Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3961
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
ZSíratomsok szervezõ lesz, az bizti. És hát a feloszlatás...Talán sikerülne.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3962
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
:mmraise::mmraise::mmraise::mmraise:


Hi ALL !!

A következõ criticalmass, ha mindnen jól megy szeptember 22-én, az autó mentes napon kerül megrendezésre. Az elõzetes felmérések szerint a 20.000-es létszámot is elérhetjük (kemény lenne), ehhez viszont rengeteg "narancs-pólós" szervezõ kell a kordában tartja ezt a hatalmas tömeget.

EZÉRT LENNE FONTOS HA MINNÉL TÖBBEN JELENTKEZNÉTEK SZERVEZÕNEK

Ha nem lesz elegendõ szervezõ akár fel is osztlathatják menetközben a tömeget és ez írtó nagy égés lennne.

PEACE, TurBO

#3963
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Ebbõl is kimaradtam :mad:

Ride everywhere.

.


#3964
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Nekem meg asztat mondta egy szimpatikus jegyeladó néni, hogy nemám a peronra, hanem csak a kerékpárszállítóba. És hogy a következõ majd valamikor nyolc után megy, addig ne is próbálkozzak. Ez hétkor volt, hét óra öt perckor már egy vonaton robogtam a Keleti felé, a bringaszállítóban. Hiába a tudás, hatalom.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3965
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
tegnap esti critical mass hazafele Balcsirol.
meg szerencse, hogy nincs igeny bringaszallito vagonokra :(
a peronokra is jutott belolunk rendesen, es ez nem egy nagy tarsasag volt, hanem sok kicsi, egymastol fuggetlenul.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3966
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Nemsokára szabadságon leszek :) No hova megyünk?
Ja és nekem utcát mondjjatok hol büntetnek az indexes oldalt már láttam, de ott nincs konkrétan leírva.

Ride everywhere.

.


#3967
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Simán, csak kicsit sok a szúnyog.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3968
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 posts
Milyen mostanában a Bíbicnél az idõjárás, ki lehet bírni mondjuk egy pulcsiban esténként?

#3969
KüküCM2005

KüküCM2005

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
A Boltokban Vannak A Critical Mass Pólók.
Címük A Honlapon.

Szürke, Zöld és Kék Rövidujjú
Fekete Hosszúújjú (akár A Fekete Tekerésre Is Kiváló :)

Mindegyik Két Színnel Nyomva Elöl-hátul.

Minden Megvásárolt Darabbal 500 Forinttal Támogatod A Critical Masst. és Egy Forinttal Sem Gazdagítasz Meg Senki Mást :)

#3970
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Most elbizonytalanodtam, de úgy emlékszem, hogy a vasúti felüljáró alatt pl. már teljesen lekopott, és ha megyünk tovább befele a keresztezõdés is hasonló állapotban van.

A szerémi úton járok mindennap, ott is van 1-2 ilyen hely, a gyalogos is jóval több. Na majd arra szaglászom.:ganja:

#3971
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Na, akkor kitaláljuk okosba. sztem elég, ha a "stratégiai" pontokon festünk egyet. Átkelõk, keresztezõdések, stb. Az Egér-útnál nekem is rámlik valami.....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3972
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Addig is jó sörözést, és figyelem a tennivalókat.

Reggel megálltam a bringaút szélén, hogy a váltómon ügyködjek, közben majdnem elütöt egy bringás.:air: Aztán kicsit arréb, egy srác bringát szerelt, kérdeztem is tõle segithetek-e, de már ép befejezte. Teljesen jó érzés volt. Lehet, hogy ezt a jó cselekedetek topicba kéne irnom.?:chin:

Amúgy rengeteg helyen lehetne csíkokat is festeni , itt ahol mindennap járok " egér út és környéke" elég rendesen levannak kopva...

#3973
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
okay, ha mégis: szerintem 9-fél10-ig biztosan ott leszünk.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3974
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Kutyanyul: Ez a hét még nagyon kötött.

#3975
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Cukinak: Hát akkor gyertek holnap, és ihatsz sört ottan lyól. 250 a Soproni.....

Petra: Andorbátya 6-kor végez, azét e késõi indulás, bár, lehet, hogy rábeszélem a hamarabbra. És Áaronnal is az van ledumálva, hogy félhét, nála.

Jajmár te kis te, hát ippeg ez jött szóba.Nyár van, meg Római, végre, juhé!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3976
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Amint látom, lehetne a fórum címe:

Dont drink and drive,
inkább sörözz és bringázz!

#3977
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Jaja, az északi vüszekötõtõl mész északra, és egyszer csak kettéágazik az út, jobbra Duna, balra valami csünakház - gyanítom Bíbic nevû -. Az utak által képezett "szigeten" pedig ott van kettõ korcsma, sorrendben: Árnyas, és Bíbic. Holnap este megyünk arrafele, ollan fél hét, negyed nyolc között. ha igaz. Az elérési útvonal Váci út 35-Árpád hídi lakótelep - bringaúton északivasútiösszekötõhíddekurvahosszúszó - Bíbic. Tervezett indulás 1800 Zulu, 1+Greenwich.


A párom annakidején sokat járt a rómain, és tudja merre van a Bibic. Ezt most tudtam meg tõle..
Eggyik alkalommal arra tekerünk majd, ott még ugysem ittam sört..:D :beer:

#3978
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Sehol egy ötlet, vagy valami, hogy mit lehetne csinálni, hol vannak szar állapotban az utak, amiket meg lehetne javítani, ilyenek.

Bocsi, nem neked szól, biztos csak szar napom van.:(


Én is nézem majd, hol lehet valamit tenni, és jelzem. :)

#3979
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Én meg megyek pár nappal ezelõtt a Római (sajna sok helyen jelöletlen) bringaútján, épp elõznék meg egy katonai ruhába bújtatott nálam jóval fiatalabb fiút, mikor hirtelen a harcikutyája elém ugrik. Satufék, kutyán láttam hogy megijedt, a srác arcán azonban kaján vigyor jelent meg, erre persze begurultam. Mondtam neki, hogy vigyázzon már jobban, mire õ: "Te menj lassabban"
- mondanom se kell, kb.20-szal mentem és különben is bringaút.

Szóval, volt egy kis összetûzésünk utána.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3980
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
1800? az egy cseppet késõ, nem lehet korábban?
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.