Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2801
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Hm.Speckó 4 éves korom óta járok a Börzsönybe....De szerintem szeptembernél elõbb nem érek rá, sajna. Az van, hogy Magas-Taxig jó minõségû erdészeti út van, onnan egy kicsit trükkös, de felmegy az út egészen Nagyhidegre. Na onnan van a túristaút, és még Csóványos elõtt van egy nagyon meredek...De csóványról Diósjenõ ûgy volt 25 perc, hogy nem tekertem. A nagy-Mána az meg szinplán durva. :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2802
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Ajánlom figyelmedbe: Kisvasút mellett fel királyrét ( vagy mi, mindig keverem ), aztán Nagy-Hideg hegy, aztán Csóványos, és onnan Diósjenõ, bevállalósabbaknak a Nagy-Mána gerincen Királyháza, és onnan Diósjenõ.

Háát, amerre mi ide felmentünk (piros, kék túristaútak), ott nem nagyon mennék fel biciklivel, még gyalog is tüdõkiköpõs volt. Persze, olyan helyen lehet akár tolni is, mint ahogy egy lány csinálta az egyik meredeken. Nna, majd egyszer egy keresek egy türelmes embert, aki ismeri a terepet és nem zavarja, ha átközben meghalok.. :D

rc

ui.: mondjuk a túrista ösvényeken lefele sem semmi legurulni.. :)

#2803
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ajánlom figyelmedbe: Kisvasút mellett fel királyrét ( vagy mi, mindig keverem ), aztán Nagy-Hideg hegy, aztán Csóványos, és onnan Diósjenõ, bevállalósabbaknak a Nagy-Mána gerincen Királyháza, és onnan Diósjenõ.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2804
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Sajnálom, hogy ebbõl a hétvégébõl is kimaradtam, de megérte, mert valami brutálisat kirándultunk (gyalog) Csóványosra.. :) De majd augusztus közepétõl próbálok beállni én is.
A kirándulás érdekessége, hogy Nagy-Hideg-hegyen több biciklist láttunk, mint túristát! Pedig oda gyalog is elég dúrva felmenni! Jó, lehet, hogy az aszfaltos rész szerpentines, de akkor is le a kalappal.
A Bíbic idején meg szét tekertem magam a rózsadomb feletti terepen, de visszafele söröztem egyet "szolidaritásból".. :D

rc

ui.: jó készülõdést a "gyûrûzõknek".. :)

#2805
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Jaja, nekem 40.000be volt a jegy oda-vissza bringaval egyutt.
Szervalsz a valami nagy sportboltbol egy nagy kartont (thx Dagi;) ), azt uccuneki.
A lenyeg hogy idoben foglald le a jegyet, 30 korul meg lehet uszni az egeszet ha gyors vagy.

Nyaralas lesz, vagy melo?

Nna, majd legközelebb utánanézek rendesen.. De köszi az infókat, elraktároztam.. :)
Egyébként nyaralás lesz, és olyan helyeken, ahol akár érdemes is lenne tekerni, ha lazább lenne a program, de háát a nõce mindent látni szeretne.. :)

rc

#2806
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Hát, vagyogatunk, ruha a héten, Kutyié majd utána, vacsi lezsírozva, de még le kell mennünk Gyarmatra elintézni ezt- azt. A többit majd személyesen (remélem, lesz addig még Bíbic és koccinthatunk az egészségetekre???), nem akarom untatni a népet :D


Tin: igen, az tényleg gyász. Velem is csomószor elõfordult már. Engem általában a busz akar lenomni, de eddig még nem sikerült neki :D
De igaz az is, hogy autóval nehéz a bringásokat észrevenni, kiszámítani, hogy mit csinálnak.... Fõleg falun, kisvárosban gáz, ahol a papa az út közepén kacsázik, félrészegen, és kábé hat sávot kell váltani, hogy ki tudd kerülni... A bogarínó meg nem gyorsul jól ;) De eddig nagyobb baj még nem volt, hál' isten.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2807
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Smmi különösm csak egy HVCS bevállalt egy olyan elõzést, amit nem kellett volna, illetve - elõre félek a reakciótól - egy részeg bringás kicsit szabadon alkalmazta a KRESZ-t, ami nem baj, csak vasárnap este volt, és Gödön jártunk, ami ugye nem hosszú, egy cseppet sem, és nem szokott kurvanagy kocsisor lenni.

Ez a kampányfogás-dolog.....Nem tudom. Majd, ha festem újra a 2006-ban megépült 200 kilométer kerékpárutat, akkor elhiszem.
Bár, az igaz, hogy ha újságban megjelent, akkor azt számon is lehet kérni....


Nyugi, amíg volt autónk, mi is rettegtünk a sötétedés után Békés-Békéscsaba vonalon kacsázó, tökéletesen fekete szerelésben, kivilágítatlanul, viszont tökrészegen az út közepén kacsázó bicós tatáktól.

Igen, én is ezt mondtam otthon Gyurinak, hogy a nevezett pártnak most egy célja van: bent maradni a parlamentben. Ehhez most mindent meg kell ragadnia, amivel szimpátiát csiholhat ki a népbõl, ezzel együtt szavazatot is. Máskülönben nem tragédia, ha valóban tennének is valamit, nem csak a lózungokkal jönnének. Vagy mi... :(

#2808
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Hello mindenki,

itt szívok az ideiglenes irodámban, kábé fél négyzetméter helyen. :(
Szégyellem bevallani, de tegnap majdnem alánk tekert egy bringás!!!!! Gödön mentünk át és a pasas jött velünk szembe, aztán a zebra elõtt egyszer csak úgy gondolta, hogy õ most bekanyarodik balra. Szépen, kacsázva haladt, ránk meg a frászt hozta, kábé harminc centin múlt.

Tin: nagy kalappal ;)


Köszi!

Szerintem senki nem mondja, hogy minden esetben az autósok hibáztak, amikor elütöttek egy bringást.
Én akkor vagyok felháborodva, amikor pl. a Népligetnél megvárom, hogy zöld legyen, elindulok, erre ledudál a kötsög az útról, és üvölt, hogy nekem piros.
Most direkt megnéztem, amikor a bringás lámpa zöldre vált, akkor a kocsiknak már rég piros. Olyan mérges lettem, hogy azóta is ezen bosszankodok. :(

#2809
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Para!!!!
Dóri: már csak két hét to go a nagy napig? Hogy álltok?

Szia Petra!

Minden zsír, Stiggs-nek van öltönye, inge, új nyakkendõje, tökéletes harmóniában az Õ szem/haj/bõr színeivel, illetve az én ruhámmal (annnyiraszépekleszûûûûûnk!!!!!!). Nadrág, szoknya még felvarratásban,de a héten az is meglesz. Gyûrûk a balkezek gyûrûsujjain csillognak, meghívók kinyomtatva, esküvés utáni ebéd félig-meddig lezsírozva (este tekerünk ki megbeszélni a pontos árat, hogy hat-e vagy nyóccáz forinté adják-e majdan a gulyást perkopp). Még hátra van a fodrász, virág, ja, meg a bevonulós/gyûrûhúzós/kivonulós zene, pezsgõ, de az már részletkérdés. A következõ hétvégi buli meg már csak könnyed lazulás lesz. :cheers:
Hát Ti, hogy álltok? Minden zsír nálatok is?? :)

#2810
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

jóvannaaaa... :( Valami sokkal izgalmasabb történetet vártam így hétfõ reggel. Szörnyû, hogy csak így visszarántasz a szürke valóságba... :(


ah.
meg kell latni a valosagban is a varazst, es akkor nincs gond :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2811
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Smmi különösm csak egy HVCS bevállalt egy olyan elõzést, amit nem kellett volna, illetve - elõre félek a reakciótól - egy részeg bringás kicsit szabadon alkalmazta a KRESZ-t, ami nem baj, csak vasárnap este volt, és Gödön jártunk, ami ugye nem hosszú, egy cseppet sem, és nem szokott kurvanagy kocsisor lenni.

Ez a kampányfogás-dolog.....Nem tudom. Majd, ha festem újra a 2006-ban megépült 200 kilométer kerékpárutat, akkor elhiszem.
Bár, az igaz, hogy ha újságban megjelent, akkor azt számon is lehet kérni....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2812
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Hello mindenki,

itt szívok az ideiglenes irodámban, kábé fél négyzetméter helyen. :(
Szégyellem bevallani, de tegnap majdnem alánk tekert egy bringás!!!!! Gödön mentünk át és a pasas jött velünk szembe, aztán a zebra elõtt egyszer csak úgy gondolta, hogy õ most bekanyarodik balra. Szépen, kacsázva haladt, ránk meg a frászt hozta, kábé harminc centin múlt.

Para!!!!
Dóri: már csak két hét to go a nagy napig? Hogy álltok?
Mindenki: milyen volt a nyirbálás? Kár, hogy nem lehettünk ott (megint) :(
Tin: nagy kalappal ;)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2813
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Arra utaltam, hogy a duma kampanyfogas es a valasztasok utan majd ismet leszarjak.

Ez bennem is felmerült. :(

#2814
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

mert O vezetett :)


jóvannaaaa... :( Valami sokkal izgalmasabb történetet vártam így hétfõ reggel. Szörnyû, hogy csak így visszarántasz a szürke valóságba... :(

#2815
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Azt írta Szinuhe hogy nem fájt a konfirmálás, akkor mitõl haltál meg majdnem??


mert O vezetett :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2816
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Arra utaltam, hogy a duma kampanyfogas es a valasztasok utan majd ismet leszarjak.

Tõlem akár kampányfogásból is épithetnek pár 100km bringautat :-) A kampánynak vége lesz, az út meg ott marad :-)

Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2817
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Na heló emberek. Tin, téged vegyenek fel, szerintem, gartula a nyíráshoz, konfirmáltam, meg minden, és majnem mehaltam a hétévgén.

A Zessküvõrõl meg annyit, hogy nálunk ne lesz gyerek, laptpról megy a zene, leszünk 65-en, és pincérek nyomaják majd. Zenekar az nem lesz egyáltalán.


Hali!
Azt írta Szinuhe hogy nem fájt a konfirmálás, akkor mitõl haltál meg majdnem??
Amúgy jó kis hétvége volt, elintéztünk szinte mindent, rengeteget aludtunk és tegnap este még tök jó zenét is hallgattunk, igazi élõ zenét. :)

#2818
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Kozeleg a valasztas. Szimpla kampany fogas, en azt gondolom sajnos.

Tõlem akár kampányfogásból is épithetnek pár 100km bringautat :-) A kampánynak vége lesz, az út meg ott marad :-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2819
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Na heló emberek. Tin, téged vegyenek fel, szerintem, gartula a nyíráshoz, konfirmáltam, meg minden, és majnem mehaltam a hétévgén.

A Zessküvõrõl meg annyit, hogy nálunk ne lesz gyerek, laptpról megy a zene, leszünk 65-en, és pincérek nyomaják majd. Zenekar az nem lesz egyáltalán.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2820
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Kozeleg a valasztas. Szimpla kampany fogas, en azt gondolom sajnos.

MDF: javaslatcsomag a kerékpárosokért


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak