Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3401
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

No hun van? Amíg van netem (tegnap haver nem jöt a kocsival :mad: )


Még valahol a kollégám lakásán... :) Ahogy emberemet ismerem, holnap este már megtekinthetõ lesz a felvétel!! Ha otthonról nem tudod megkukkolni, majd megoldjuk valahogy.

#3402
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Aszonta Doresz, hogy Stiggs tolja majd fõfele. Hova költözöl ombre?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3403
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
No hun van? Amíg van netem (tegnap haver nem jöt a kocsival :mad: )

Ride everywhere.

.


#3404
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Yo.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3405
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Tegnap persze nem tudtam megnézni a mûsort, mert a tv kakukk, merre keressem? Tv1, kultúra rovat, nem? Mert ott nem volt meg.....


Ne keresd, Péter felvette, majd Stiggs digizi és felpakolja valahova, ahol mindenki megnézheti. :)

#3406
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Tegnap persze nem tudtam megnézni a mûsort, mert a tv kakukk, merre keressem? Tv1, kultúra rovat, nem? Mert ott nem volt meg.....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3407
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Remélem lesz visszhangja a dolognak. Ha a többit is ilyen gondossággal csinálják meg, akkor ennek a rettenetes dugókat okozó felújításnak nem sok értelme lesz.

#3408
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Elküldtem képestül a kiemelést az info@budapest.hu-ra. Hátha elolvassák... Ja meg ment a Népszabis Bárkaynak is :-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3409
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

"...A Margit híd tövében egy új, jelzolámpás gyalogátkelot alakítottunk ki, amely a gyalogosok eddiginél biztonságosabb áthaladását teszi lehetové.

A rossz állapotú, töredezett járdaburkolatokat, járdaszigeteket, illetve az elválasztó sávot újraaszfaltoztuk; az útátjáróknál, zebráknál a szegélyek lesüllyesztésével biztosítottuk a mozgássérültek, a babakocsit toló kismamák könnyebb közlekedését. Ugyanezzel a módszerrel biztosítottuk a kerékpárút átjáróját is...."

Akik a bicikliúton lévõ jelzõlámpát odarakták, kipróbálták, milyen bringán kitekert nyakkal várni, hogy zöld legyen? Miért nem rakják a gyalogos lámpa mellé az út túlsó felére? Persze tudom, hogy nem egyszerre váltanak, de akit ez nem érdekel, az most is átmegy a biciklis piroson. Ráadásul következetlenek, mert némelyik a túlsó oldalon van. Ismeretlen helyen, elég zavaró, hogy még azt is kisakkozza az ember, hogy ez most melyik fajta keresztezõdés, fõleg, ha összefestik, és alig látszik milyen színû épp.

#3410
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Ezt hol találtad?????????? Meluik gyökér írta? vaze, a pofám leszakad. Küldjük már vissza képpel együtt, vagy valami.....


Budapest portál. Fõpolgármesteri beszédek. Június 27. Az oldalra belinkeltem az egészet!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3411
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ezt hol találtad?????????? Meluik gyökér írta? vaze, a pofám leszakad. Küldjük már vissza képpel együtt, vagy valami.....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3412
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
"...A Margit híd tövében egy új, jelzolámpás gyalogátkelot alakítottunk ki, amely a gyalogosok eddiginél biztonságosabb áthaladását teszi lehetové.

A rossz állapotú, töredezett járdaburkolatokat, járdaszigeteket, illetve az elválasztó sávot újraaszfaltoztuk; az útátjáróknál, zebráknál a szegélyek lesüllyesztésével biztosítottuk a mozgássérültek, a babakocsit toló kismamák könnyebb közlekedését. Ugyanezzel a módszerrel biztosítottuk a kerékpárút átjáróját is...."

Feltöltött kép

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3413
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Jójójójójójójójó!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3414
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Szólok, ha lejön. Felhivom ma a szerzõt. Este mondjuk a kisfilmet azért lenyomták...
Intézem a digit oszt jól fölrakom valahova.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3415
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Valoszinülg egy napot csúszik,a dolog, az NSZ-el. mert nem fért bele már a tegnap éjjelibe, vagyis a maiba. Szólok ha lejön.

A cime ilyesmi lesz:
Budapesten alig van bicikliút, és ami van, az is pusztul: az illetékesek nem tartják karban, a civileknek pedig tilos hozzányúlniuk a sávokhoz.


Stiggs

Na, megjelent? Én nem veszek újságot, mondjátok már, mert megesz a fene.

#3416
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

En meg arra akarok, amerre akarok. Es azt akarom, hogy legyen bringaut mindenhol ahol akarok. ;-)

Én is ezt akarom. :D Az az álmom, hogy tekerem a bringát, és elõtte mindig ott terem a bringaút.

#3417
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En meg arra akarok, amerre akarok. Es azt akarom, hogy legyen bringaut mindenhol ahol akarok. ;-)

Szerencsére már nem kell arra járnunk, az olyan meló-féle volt, és már régen nincs.
Most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy arra megyek, amerre akarok. Arra akarok, amerre bringaút van, de örülnék egy kicsi változatosságnak, és nem arra gondolok, hogy gyalogost kerülgessek-e az úton, vagy parkoló autót.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3418
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Szerencsére már nem kell arra járnunk, az olyan meló-féle volt, és már régen nincs.
Most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy arra megyek, amerre akarok. Arra akarok, amerre bringaút van, de örülnék egy kicsi változatosságnak, és nem arra gondolok, hogy gyalogost kerülgessek-e az úton, vagy parkoló autót.

#3419
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Engem tulzottan nem zavar a busz sav kerdes, megyek es kesz. Majd ha mindenki eltakarodik a bringautakrol es lesz boven, akkor csak ott megyek. Majd.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3420
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

HAd hulljon a férgesse, gondolták õk. Barátném az ilyen állapotok miatt nem jár biciklivel. Azt mondta már gondolkodott rajta, de még nem mer!

Pár éve minden nap a Rákóczin mentünk reggelente, nem tudtam, hogy nem lehet a buszsávban, de a járdán meg képtelenség haladni, magas járdaszegélyek, sok gyalogos, nem jó. Ráadásul a buszsáv szélét felmarták, és olyan volt, mint egy felnagyított smirgli, dobálta a kerekemet rendesen. Még jó, hogy nem büntettek meg, vagy akkor még lehetett? ('96-97 környékén)