Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2881
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Zé ügynök??? Ööööö, Szasza várható? Mer fotóznyi kellene az esküvõnkön......


Zé az a lány, akinek a binyiglijét reparáltad a múltkor, tudod, a kattogós-láncos-szétesõs. :)

#2882
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Szia Turbó! Mi most vasárnap nem tudunk menni nyesni Stiggs-szel, de ugye küldöd majd a képeket, meg a leírást, hogy hol, mit nyestetek meg?! Ha lehet, csináljatok képet a csapatról is, Stiggs meg majd felpakolja az oldalra!! Köszi!! (A rákövetkezõ hétvégén meg majd mi megyünk bontani valahová, tök jó, hogy minden hétvégén történik valami!! :) )


alkossunk egymastol fuggetlen, de azonos celert harcolo sejteket.
es akkor hamarosan rettegnek majd tolunk a vilag nagyvarosai :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2883
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Szinte 100 hogy jön Szasza :-) ZSir volt a felvétel, bár az ottatrtózkodásom legjobb része a 10 perc beszélgetés volt, a bõrfotelen, a vendégváróban Jancsó Miklóssal...
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2884
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
en nem tudok menni sajnos este, legalabbis momentan nagyon ugy nez ki :|
a babammal csak valami 9 korul erunk haza, utana meg kimenni... hat nem teljesen okes :(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2885
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Zé ügynök??? Ööööö, Szasza várható? Mer fotóznyi kellene az esküvõnkön......
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2886
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Akor most ki is jön akkor oda? Mondjuk hat, és hét között?


Mi jövünk, Stiggs mester, a tesója és én. Meg Zé ügynök tíz után, mert addig gályán van. :telefon:

#2887
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Akor most ki is jön akkor oda? Mondjuk hat, és hét között?

ha úgy érek haza, akkor egy "mancsolásra" benéznék...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2888
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Akor most ki is jön akkor oda? Mondjuk hat, és hét között?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2889
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
jajaja, tényleg, este Bíbic :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2890
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bikertigger. Este Bibic akkor? Hozzad csak azt a ceep piros specit, mercsak ;-)

ja csak írtad, hogy arrafele parkolsz, én meg a cserhátban láttam egy kék Bogarat, csak azért kérdeztem...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2891
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
ja csak írtad, hogy arrafele parkolsz, én meg a cserhátban láttam egy kék Bogarat, csak azért kérdeztem...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2892
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nem hiszem....A felvonulásin áll, szép kék. Közel az Ajtósihoz.Miért?

Na, hol is, meg mikor van az action vasárnap?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2893
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
Kutyanyúl ugye nem állt a Bogarad szerda délután a Cserhát utcában ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2894
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nekem az volt nagyon gáz, amikor elõször mentem Békásról a Várba dolgozni egy jó 25 éves svájci agyváltós géppel - munkábajárós bicó ugye - végig a 11-esen, meg a Hunyadin fõfele. A végén már csak a becsületem megóvása miatt nem szálltam le a neyergbõl. De olyan is volt, amikor felvitettem magam a lovaskocsival, amit bérelni lehet a Mátyás Templomnál...:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2895
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Csak javasolnám, hogy a lufthangya, ha még igaz, ingyér kiviszi a vasat. Igaz a jegy drágább, de adnak kaját.....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2896
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Biztos lenne olyan arc, aki azt mondaná, hogy "áá, az semmi", de én most rendesen megszenvedtem vele.. :) Majd legközelebb elhozom a GPS-t és megnézem, mekkora az emelkedés a dunától.. :)

rc

szia Rc...

olyan 150 méter körül lehet...

"Muszáj is lenne hozzászokni, mert jó lenne egy versenyen a rövidtávot kipróbálni"

azt meg mindenképp...már csak a hangulat miatt is....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2897
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szia raycoon, csak gyûjtsd a "jó" gyász helyeket, a fotókat meg légy szíves, küldd el nekünk a bringaut.freeblog.hu címre, majd Stiggs felrakja! Jövõ hét végére meg válogathatunk is belõle, hogy mit hozzunk rendbe!! A Zuglóból feltekeréshez a Törökvészre meg gratula, nyugi, most elsõre izzasztó, de hamar hozzá lehet szokni!! :)

Kellene egy olcsó digigép, mert a Canon300D-t nem szívesen viszem magammal egy ilyen útra, a telefon meg csak 1MP-es.. De majd valamit kitalálok.. Találtam egy javíthatatlan pontot is. A Csömöri út-Vezér út keresztezõdésében kezdõdõ bicikliút, onnan nem messze, egy hídon visz át a Rákos-patak felett. A híd másik oldala derékszögben csatlakozik az úthoz, amin jó ha egy bicikli elfér.. Nna, majd küldök, ha lesznek képek is..

A bejövetelhez köszi.. :) Muszáj is lenne hozzászokni, mert jó lenne egy versenyen a rövidtávot kipróbálni, és ahhoz ez még nagyon kevés.. Igaz, hogy útközben kétszer lemondtam errõl a szándékomról.. :)

#2898
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Korábban szó volt róla, hogy próbáljon mindenki biciklivel járni pl munkába.. Húhh, kipróbáltam.. Zugló végébõl a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdéséhez.. Már kapok levegõt.. :D
Végülis nem volt sokkal több így elsõre, kb 15 perc, és hazafele jóval kevesebb lenne..

Mindenesetre útközben felfedeztem egy majdnem telefonfülkét.. A bicikliút kellõsközepére beraktak egy konténert. Gyûjtöm a helyeket és majd végig megyek egy fényképezõgéppel is. Egyre több 9olyan helyet tudok, ahol nem ártana nyírni, mert lassan egy bicikli sem fér el..

rc


Szia raycoon, csak gyûjtsd a "jó" gyász helyeket, a fotókat meg légy szíves, küldd el nekünk a bringaut.freeblog.hu címre, majd Stiggs felrakja! Jövõ hét végére meg válogathatunk is belõle, hogy mit hozzunk rendbe!! A Zuglóból feltekeréshez a Törökvészre meg gratula, nyugi, most elsõre izzasztó, de hamar hozzá lehet szokni!! :)

#2899
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

én még a Lágymányosi hídtól is leizzadtam eleinte. Most már nem, de az elején még a térdem is megfájdult. :(


Szia Tin!! Hát ja, megszokja az ember. Itt, ahol én dolgozom, az utolsó pár száz méteren szintén van egy izmos emelkedõ, elsõre mókuskerék, tüdõkiköp, de most már bírom, megszoktam, hogy a végén oda kell lépni neki egy kicsit. Ha meg nagyon meredeknek látok egy utat, akkor visszagondolok a bükki emelkedõkre, az jót tesz!! :)

#2900
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

No, akkor: vasárnap úgyis megyünk még egy nyaralás elõtti, kis GUERILLA-AKCION-re oszt akkor megnézzük azt is


Szia Turbó! Mi most vasárnap nem tudunk menni nyesni Stiggs-szel, de ugye küldöd majd a képeket, meg a leírást, hogy hol, mit nyestetek meg?! Ha lehet, csináljatok képet a csapatról is, Stiggs meg majd felpakolja az oldalra!! Köszi!! (A rákövetkezõ hétvégén meg majd mi megyünk bontani valahová, tök jó, hogy minden hétvégén történik valami!! :) )