Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#981
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
még mindig csak a Nagyfalunál tartunk...
ezen felbuzdulva megpróbálunk legközelebbre szervezni itt Szécésnyben is hasonló demonstrációt

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#982
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 posts
:beer: RESPECT

kripta rádió és boros&bochkor meg f-you! :rocketman

Elküldtem ennek a két idiótának a CM-os képet egy klasz kis emillel.

Bemondták hogy "kaptunk egy jópofa képet",de összevissza beszéltek a fotózás körülményirõl,a lényegrõl semmit sem.
Mondjuk pl. bocsánatot kérhetnének.De hát amilyen tahók,na midegy....



#983
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én berágtam teljesen. Amúgy is fel van nyomva az agyam, és rábeszéltem minden mozdítható embert a környéken, hogy jöjjön be még vidékrõl is!

#984
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

amit nyitottam topicot (másik fórumon) ott már áll a bál,a biciklisek lettek teljesen a bûnbakok

KI tudja még jól is jöhet akár a média faroksága. Hozhat pár 1000 új embert! Végülis régi showbusiness aranyszabály, mindegy miért csak beszéljenek rólad (róla).
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#985
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
úgykell
lefut a felvonulás nyugisan, utána a közben begyûjtött címekre kimenni és.....
khm
mind1, vicc volt!:D

nem a gyökereket kell elverni, akik dudálnak meg ilyenek...
hanem az uszítókra kell ráúszni
borosbocskor, danubius...
mellesleg:



nemszeretem, de!:

írjatok tomcat-nek! megnézném mit szól hozzá

#986
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

amit nyitottam topicot (másik fórumon) ott már áll a bál,a biciklisek lettek teljesen a bûnbakok


Hát igen, a tavaszi túl jól sikerült;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#987
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Nah ,ezen a Kripta Rádiós szitun fölb*sztam az agyam. Eddig is utáltam õket, de most aztán... Megyünk holnap az épület elé? :D
Amúgy érdekes, de nincs a neten a leadott anyag...
A CMen meg sztem most különösen figyelni kell, nehogy vmi komolyabb autós-biciklis affair legyen. Sajnos tudok néhány emberrõl akik direkt azért mennek ki, hogy feszültség legyen. Remélem azok többen lesznek, akik ezt meg fogják akadályozni....

Hápi rendezõ megfog akadályozni minden autós-bringás affért. Ez a felvonulás nem a balhékért van. Nyugadtan tekerjen mindenki tovább ahogy szokott. Ha az autósok szórakoznak akkor mégnagyobb és mégtöbb barátságos felvonulást rendezünk, és nem este vagy hétvégén!!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#988
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
amit nyitottam topicot (másik fórumon) ott már áll a bál,a biciklisek lettek teljesen a bûnbakok

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#989
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Te bringás is vagy, szal nem is érint olyan szinten, mint akinek a seggéhez nõtt az autó.



Charon: napi kétszer érd bp? eddig ezt toltam, saját akaratomon kívül...
mondjuk igen, bringás gondolkodásom van.
ezért ez nem tudna felszabni, mondjuk NEM MEGYEK ARRA ÉS AKKOR amikor tudom
sõt, ha látom h pl bah csomópont és m7 is be van állva, akkor nem állok be a dugóba, hanem takarodok fel a hegyre(farkasrét, gazdagrét) és voilá, már otthon is vagyok.
mindössze ez az ész hiáányzik autósainkból sajnos....


áhh.

már a danubius is?

azt se szeretem:-D
juventus ugye nem csinál ilyet? se a roxy?

#990
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 posts
Elküldtem ennek a két idiótának a CM-os képet egy klasz kis emillel.

Bemondták hogy "kaptunk egy jópofa képet",de összevissza beszéltek a fotózás körülményirõl,a lényegrõl semmit sem.
Mondjuk pl. bocsánatot kérhetnének.De hát amilyen tahók,na midegy....
"Boldogok a heringek...."

#991
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Kedvencem a 3 gyerekkel mit csinaljak auto nelkul jajj. A szuleimnek nem volt mikor kicsik voltunk es erdekes mod eljutottunk oviba es iskolaba is. :) Kifogas mindig van :mad:

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#992
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Jó éjt! (Vagy mire olvasod, jó reggelt! :) )

A 4000 az itteni fórumon elért hozzászólás számát jelölte.. :)


Jaj!:no_tak: :D

#993
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

én meg autos is vagyok.. és nemértem mi ez a fasság.


Te bringás is vagy, szal nem is érint olyan szinten, mint akinek a seggéhez nõtt az autó.

#994
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 posts
sztok,

ma reggel a danubiuson fikázzák a CM-t! nem értem miért!? a reggeli triós olyan nyitott és szabadgondolkozású volt eddig az én szememben, de most lecsúsztak a létrán! :rocketman ahelyett, hogy arról tudosítanának, hogy mekkora ötelet egy ekkora tömeget egyidõben megmozgatni!?!? f@szom! én a fiamat is kihozom, de ha bármi ilyen fenyegetés vagy "akció" lesz nem állok jót magamért!

a boros & bochkor páros meg bekaphatja. olyan régóta utálom õket, hogy arra már nem is emléxem! két öntelt gyökér! lali király? önjelelöt f@sz! két kiöregedett csóka az uccsó rugásaikkal a médiában. önreklám és önistenités!
f them!

#995
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Adolf Boros, Adolf Bochkor!

Csak annyit erre hogy amiket olvastam tõletek az mind tök jó, de tényleg csak akkor érünk el vmit ha mindenhova ahova csak lehet írunk (sokan)! Én írtam hét helyre: Sláger Rádió, ORTT, TV2 (ott is mûsort vezet az egyik görény), Fokusz, CM, Levegõ Munkacsoport, Blikk. Vkinek van még ötlete h hova lenne érdemes írni? Ha nem lesz sajtóvisszhang akkor kéne rendezni CM-en keresztül felvonulást a rádió elé, uígy rendõri biztosítással meg minden.

Remélem vmelyik szövetség vagy a CM feljelentést tesz!

A két mocsok azzal mentegetõzik az oldalukon h nem a bringásokkal hanem a lezárással van a baj. Háát ezek a kijelentések nem a lezárásra vonatkoznak!

Az h le lesz zárva 24h-n át az Andrássy az meg Autómentes Nap! SEMMI KERÉKPÁR MEG CM!!! MI CSAK ESTE MEGYÜNK ODA!!

#996
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

De most tényleg, mútkor a tilosos kersztényes beszólásból mekkora gáz lett. Nem kéne bejelenteni az ORTT-nél, hogy megfenyegette a bringás társadalmat, gyilkolászással, elgázosítással stb-vel?
Stiggs

ORTT-nek írtam mailt, de feljelentést kéne tennie vkinek! pl.: CM

#997
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ja, túrázunk egyet
amúgy jó hogy már egy egy nagyobb szervezet biciklis túráért nem jelentenek fel....
ohh, mind1.

#998
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mar nem budaors, hanem Fõ utca. Leszarom mire lesz engedely. Oda kell menni sokan es kesz. Csak, hogy lassak mizujs.

engedély lesz rá?...
érted...
ujabb belekötés.
meg a franc se megy ki budaörsre:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#999
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Én is megyek.
Bár meg akartam kérdezni, hogy hol van számozás a bumeráng izéjén, mert én ott nem láttam 4000.-et. Na, mindegy, ezt a témát lereteszelem az agyamban, mert ha ezzel fekszem le, akkor nem fogok tudni aludni, csak rágódom rajta.

Jó éjt!

Jó éjt! (Vagy mire olvasod, jó reggelt! :) )

A 4000 az itteni fórumon elért hozzászólás számát jelölte.. :)

#1000
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Én is megyek.
Bár meg akartam kérdezni, hogy hol van számozás a bumeráng izéjén, mert én ott nem láttam 4000.-et. Na, mindegy, ezt a témát lereteszelem az agyamban, mert ha ezzel fekszem le, akkor nem fogok tudni aludni, csak rágódom rajta.

Jó éjt!