Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#961
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha-ha nagyon vicces.

#962
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
nem lehetne hogy 24 órát ülj benne, nem kell bemenni a hivatalba..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#963
Demszky

Demszky

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szoval, megint osszegyultok ti kis biciklis hulliganok. Azt hiszitek, majd a tisztesseges autosok miattatok lemondanak elojogaikrol. Hat nem. Tovabbra is az marad a ferfi, aki mindenhova autoval jar.
En holnap 17 orat fogok a jeepemben ulni, es reszkessetek ketkerekuek.

#964
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Emberek ,rendesen pelengérre lettem állítva egy másik fórumon,a végén mártírként kell meghalnom.... :S
mert Õ függetlenül gondolkodik,de mellette Õ is ott fog állni a dugóban stb,stb

nem értem az embereket,komolyan

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#965
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
azaza ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#966
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

jobbulást Nekik :( én is az vagyok,sz*ar a máriatoll íze :S


Ah, leesett, maripen? :)
Õk nem kaptak antibiotikumot, ez csak vírusfertõzés.
Ja, és köszi, neked is jobbulást!

#967
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Belázasodott a másik lányom is. :(

jobbulást Nekik :( én is az vagyok,sz*ar a máriatoll íze :S

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#968
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

És tûnnek elfele a felhõk és kezd jó idõ lenni... :) Éljen a jóidõ!!


Belázasodott a másik lányom is. :(

#969
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
És tûnnek elfele a felhõk és kezd jó idõ lenni... :) Éljen a jóidõ!!

#970
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
holnap én is megyek Pöstre kocsival,na én nem fogok türelmetlenkedni,kb reggel fél 6-ra érek oda :D
ha kék pözsó partnerbõl hadonászik vki az én leszek,de nem rosszindulatból lesz :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#971
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Ha javasolhatnám, a tegnapi sláger rádiós dolgokkal kapcsolatban a szabadonfutó/dohogó-ban dohogjuk ki magunkat, ne offojuk ezt a topikot vele. Már írtam oda pár sort.

#972
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Rakd meg neki, irány a mars :-)

http://index.hu/tech...tas/urci050921/

Stiggs


Végre egy jó ötlet!! Én is akarok a Marsra menniiiiiíííííí... apúúúúúú... :)

#973
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Rakd meg neki, irány a mars :-)

http://index.hu/tech...tas/urci050921/

Stiggs


Ezt egy futár írta? :D

#974
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Rakd meg neki, irány a mars :-)

http://index.hu/tech...tas/urci050921/

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#975
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

mi ahányan tudunk, ott leszünk. vidékrõl megyek, vannak egyéb ügyeim is BPn, úgy csinálom, hogy pont most legyek fent... viszek én is mozdítható embert innen is. más is így tesz, csak õ a másik irányból... BPn is rábeszéltem pár embert... ráadásul itt már kisütött a nap, holnap BPn is sütni fog: ha nem lesz meg a 20.000, akkor egyse :)

:)


Itt is süt a Nap! :(

#976
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
mi ahányan tudunk, ott leszünk. vidékrõl megyek, vannak egyéb ügyeim is BPn, úgy csinálom, hogy pont most legyek fent... viszek én is mozdítható embert innen is. más is így tesz, csak õ a másik irányból... BPn is rábeszéltem pár embert... ráadásul itt már kisütött a nap, holnap BPn is sütni fog: ha nem lesz meg a 20.000, akkor egyse :)

ezzel párhuzamosan szvsz nem jó ötlet telitorokból felháborodni a Slágerrádiós ügyön... kicsit ugyanolyan mûbalhénak érzem, mint a 'kinyírnám az összes keresztényt' típusú Tilosos ügyet. azt se gondolta senkise komolyan, csak az utólag észnélkül fröcsögõk. nagyobb kár származik egy esetleges ilyen nyálverésbõl, mint haszon. nézzetek magatokba; mindenkinek voltak már hülye poénjai szerintem. tudom, õk országvilág elõtt hirdették... itt, az õ kicsinálásukra buzdítani is olyasmi.

peace, love, pitbull :)

#977
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Sziasztok!
Én most olvasom a két barom felelõtlen beszólásait. Eddig is utáltam õket mivel öntelt majmoknak tartom õket, de ezekkel a mondatokkal nálam végleg felkerültek a fekete lista élére. Hogy lehet "gázkamrával" meg "feszíts ki egy drótot" szöveggel egy rádiós mûsorban megnyílvánulni. Ez pont olyan volt mint pár éve dévényi tibi bácsi egyik menyílvánulása miszerint "arctalan sunyiknak" nevete az internetezõket. És majd jönnek a magyarázó szöveggel, hogy nem úgy gondoltuk, nem úgy értettük ... ezzel teszik magukat még nevetségesebbé. Sajnos a 40-es éveiben járó magyarokkal ez a baj, a mentalitás, ha neki nem jó másnak mért legyen jó, persze tisztelet a kivételnek!
Ezért most fogom magam és újra el kezdem hírdetin az igét, hogy még többen legyünk és felfogják az ilyen szellemi csoffadtak hogy nem csak autóval lehet a wc-re menni hanem mással is!
Jöjjön el mindenki és hozzon magával sok embert!



Off Geeb te ugye nem Pisti vagy Coilerrel?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#978
geeb

geeb

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Sziasztok!
Én most olvasom a két barom felelõtlen beszólásait. Eddig is utáltam õket mivel öntelt majmoknak tartom õket, de ezekkel a mondatokkal nálam végleg felkerültek a fekete lista élére. Hogy lehet "gázkamrával" meg "feszíts ki egy drótot" szöveggel egy rádiós mûsorban megnyílvánulni. Ez pont olyan volt mint pár éve dévényi tibi bácsi egyik menyílvánulása miszerint "arctalan sunyiknak" nevete az internetezõket. És majd jönnek a magyarázó szöveggel, hogy nem úgy gondoltuk, nem úgy értettük ... ezzel teszik magukat még nevetségesebbé. Sajnos a 40-es éveiben járó magyarokkal ez a baj, a mentalitás, ha neki nem jó másnak mért legyen jó, persze tisztelet a kivételnek!
Ezért most fogom magam és újra el kezdem hírdetin az igét, hogy még többen legyünk és felfogják az ilyen szellemi csoffadtak hogy nem csak autóval lehet a wc-re menni hanem mással is!
Jöjjön el mindenki és hozzon magával sok embert!
" a felépülés tovább tart, mint a leépülés "


#979
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
abszolút át tudom érezni. maradj akkor otthon a családdal! lélekben úgyis ott leszel!;)

Kétségesség vált a jelenlétem. :( Belázasodott a legkisebbik kisgyerek, most voltunk az orvosnál.



#980
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Kétségessé vált a jelenlétem. :( Belázasodott a legkisebbik kisgyerek, most voltunk az orvosnál.