Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#801
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Persze, hogy nem. De azert viszek zsepit, hogy le tudd torolni a vert az orrodrol :D

Tényleg annak szántam.. :) Remélem nem vetted másnak.. :)
De hogy Al nem mert megszólalni a "témában", nem is értem.. :D (Remélem, õ sem vette bántásnak..)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#802
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
No, majdcsak kitalálunk valamit. Jó sok after parttty lesz mindenütt. Csak férjünk be :)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#803
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Részemrõl nemt'om. Úgy néz ki, eltörtem a jobb lábam legkisebb ujját, járni nem igazán bírok, a tekerés megy. Mindenesetre fááááj. Majd meglátjuk CM után, hogy leszek.

Mit csináltál? :(

#804
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Egy kis tekerestol mindenki irtozik? :) Felolem lehet barmerre amugy, nem vagyok vitrin. :D


Mééé, a vitrinnek nemmmindeggggy??? :D Kezd nem is olyan rossz ötlet lenni a cm utáni rómaizás... Maestro Stiggs???

#805
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Tényleg annak szántam.. Remélem nem vetted másnak..
De hogy Al nem mert megszólalni a "témában", nem is értem.. (Remélem, õ sem vette bántásnak..)


Annak vettem, aminek szántad. :) Al is, azé' hallgat... :D

#806
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Bibic egy ideig. Be lett zaratva, nem adtak blokkot ugye. Majd lassan kinyit, de nem tema. Van ott meg par hely. Este akkor romai afterparty?


Részemrõl nemt'om. Úgy néz ki, eltörtem a jobb lábam legkisebb ujját, járni nem igazán bírok, a tekerés megy. Mindenesetre fááááj. Majd meglátjuk CM után, hogy leszek.

#807
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Egy kis tekerestol mindenki irtozik? :) Felolem lehet barmerre amugy, nem vagyok vitrin. :D

al01: Normális vagy? :D
Tudjuk te ott laksz, de azér' vegyél vissza, gyereeeek :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#808
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Pusztaszeri közepén? Az a kémia biszbasz? Én a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdésnek majdnem a sarkánál dolgozok. Kicsit visszább a Pusztaszerin. Kicsi a világ.. :)


Bizony, a kémiai biszbasz. Kicsi ám a világ: Charon - BMFT csapatmez emberünk - barátnéja (menyasszonya) Dawn egy emelettel felttem van :D

al01: Normális vagy? :D
Tudjuk te ott laksz, de azér' vegyél vissza, gyereeeek :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#809
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
Sajna én se tudok menni :( Azért lélekben veletek vagyok :) ÉLJEN A KÉT KERÉK ÉS A CM! Majd talán a tavaszira el tudok menni
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#810
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Köszi, ez kedves volt! :)

Tényleg annak szántam.. :) Remélem nem vetted másnak.. :)
De hogy Al nem mert megszólalni a "témában", nem is értem.. :D (Remélem, õ sem vette bántásnak..)

#811
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

raycoon: fenn a Pusztaszeri közepén, a nagy ronda fehér szocreál épületben :(

Pusztaszeri közepén? Az a kémia biszbasz? Én a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdésnek majdnem a sarkánál dolgozok. Kicsit visszább a Pusztaszerin. Kicsi a világ.. :)

#812
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bibic egy ideig. Be lett zaratva, nem adtak blokkot ugye. Majd lassan kinyit, de nem tema. Van ott meg par hely. Este akkor romai afterparty?

Ki zárt be? Mi zárt be????


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#813
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

mindegy vegulis.
max akkor viszunk a szekek helyere az ures placcra egy pokrocot, meg egy kanna bort, aztan jol beszittyozunk, mintha csak a Bibicben ulnenk :)


Ki zárt be? Mi zárt be????
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#814
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Azért lányból szebb az olyan, mint te. Most nem akarom elképzelni Al-t cicikkel.. :D


Köszi, ez kedves volt! :)

#815
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
na én meg annyira készülök vagy két hete, hogy most kiderült nemtok jönni! feszültség a feleségem és köztem és ma mellékesen megemlíti, kb. 15 perce a telefonon, hogy ma jönnek az oviból családlátogatásra! (igaz hétfõ óta tudja, csak hát a cavinton lemaradt) fasza!
lélekben azért ott leszek! :mad:

#816
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Tin: örülök, hogy nem sajnálkoztam, hogy nem tudsz jönni.. :) A vége jó lett.. :)

Szinuhe: nem tudom, miért zárták be, valaki valami számlás dolgot emlegetett, de lehet, hogy csak tippelte..


mindegy vegulis.
max akkor viszunk a szekek helyere az ures placcra egy pokrocot, meg egy kanna bort, aztan jol beszittyozunk, mintha csak a Bibicben ulnenk :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#817
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
most mondták be a lágeren (a kolleganõ csak azt hallgatja), hogy végeztek egy felmérést, mely szerint a BKV, vonat, stb fél órát ráver az autóval közlekedõkre! Éljen! most más bizonyított tény, hogy lassabb az autó :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#818
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
raycoon: fenn a Pusztaszeri közepén, a nagy ronda fehér szocreál épületben :(
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#819
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: örülök, hogy nem sajnálkoztam, hogy nem tudsz jönni.. :) A vége jó lett.. :)

Szinuhe: nem tudom, miért zárták be, valaki valami számlás dolgot emlegetett, de lehet, hogy csak tippelte..


Én nem örülök. Igenis sajnálhattál volna kicsit. :D
De tényleg jó. Kicsi kellemetlenségem azért van, de azzal nem nagyon lehet mit tenni.

#820
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: örülök, hogy nem sajnálkoztam, hogy nem tudsz jönni.. :) A vége jó lett.. :)

Szinuhe: nem tudom, miért zárták be, valaki valami számlás dolgot emlegetett, de lehet, hogy csak tippelte..