Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#921
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kedves Sporttársak!

Szeretnék mindenkit arra kérni, hogy írjon egy mailt a panasz@ortt.hu címre, ami az ortt panaszbejelentõ címe. (nem nehéz kitalálni)
Ha csak 10en jelentették be eddig akkor csak bocsánatot kérnek azt kész! (több mailrõl is küldhet egy ember :D)

Ha már többszáz levelet kaptak akkor csak nagyobb híre lesz az ügynek, mert felháborító volt hogy se rádió, se tv, se újság nem említette!

Remélem a CM fejesei meg más hivatalos szervezetek nem hagyják ennyiben!

#922
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Azt a csávót még õrizetbe sem vették,...
nem fog 3évet kapni, max 2 felfüggesztettet

és a poén, hogy a rendörõk elõzetesbe tették volna, az ügyészség nem engedte....
http://www.origo.hu/...zugyeszseg.html
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#923
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts

Igen, az index fõhíre lett.

Amit nem értek, az ORTT több mnit 10 bejelentést kapott... ebbõl négyrõl tudom, hogy kicsoda, ezek szerint csak alig 6 ember sérelmezte még országszerte ezt a két szellemi törpét?

(Ráadásul mint kiderült, nem is CSAK miattunk zárják le az Andrássy utat!)

WF


adj hozza meg egyet :)

mindenki egyutt mass-ik? Tokjo
Tan egyszer enis csatlakozom
iden cimbivel megyek, bizti jolesz, az elso 2 is azvolt.

masik: telleg szervezodik slager elotti elbrinyiglizes? mert jo moka lenne. Csak algurulunk. Letehetnenk papirt, hogy itt jartunk, es alairhatna par ember. Csak par ezer. Gondolkodjanak. Nehez lesz, de erdekes!

csoki, esznellegyetek! :)

edit:csere
The Sensual Woman

#924
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Azt a csávót még õrizetbe sem vették,...
nem fog 3évet kapni, max 2 felfüggesztettet
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#925
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts

Igen, az index fõhíre lett.

Amit nem értek, az ORTT több mnit 10 bejelentést kapott... ebbõl négyrõl tudom, hogy kicsoda, ezek szerint csak alig 6 ember sérelmezte még országszerte ezt a két szellemi törpét?

(Ráadásul mint kiderült, nem is CSAK miattunk zárják le az Andrássy utat!)

WF


mert a normális emberek közül csak 10 hallgatja azt a mûsort.
Valahogy minidg hátrahúzodom, mikor a buszsofõr a foghíjas mosolyával, meg a lecsószaftos ingével olyan poénokon hahotázik nyálköpködve a gigantikus szélvédõjére, amin max sírni tudnék.
Eddig is a b@lfaszok rádiója volt, s ezután is az marad.
Egyébként is az ilyen gondolkodású emberek??el telezsúfolt városban tényleg nem nagyon jut hely nekünk, mert egyszerûen kivégeznek.
Aztán, mit kap?
3 évet, mint az az úriember, aki beleszáguldott legutóbb Érden a buszmegállóba.

#926
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mellesleg irtam az uzenofalukra, hogy a budapest parade es a homokos vonulas miert nem csipi a szemuket. De a cenzura ugye. Nem raktak ki :) Ennyit errol. Tovabbra is jar nekik a pofon ha latja oket valaki. Kopni is lehet siman. Csak arra erdemes figyelni, hogy olyan emberes kopet legyen.


De én olvastam valami ilyet ma. ott. Konkrétan ezt:
WatchFun sze. 20. 21:03
Szerencsére nem hallottam az adást, de sajnos egyre gyakoribb a mûsorotokban az izléstelen, alpári, humornak nem is nagyon nevezhetõ "részlet". Az autóké a város az év 364 5/6 napján, a kerékpárosok az egész évbõl csupán 2-3 órát vesznek el, ennyit a tolerancia jegyében igazán kibírhatnátok! Még a buzik is több idõt kaptak ennél...
Ez nem hülye vicc volt, ez egyszerûen nem volt vicc. Aki ezen nevetni tud (Egy metropoliszban nincs helye biciklinek." "üssünk meg egy biciklistát - elég, ha kiteszed a kezed" "Tudod mit csinálnék egy biciklistával? Bezárnám a garázsomba és elindítanám az autóm motorját" "vagy feszíts ki egy drótot") az beteg kell, hogy legyen! Kívánom, hogy miattatok az ORTT egy laza 30 napos csendet utaljon ki a Slágernek... Megérdemelnétek.

Én nem fogom leköpni õket, szerintem ez hülyeség.
A baromságukkal tényleg sok hasznot is hajtanak. Az origon van egy kis bringás topikom, már ott is ezzel kampányolnak. :D
Belinkelték az indexes cikket motivációként.

#927
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mellesleg irtam az uzenofalukra, hogy a budapest parade es a homokos vonulas miert nem csipi a szemuket. De a cenzura ugye. Nem raktak ki :) Ennyit errol. Tovabbra is jar nekik a pofon ha latja oket valaki. Kopni is lehet siman. Csak arra erdemes figyelni, hogy olyan emberes kopet legyen.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#928
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az sms-ek nagy resze pedig azert volt bringa ellenes, mert autosok irtak, reggel ok hallgatjak ezt a szart.

http://index.hu/kult...dia/slager0921/


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#929
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

Többet nem hallgatok Sláger Rádiót de az õ mûsorukat biztosan nem.


ehhe...sztem eleve hányadék...õrületes szégyen, hogy egy ennyire primitív mûsor órákat kap naponta..


holnap meg megyünk jól jejejeeeeeeeee...még 23 óra jejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D

#930
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts
Igen, az index fõhíre lett.

Amit nem értek, az ORTT több mnit 10 bejelentést kapott... ebbõl négyrõl tudom, hogy kicsoda, ezek szerint csak alig 6 ember sérelmezte még országszerte ezt a két szellemi törpét?

(Ráadásul mint kiderült, nem is CSAK miattunk zárják le az Andrássy utat!)

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#931
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
http://index.hu/kult...dia/slager0921/
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#932
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hosoknek szemebe nezve allsz. Jobb oldalon levo muzem lepcsojenek jobb oldala. Igy.

Namostakkor melyik múzeum, melyik oldala, és mikor? Kérem ide gyorsan, mert kell írnom a nettelen cimbiknek sms-t, sokat, jól.
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#933
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Namostakkor melyik múzeum, melyik oldala, és mikor? Kérem ide gyorsan, mert kell írnom a nettelen cimbiknek sms-t, sokat, jól.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#934
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Emberek, mindjárt kitör a frász. EGY napot késnek a BMFT mezek, de az pont elég.
:cry:
Na, majd áprilisban.
See ya 2morrow.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#935
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

Tök jó, sikerül rábeszélnem több kolléganõmet és kollégámat is, hogy jöjjenek holnap, reggel már biciglivel megyünk a munkahelyre, elõbb lelépünk és csatlakozunk a menethez.

Luki


Ezaz így kéne mindenkinek tenni :clap: :clap: :clap:
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#936
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Sziasztok!

Tényleg durva volt a hozzáállásuk a mûsorban, reggel éppen hallgattam õket a munkahelyemen.

Többet nem hallgatok Sláger Rádiót de az õ mûsorukat biztosan nem.

Ha eléggé visszaesik a hallgatottság, akkor nekik is lesz bünti az ORTT-n kívül is.

A negatív reklám is reklám viszont valahol....

Tök jó, sikerül rábeszélnem több kolléganõmet és kollégámat is, hogy jöjjenek holnap, reggel már biciglivel megyünk a munkahelyre, elõbb lelépünk és csatlakozunk a menethez.

Luki


Sztem is azzal lehet leginkább reagálni ezekre amiket ránk mondtak, hogy betartunk minden játékszabályt! cm.hu

Hozzatok lámpákat, h nehogy azt mondják aztán h kivilágítatlanul közlekedünk!


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#937
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sztem is azzal lehet leginkább reagálni ezekre amiket ránk mondtak, hogy betartunk minden játékszabályt! cm.hu

Hozzatok lámpákat, h nehogy azt mondják aztán h kivilágítatlanul közlekedünk!

#938
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
én benne vagyok, csak tudjak felmenni
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#939
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Felháborító h mi megy itt: http://bumerang.slagerradio.hu

Olvastam h szerveznek felvonulást a rádió elé. Ha ez igaz akkor mikor, hol? Megyünk!

#940
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

beállok közétek a pözsóval itatóautonak,na?;)

inkább melletük menjél hogy nehogy valameik átcsatangoljon a túloldalra
Lassan járj, ugyanoda érsz :)