rövid szûk idõt szabunk meg találkozónak. Legyen mondjuk 6 és 7 között.. :D

#1776
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

A Városligetig tudom merre megyek, aztán nem nagyon, megnézem hol van az a Miskolci út, meg Rákospatak parti út.

Na valami olyasmit találtam, hogy Városliget után Vágány utca, meg Tatai út, és Kámfor utca. Az neked útba esik?

A Városligetbõl úgyis lehet menni. Nézd meg térképen, hogy ne vessz el.. :) A Vágány és a Tatai között nem vagyok biztos, hogy van rendes bicikliút. Sõt, ha jól rémlik, akkor már a Vágány közepén megszûnik.. Mindegy a Dévényi út van a kettõ között. Én a Dévényi és a Szegedi sarkánál fogok átmenni a vasúton. Ez van a BVSC mögött, kb 200 méterre a Tataitól.. Valahol itt összefuthatunk.. (Most már csak úgy kéne alakítani a dolgokat, hogy ne jöjjön közbe semmi.. :) )

#1777
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Valaki par napja kerdezte. Forras: criticalmass.hu

Ahogy azt a gyakran ismételt kérdésekben látatlanul, de meglehetõsen optimista módon beígértük, a cívis város is megrendezi saját felvonulását: a budapesti demonstrációval egy idõben Debrecenben is megmutatják magukat a biciklisták, tudósít a vagy.hu. Az enyhén botrányos véget ért tavaszi felvonulás hibáiból tanulva szeptember 22-én bejelentett demonstrációra kerül sor; a rendezõk Budapesthez hasonlóan rendõrségi biztosítással és saját szervezõcsapattal garantálják a felvonulók épségét. A debreceni Critcal Mass 18 órakor, a Békás-tónál kezdõdik, majd a fiatalok és idõsek által is könnyedén teljesíthetõ 5 kilométeres táv megtétele után az Alkotmány utcában ér véget, ahol a rendezõk étellel és itallal várják a résztvevõket.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1778
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Stiggs, Kutyanyul, Aga, szinuhe? Hallo....

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1779
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nna, pont erre gondoltam én is.. :)

Tin, te merre mész az összeköto felé? Én általában összevissza szoktam menni, de a hétvégén kivittem a bátyámat és hazafele találtam egy neki való útat. Úgy értem bicikliúton végig el lehet menni otthonról. Én a Miskolci út környékén lakok, ami nagyon közel van a Rákospatak parti úthoz.. Ez a BVSC-nél megy át angyalföldre. Mi legyen a csatlakozási pont? Merrefele jössz?

A Városligetig tudom merre megyek, aztán nem nagyon, megnézem hol van az a Miskolci út, meg Rákospatak parti út.

Na valami olyasmit találtam, hogy Városliget után Vágány utca, meg Tatai út, és Kámfor utca. Az neked útba esik?

#1780
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Ha kész a gépem addigra, akkor még jól megis ismerjük egymást..:D