Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#821
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Olaj, láncspray, zsír... rendkívül kellemetlen a szélvédõn...
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#822
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ó, lesz még több is, nyugi. Én ma egy olyan adag kavicsot kaptam az arcomba az elõttem elhúzó (befékezõ - faroló) BMW-s kötsögtõl, hogy csak úgy köpködtem utána. Felfele a Rózhillen, hát így is a belem kilõgott, ez meg jött mögöttem 2 centire, majd az elsõ lehetõségnél ki elém és satu.

Aztán elhúzott, már csak a béna vigyorát láttam a visszapillantóban, úgyhogy én meg jól rátátogtam, hogy f@szfej.

Én is arra jöttem (merre dolgozol?) és nálam most kivételesen elõzékenyek voltak. Úgy együtt az egész úton, nem csak a rózsásban.. Meg is lepédtem..

#823
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Hát ja, ja, jól csináltad, tényleg. De így azért elég könnyû... idõnként sajnálom, hogy ilyen kicsi maradtam!! :)

Azért lányból szebb az olyan, mint te. Most nem akarom elképzelni Al-t cicikkel.. :D

#824
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Ó, lesz még több is, nyugi. Én ma egy olyan adag kavicsot kaptam az arcomba az elõttem elhúzó (befékezõ - faroló) BMW-s kötsögtõl, hogy csak úgy köpködtem utána. Felfele a Rózhillen, hát így is a belem kilõgott, ez meg jött mögöttem 2 centire, majd az elsõ lehetõségnél ki elém és satu.

Aztán elhúzott, már csak a béna vigyorát láttam a visszapillantóban, úgyhogy én meg jól rátátogtam, hogy f@szfej.

Látom a seggfejek ma is autóba ültek :(
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#825
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
http://forum.bikemag...7631#post327631

#826
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
meg kulonben sem hordja senki olyan magasan a tokeit, hogy ne tudnal felrugni odaig :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#827
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Hát ja, ja, jól csináltad, tényleg. De így azért elég könnyû... idõnként sajnálom, hogy ilyen kicsi maradtam!! :)


Nem baj, Dóri, a fejed fölé azért mindig fel tudod emelni a bringád... Az is elég fenyegetõ :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#828
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Mara meg volt az elso autos kellemetlensegem :mad:

Mosas utan a lancot olajoztam a kozeli esso kuton, erre ket napszemcsis kotsog kiszallt egy devubol es a csavo ugy kezdte porolni a szonyeget, hogy ram jott az egesz. Veletlen nem igen lehetett, mert egyreszt odajottek kozel, masreszt mikor felneztem a masik napszemuveges kotsog mosolyogva nezett ram. Aztan felalltam, mert gugolva biztos nem latszott, hogy egy fejjel magasabb vagyok naluk es a vallaink sem azonos meretuek. Erdekes mod a mosoly is abbamaradt es a porolas is iranyt valtott. Balhezni nem akartam, mert egyreszt a kocsiban lehet barmi, masreszt mentem a Bergusonba es amugy is dolgaimat intezni. Nem tudom, hogy a CM-nek koszonheto vagy alapbol is bringas kotsog voltam a szemukben. Viszont buszke vagyok, hogy a provokaciot egyszeruen megoldottam. :) Pedig kedvem lett volna a duhomet levezetni. :angevil:


Hát ja, ja, jól csináltad, tényleg. De így azért elég könnyû... idõnként sajnálom, hogy ilyen kicsi maradtam!! :)

#829
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Mara meg volt az elso autos kellemetlensegem :mad:

. Nem tudom, hogy a CM-nek koszonheto vagy alapbol is bringas kotsog voltam a szemukben. Viszont buszke vagyok, hogy a provokaciot egyszeruen megoldottam. :) Pedig kedvem lett volna a duhomet levezetni. :angevil:


Ó, lesz még több is, nyugi. Én ma egy olyan adag kavicsot kaptam az arcomba az elõttem elhúzó (befékezõ - faroló) BMW-s kötsögtõl, hogy csak úgy köpködtem utána. Felfele a Rózhillen, hát így is a belem kilõgott, ez meg jött mögöttem 2 centire, majd az elsõ lehetõségnél ki elém és satu.

Aztán elhúzott, már csak a béna vigyorát láttam a visszapillantóban, úgyhogy én meg jól rátátogtam, hogy f@szfej.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#830
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mara meg volt az elso autos kellemetlensegem :mad:

Mosas utan a lancot olajoztam a kozeli esso kuton, erre ket napszemcsis kotsog kiszallt egy devubol es a csavo ugy kezdte porolni a szonyeget, hogy ram jott az egesz. Veletlen nem igen lehetett, mert egyreszt odajottek kozel, masreszt mikor felneztem a masik napszemuveges kotsog mosolyogva nezett ram. Aztan felalltam, mert gugolva biztos nem latszott, hogy egy fejjel magasabb vagyok naluk es a vallaink sem azonos meretuek. Erdekes mod a mosoly is abbamaradt es a porolas is iranyt valtott. Balhezni nem akartam, mert egyreszt a kocsiban lehet barmi, masreszt mentem a Bergusonba es amugy is dolgaimat intezni. Nem tudom, hogy a CM-nek koszonheto vagy alapbol is bringas kotsog voltam a szemukben. Viszont buszke vagyok, hogy a provokaciot egyszeruen megoldottam. :) Pedig kedvem lett volna a duhomet levezetni. :angevil:

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#831
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Szijjjja, Petra! Akkor jöttök ti is, ugyi?? Remélem, nagyon-nagyon sokan leszünk!!


hello!
Igen, kibukkantunk a ködbõl! :D
Negyed hat felé leszünk ott, csörgünk, ha gáz van. De nem lesz.
ALIG VÁROM!!

Tin: Szuper!!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#832
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Hát akkor csatlakozok hozzátok.
Bár még egy cseppet sz*rul vagyok még, de az a Dé-Amerikai növénypárlat (portoricoi rum) sokat segített rejtam. Mindenkinek ajánlom mindenre... :-))
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#833
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
egy anyóóós?!
én nem hagynám:-D

éééén politizááálni?:D
max épp szídni/utálni embereket. azt szeretek. politizálni nem, abba úgysincs beleszólásunk.
:)

#834
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

:-D

a többség a jobboldali múzeum jobboldalán lesz, ez el van döntve...
max lesz máshol is fórumtali.

Má azt hittem politizálsz. :) Hirtelen azt olvastam a többség jobboldali. :)

Képzeljétek! Mehetek!
Anyósom hazajött, és vigyáz a gyerekekre. :bananadan

#835
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Jaj, Thez, ne ragozd :D


Szijjjja, Petra! Akkor jöttök ti is, ugyi?? Remélem, nagyon-nagyon sokan leszünk!!

#836
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:-D

a többség a jobboldali múzeum jobboldalán lesz, ez el van döntve...
max lesz máshol is fórumtali.

#837
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Remélem hamarosan eldöntitek, hova gyültök, mert szeretnék hozzátok csatlakozni. Már, ha természetesen lehet.
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#838
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

de sztem magától értetõdik hogy nem a tér mögül, és nem is oldalról nézem.
a hõsök jobboldala a felvonulási tér oldala.
(mint ahogy ha egy buszt szembõl nézem, a baloldala akkoris a vezetõ oldali része:D - persze nem angliában, ott felcserélték a bal és a jobbkezet, lököttek:D)


Jaj, Thez, ne ragozd :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#839
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
es miert zartak be a Bibicet, tudja vki? :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#840
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

tehát ha szemben állok a térrel, akkor jobboldali?magyarul a mûcsarnok jobb oldala?és hánykor?(bocsi:D:D)


Van, aki már ötkor ott lesz.