Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3101
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Hát remélem hogy vasárnapra visszaértek, oszt majd nyirbálás utánb, lehet veretni valami folyékonyat is, csak mert már régen vol olyan :-)
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3102
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Én most tulajdonképpen kutyanyúl vagyok, itt ülök a babám gépénél.

Vasárnap: Ha a MÁV is úgy akarja, tán hazaérünk addigra, és akkor megyünk, illetve én szeretnék, a többit meg meglássuk.
Buszos cucc: Az Árpád pesti oldaláról megy valami gyász, talán 106, vagy ilyesmi, az a lakótelepnél rak le, onnan meg séta. Vagy hévpótló Római partig.
Az a bringaút meg tényleg egy gyász, egyébként pont most néztem meg félig a riportot a Fókuszban, a citromsárga hátizsákos pali a volt fõnököm, éppen tölük jövök, úgyhogy kicsit népszerûsítettem a kommandót.:)

Este rakjátok neki a Bíbicben, torok ne maradjon szárazon! Aszt vasárnap remélem talizunk...
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#3103
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Metro plusz gyalogláb át a hidon, szerintem a legegyszerübb. De a Pók utcába is megy valami busz, kb 2 hete volt róla szó itt, akkor AGA tépelõdött, hogy hogyan jut oda, bicó nélkül.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3104
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Vasarnap valami randevu felesegre megyek, vagy mi ;-)
Viszont azon gondolkozom, hogy lehet megjatszom a Bibic-et BKV-val. Megy oda a partra valami busz, tudja valaki?

Hát ez gyász.... Iszok helyetted is valamit.... Vagy gyere riksával :-) Vasárnap? Nyirbálás?

Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3105
reidhjol

reidhjol

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Legalább következetesek, már ami az oszloperdõt illeti...

#3106
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Faxa. Bibic nekem ma ugrott. Bringaval jottem dolgozni (erre iszonyatosan elkezdett kattogni a kozepcsapagy. Most viszem a szervizbe :( es csak holnapra lesz kesz. Fakk.

Hát ez gyász.... Iszok helyetted is valamit.... Vagy gyere riksával :-) Vasárnap? Nyirbálás?

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3107
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Faxa. Bibic nekem ma ugrott. Bringaval jottem dolgozni (erre iszonyatosan elkezdett kattogni a kozepcsapagy. Most viszem a szervizbe :( es csak holnapra lesz kesz. Fakk.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3108
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Hehe! Azért a gyalogosokra is gondoltak, a fölsõ képen látszik, hogy nekik is van egy kis tábla odarakva az út közepére. Így elsz@arni egy ilyen jó utat.

#3109
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Nem tudom ez hol lehet, de bizonyára, MAGYAROK, tervezték!!!
19 képes, frissülés, és vasárnapi akció az oldalon! Gyertek!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3110
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts
Feltöltött kép

#3111
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
Sziasztok,Skaccok!

Hol lehet szerezni olyan matricát, amirõl korábban szó volt, amit a seggfej autósok kocsijára ragaszthatok,ha elállják a kerékpárutat?
Én is járok autóval (néha), de ettõl még nem érzem kötelezõnek magamra nézve a bunkóságot...
Pár napja rámnyitotta az ajtaját egy taxis, repültem, csoda,hogy élek,kék zöld sárga lila a vállam...
Csõd ez a város.

#3112
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Amugy nem lesz axel-em. A forgalmazonal mar csak a tarcsas kivitelbol van akcios. Mondjuk annyira nem bankodom, de egybol feltunt, hogy most komoly akcio van a manitou skareb comp-ra. Ez pedig egy levegos iszonyat jo XC villa. (nyilvan nem veletlenul hasznalja ezt a Merida team is, igaz ok a platinum verzsont :-) ) Ugyanannyiba volna, mint a masik es alaphelyzetben annal 15-el dragabb. De most elbizonytalanodtam. Szokott lenni szezon vegi akcio? Mert siman kibojtolok par honapot, ha szamithatok arra, hogy kesobb egy olyan villat szerzek akciosan, amire ugy igazan vagyom. (Rock Shox psylo vagy duke)

böjtölj al..:)..inkább szerzek neked vmi akciós duke-ot.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3113
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Most adták le a fókuszban a riportot, amit Stiggs mondot! :)

FElvettem. :)

#3114
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Most adták le a fókuszban a riportot, amit Stiggs mondot! :)

#3115
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Amugy nem lesz axel-em. A forgalmazonal mar csak a tarcsas kivitelbol van akcios. Mondjuk annyira nem bankodom, de egybol feltunt, hogy most komoly akcio van a manitou skareb comp-ra. Ez pedig egy levegos iszonyat jo XC villa. (nyilvan nem veletlenul hasznalja ezt a Merida team is, igaz ok a platinum verzsont :-) ) Ugyanannyiba volna, mint a masik es alaphelyzetben annal 15-el dragabb. De most elbizonytalanodtam. Szokott lenni szezon vegi akcio? Mert siman kibojtolok par honapot, ha szamithatok arra, hogy kesobb egy olyan villat szerzek akciosan, amire ugy igazan vagyom. (Rock Shox psylo vagy duke)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3116
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Majd hasznalat kozben megismered. Csak jot hallottam rola, mindenki kedvence bowden ugyben. Nem tud rojtosodni a belso kikepzese miatt. Szal az jo cucc, azzal nem vertek at. A tobbi viszont no comment.

Mondjuk a Jagwire-ot nem ismerem, de remélem, jobb mint az spd.....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3117
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Történet a következõ: Lementem a bringaboltba - nem akarom fikázni - hogy kössék már be a hátulsó fékemet, mert háziipari eszközökkel nem lehet sp bowdent szabni, de lemértem, és körbekarcoltam a csávónak a házat, hogy akkor ott. Erre felrakott egy jagwire-t, hogy lemihálylott a bowdenház, és ezt nem lehet használni, de azért visszaadja. És hogy a fékemhez még rakott alátétet, mert nem mozog rendesen, meg a rugó is gyenge, meg minden.

Már eleve azzsal kesdték, hogy a 31,6-od üléscsõ nem lesz jó bele, mert vastag. Mondom, de ide van írva, hogy 31,6 a belsõ átmérõje. De akkor se, volt a válasz, erre megvettem a 31,6-os csövet, aszt beleraktam a szeme elõtt, hogy lássa.
És levettek 4700-ra, j, nem?
Mondjuk a Jagwire-ot nem ismerem, de remélem, jobb mint az spd.....
Ja és a bowdenházamat azért elvágta, úgy atta vissza.
Kész vagyok teljesen

Erre szokta a férjem mondani, hogy lassan semmit nem bíz szakemberre, csak azt, ami elvesztené a garanciáját, ha nem szaki köti be. (Gáztûzhely, meg ilyesmi)

#3118
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Történet a következõ: Lementem a bringaboltba - nem akarom fikázni - hogy kössék már be a hátulsó fékemet, mert háziipari eszközökkel nem lehet sp bowdent szabni, de lemértem, és körbekarcoltam a csávónak a házat, hogy akkor ott. Erre felrakott egy jagwire-t, hogy lemihálylott a bowdenház, és ezt nem lehet használni, de azért visszaadja. És hogy a fékemhez még rakott alátétet, mert nem mozog rendesen, meg a rugó is gyenge, meg minden.

Már eleve azzsal kesdték, hogy a 31,6-od üléscsõ nem lesz jó bele, mert vastag. Mondom, de ide van írva, hogy 31,6 a belsõ átmérõje. De akkor se, volt a válasz, erre megvettem a 31,6-os csövet, aszt beleraktam a szeme elõtt, hogy lássa.
És levettek 4700-ra, j, nem?
Mondjuk a Jagwire-ot nem ismerem, de remélem, jobb mint az spd.....
Ja és a bowdenházamat azért elvágta, úgy atta vissza.
Kész vagyok teljesen
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3119
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Na eddig tartott a szép idõ. Itt olyan vihar van, hogy kidöntötte az egyik jegenyét a ház elõtt. Rádõlt a dühöngõre, és ledöntötte a vaskerítést is egy darabon. :(

#3120
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Mortimer követünk. Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép
http://blog.tomcatpo...men_preview.gif


Bocs, én csak csatlakoztam az elõttem szólóhoz... :)