Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3981
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Jaja, az északi vüszekötõtõl mész északra, és egyszer csak kettéágazik az út, jobbra Duna, balra valami csünakház - gyanítom Bíbic nevû -. Az utak által képezett "szigeten" pedig ott van kettõ korcsma, sorrendben: Árnyas, és Bíbic. Holnap este megyünk arrafele, ollan fél hét, negyed nyolc között. ha igaz. Az elérési útvonal Váci út 35-Árpád hídi lakótelep - bringaúton északivasútiösszekötõhíddekurvahosszúszó - Bíbic. Tervezett indulás 1800 Zulu, 1+Greenwich.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3982
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
A parton tudom vannak helyek, ez is ott van?

#3983
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Bíbic a Rómain. Tudod merre van?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3984
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Hova jártok sörözni?

#3985
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ezmiez, hogy felnõtteknek sem lhet fõúton menni? Hülye ez a manus az autójával, vagy mi van?

Érdekes, nekünk a melóval az alpinban ugyan ez volt. De a múltkori dolog - amikor javítottunk egy utat kifele - szerintem tök jó buli volt. Persze, aztán megittunk egy sört... Csütörtökön esetleg Bíbicbe valaki? Jut eszembe a sörrül.
Szal, lehetne tnni ezt-azt, kicsit körül kell nézni, mi azt a gödröt kb egy óra alatt megcsináltuk, oké, nem forma 1 pálya-minõség, de át lehet hajtani rajta, és kanyar is van, tehát senki nem megy ezerrel.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3986
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Egy jó nagy pofon, aaaz segitett volna rajta.:horse:

#3987
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,030 posts
basszus már megint...:(

yövök a körúton a Petõfi hid felé ..és közvetlen elötte mivel a yobb oldali sávban mentem...hátranéztem, kitettem a kezem és be akartam sorolni a hidra felvezetõ sávba mivel ugye a yob bszésõ yobb oldalt lemeg ya híd mellett a rakpartra...
hátranéztem nem volt köztzvetlen mögöttem (~15m) senki és átmentem a a mésik sávba mielött átérelk elhúz mellettem 70el egy kocsi és kiszól valamit a sof õr (a yó k..any...d) ...
én felkapom a vizet és utánna megyek, köv. pirosnál elérem..ablak le és ordibáltunk egy kicsit..
misazerint: szerinte direkt "vágtam elé" mert láttam hogy yön..
mondom én azért yeleztem mert a hidra akartam felmneni..
õ bla bla nem ismerem a KRESZt stb.. még a felnõtteknek sem lehet fõuton menni a körút pedig fõut stb...
meg "Ki vagy te ? Kiráy vagy? a feyeden van a korona? " stb.. :)
BALFASZ!!! áhhh .
nagyon készlettem.
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#3988
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Kutyanyul:
Ez azért van, mert a pénz mozgat mindent, sajnos. Ha nemlát érte semmit, megsem mozdul.De ha van akkor sem, mondván csinálja más.Ja, közben sír a pénzhiány miatt. Amit ha jobban megnézünk, még nem is fedi teljesen a valóságot, legtöbbször. Ez jellemzõ a politikára. Tudom, hogy mirõl beszélsz a m. hellyel kapcsolatban, én is hasonlón mentem át nemrég. Régen nem így volt, sokkal jobban rálehetett venni az embereket a kicsit többre. Barlangászom már egy ideje, tíz évvel ezelött ha azt mondtuk mossunk le egy ház üvegfelületét, mondván ha anyagi elöny nincs is, de addig is együtt vagyunk és gyakorlunk, érdekes, ez senkinek nem volt gond.
Ma, ugyan erre, nem lehet rávenni senkit. Miért? Akkor tettünk érte, hogy valami müködjön, ma, csinálja más, címszóval.
Ezért tönkre megy az egész.

#3989
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
kimaradtam 4 napra aztán már nincs is értelme visszaolvasni annyit írtok :( :)

szerintem is kéne nyáron, vizsgaidõszak után egy ilyen demonstrációs javítgatás, mikor csinálunk valamit, de inkább a figyelemfelhívás a lényeg. Mint már ezt említettétek. Akkor hátha felfigyelnek rá a média. Vizsgaidõszak után én is felmennék egy ilyen dologra szívesen! Jövõre úgyis (remélem!!!) BP-n kell majd tekergetnem...

#3990
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Na ja, de nem az a jellemzõ, hogy bárki rákatanna egy ötletre. Kiatláltam egy dolgot a munahelyemen, ami egy kicsivel könnyebbé tenné a dolgokat a hónap végén, amikor hajtás van igaz egy minimális pluszmunkával jár, kábé kettõvel többet kell kattintani az egérrel. szerinted? "Jaj, ne má, csinálja már inkább más..." Na. Inkább szopjon 4 ember hó végén, hogysem egynek kelljen egy kicsivel többet dolgozni. A másik meg ez a bringautas-dolog, szerintem egy tök jó ötklet, mert legalább az jönne le, hogy nimár, a bringások is tesznek valamit, nem csak ugatnak, meg várják a sültgalambot. Namost elég jól elbeszélgettünk errõl stiggsel, meg babámmal (petracz), és annyesz. Sehol egy ötlet, vagy valami, hogy mit lehetne csinálni, hol vannak szar állapotban az utak, amiket meg lehetne javítani, ilyenek.

Bocsi, nem neked szól, biztos csak szar napom van.:(
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3991
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
De legalább vannak okos gondolatok, s talán , javulások is lesznek.Mindenesetre, nekem szimpatikus volt...ha mindenki így gondolkodna elöbbre lennénk..

#3992
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Nem lenne egy hülyeség szerintem se.Legalább lehetne tudni, hogy merre érdemes menni, ha azt akarod, hogy javuljanak a túlélési esélyeid. Bár, szerintem nem fog megvalósulni, mert azt mondják majd rá: hülyeség.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3993
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

http://attac.zpok.hu...?id_article=539 Én meg ezt találtam...


Ez jó, nagyon jó...:clap:

#3994
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Fent van az alleycat.hu -n a T-Mobile Air Team 8 perces helikopterbõl készült CM videója.
Vigyázz, a jó minõség 250, a gyengébb 50 mega.
De megéri...

Critical Mass pólók péntektõl kaphatók. Két boltban kezdésnek:
Pajtás IX. Lónyay 20.
Horváth és Orehovszki XII. Városmajor 32/B.


Asszem holnap megyek a Lónyaiba :D
A szervezõi pólóm totál összement... :(

#3995
KüküCM2005

KüküCM2005

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Fent van az alleycat.hu -n a T-Mobile Air Team 8 perces helikopterbõl készült CM videója.
Vigyázz, a jó minõség 250, a gyengébb 50 mega.
De megéri...

Critical Mass pólók péntektõl kaphatók. Két boltban kezdésnek:
Pajtás IX. Lónyay 20.
Horváth és Orehovszki XII. Városmajor 32/B.

#3996
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ja, hátszelet. azér kicsit irrig...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3997
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts

Most lehet engem sajnálni:-) Holnaptol szabin vagyok, 5 napra elhúzok a Mecsekbe pihenni, meg tekeregni. Addig nem leszek netközelben. Kellemes hetet, jó tekeréseket :-)

Stiggs


Fúú, irigyellek :) Én is alig várom, hogy mehessek szabira. Anyway, jó utat! ;)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#3998
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Most lehet engem sajnálni:-) Holnaptol szabin vagyok, 5 napra elhúzok a Mecsekbe pihenni, meg tekeregni. Addig nem leszek netközelben. Kellemes hetet, jó tekeréseket :-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3999
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
http://attac.zpok.hu...?id_article=539 Én meg ezt találtam...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4000
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
http://map.index.hu itt a kategoriákban ki lehet választani a keroutakat...

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu