Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#3461
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Üvöltöztünk velük egy sort, de zuhogott az esõ, és még veszettül messze voltunk otthonról, igy hát továbbzúztunk.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3462
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azert az autosnak csak jeleztetek, hogy a jovoben hogy kellene? Orulok, hogy jo volt a party, a kovetkezon ismet ott a helyem :-)

Aztán az egyik keresztezõdésnél, szépen tekerünk át a zöldön (zebra, bringaút, stb), mire Dórit egy hülye ribanc a kocsijával lelökte a bringárol, magyarul elütötte. Szerencsére nagy baja nem lett, és mivel a baleset miatt kicsit lemaradtunk Kutyanyúléktól, így a kocsit sem szedtük darabokra, az utasokkal együtt.
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3463
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Hát nem volt gyenge a buli, nekem megint sikerült jól elhajlanom, alig birtam feltekeredni a kigyónevüre. Osztán meg a hídon kajabáltam hogy most hol a f ba vagyok, meg ez most betony vagy mi a gyász. Persze mindez úgy éjfél után valamikor. Az esõ meg zuhogott mint állat. A vácinál már szét voltunk ázva. Aztán az egyik keresztezõdésnél, szépen tekerünk át a zöldön (zebra, bringaút, stb), mire Dórit egy hülye ribanc a kocsijával lelökte a bringárol, magyarul elütötte. Szerencsére nagy baja nem lett, és mivel a baleset miatt kicsit lemaradtunk Kutyanyúléktól, így a kocsit sem szedtük darabokra, az utasokkal együtt. Fél kettõre értünk haza de addigra már mindenünkbõl folyt a víz, veszett gyász volt.Ettõl függetlenül a buli baromi jóóóóó volt.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3464
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hazajottem. Tomor volt ez a ket es fel nap Kenesen. Ijjjj. Jager, Becher, Unicum, Whisky, hazi palesz kulonbozo csaladokbol es izekben. Froccs es sor, mint kisero, persze nem keverve, elosztva az estek kozott. Remelem legalabb ilyen jol sikerult a romain a sorozes, mint nekem az elmult napok ;-)

ps.: valaki fent nagyon szeretett minket mivel a Milupa es az Ernst & Young is eppen akkor es ott volt treningen. (nalunk szinte csak sracok, naluk forditva ;-) ) Kulon koszonet annak aki elintezte, hogy az ejszakai balcsiban furdozest pont olyan jo otletnek talaltak a csajok, mint mi ;-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3465
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Remélem jól szórakoztatok, sajna nem mentem, mert dolgoztam estwe8-ig, meg ma is meg holnap is :cry:
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3466
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Sziasztok!
Eláztatok?

#3467
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Helyes!


Na, én indultam.......:) :) :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3468
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ez velem mindig így van :) Csak idõvel járni már nem, csak tekerni tudok. Ilyenkor átvedlem egyszerû bringássá (de azért nem szállok le minden járdaszegélynél :P )

Ride everywhere.

.


#3469
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás

BElenézegettm most egy kicsit MErt tisztítom a gépet.
Valszeg késni fogok/unk (meglepõ :) ) mert barátném még dolgozik, és nem veszi fel. Meddig is tart ma a dolog?
Ja és Petra! nehogy megint...dolgod legyen otthon ha a párodnak nincs!!! ;)


Késsetek hát, a múltkor is késtél...:) Attól még kimegyek elétek, ha köll. Egy idõ után úgyis jobban bringázok, mint amennyire járni tudok...
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3470
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
BElenézegettm most egy kicsit MErt tisztítom a gépet.
Valszeg késni fogok/unk (meglepõ :) ) mert barátném még dolgozik, és nem veszi fel. Meddig is tart ma a dolog?
Ja és Petra! nehogy megint...dolgod legyen otthon ha a párodnak nincs!!! ;)

Ride everywhere.

.


#3471
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Gyaloggalopp?Atomkirály.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3472
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No stiggs ezt is mondd a médiának:
"Mondtam már, anarhoszindikalista közösség vagyunk és hetenként fölváltva mindig más gyakorolja a végrehajtó hatalmat. De csak azok a döntései jogerõsek..."
:D
Ha mégegyszer megkérdezik ki a vezetõ :P

#3473
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Köszi a meghívást, én most éppen nem vagyok terhes (talán érted, hogy értem), ilyenkor marad az itthon ücsörgés.
De ti érezzétek jól magatokat. :)

#3474
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
[quote name='Kutyanyul']Van nálad esõcucc nem???:D Én kiröhögöm az esõt most. Igy::lol1:
Ja, ami azt illeti, egy vízálló, kapucnis kabát van nálam, jó lesz az!! Még 36 perc az indulásig!!! :)

#3475
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás

Csak nehogy aztán ázott zsemle kinézetünk legyen a végén... így vagy úgy!! :D :cheers:


Van nálad esõcucc nem???:D Én kiröhögöm az esõt most. Igy::lol1:

Tin, te jössz? Mazochista agyonázós party lesz! Várom már, mint ovis a kakaóscsigát!!!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3476
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Túlélem asszem Találtam itthon még dohányt, meg most eszem épp tejfelt. Megpróbálom no.
Csabi! kérdezz rá a cc-fr-dh vázak topicban, hátha tudnak róla valamit az okosok :D
Vagy retro topic is vagyon de az nem mindig aktív.

Ride everywhere.

.


#3477
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

:offtopic: Akkor is ilyen eszement volt a körforgalom a Gilicén?? (Bár, nemt'om, mikor tanultál vezetni, meg hogy mióta van így a forgalom, még csak egy éve járok ide.) Néha félek, hogy matrica leszek valami teherautó elején...

egy éve vizsgáztam, nem emlékszem rá. :(

#3478
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Arrafelé tanultam vezetni. :) Szép emlékek.


:offtopic: Akkor is ilyen eszement volt a körforgalom a Gilicén?? (Bár, nemt'om, mikor tanultál vezetni, meg hogy mióta van így a forgalom, még csak egy éve járok ide.) Néha félek, hogy matrica leszek valami teherautó elején...

#3479
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Dóri. Ez nem volt kérdés.:) Kemények vagyunk, mint egy öreg zsemle.
Aga, vaz, azé jössz, ugye?


Csak nehogy aztán ázott zsemle kinézetünk legyen a végén... így vagy úgy!! :D :cheers:

#3480
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

A Gilicén is esik... :cry:

Arrafelé tanultam vezetni. :) Szép emlékek.