Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2421
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Én válogatok, legalábbis köszönésben. Akon van bukó annak köszönök! Õk mind vissza is köszönnek. Akin meg nincs annak nem. Nem barátkozok donorokkal :-)
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2422
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Hát ha ez off Ati, akkor nem tudom a kenyérsütés mi volt.:-)
Ez a köszönés dolog meg olyan fura. Én néha köszönök, néha nem. Igazából nem tudom mitõl függ. De ha rámbiccent valaki, vagy int, vagy ilyesmi, akkor persze, visszaköszönök.

#2423
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

:o
akkor csak kesobb. Tin...


Ok, vettem.

#2424
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

...
Egyik le is anyázott egy "*nyádat tegezd b..meg" felkiáltással.
...


:o
pedig nem igen szokik ilyen elofordulni. bar mondjuk en nem koszongetek senkinek a varosban, de az erdoben, orszagutakon oda-oda biccentek, nem szolt meg vissza senki miatta. szoval rohadjon meg, utana kellett volna menni es atdofni az egyik kullojet a sziven kb :] kozben sejtelmes hangon meg a fulebe sugni, mintegy utolso mondatkent, hogy "a pokolban is tegezodunk, jobarat".

en a magam reszerol nagyon keson tudtam csak elaludni, faradt vagyok, nyugos es gyalog jottem be, igy a ma estet szinte fix, hogy kihagyom. ha megis megyek, akkor csak kesobb. Tin...
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2425
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Szép jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap elakartam menni kicsit tekerni, de a meleg miatt ma hajnalra halasztottam. Ígyhát 5kor nyeregbe is pattantam. A vasárnapi tali helyszinét tûztem ki úticélul, nehogy akkor tévedjek el. Nincs is jobb, mint egy hajnali tekerés az éberedezõ városban. Nem volt forgalom, nem voltak anyázó gyalogosok. Egyszóval tök üres volt minden. Itt Pomázon, a fölsõ réten még javában a hajnali pára birtokolta a tájat. A Kevély is még ködbe takarózott. Kész felüdülés volt a gáton végig menni. Néhány kocogó emberke, akik mellett ott futott lógó nyelvel 4 lábú barátjuk. Friss, üde levegõ és a Dunának is kifejezetten jó illata volt. A nap elsõ sugarai a rakparton értek el, úgyhogy onnantól kezdve kicsit jobban pörgettem, hogy még a nagy meleg elõtt hazaérjek. Némi kóválygással és 1:07es tekerésiidõvel elértem a kidöntött táblához. El se lehetett téveszteni. Némi pihi és nasi után visszaindultam. Akkor már kicsit többen voltak az utakon és a nap is jobban tûzött, de még így is az elviselhetõ kategóriába tartozott. Visszafelé olvasgattam az aszfalta felfújt áprilisi Critical Mass reklámját és szorgalmasan bólintottam vagy köszöntem a velem szembe jövõ kerekeseknek. Egyik le is anyázott egy "*nyádat tegezd b..meg" felkiáltással. Pedig nem lehetett több 30nál. Nah mindegy. Biztos a bal lábát tette föl lõször a pedálra :) 8 óra elõtt pár perccel már a garázsba toltam be a gépet.
Szóval így indult a reggelem és remélhetõleg a folyttás is ilyen jó lesz.
Bocsi, ha nagyon off voltam, csak gondoltam, megosztom veletek....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2426
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Ja, szívem, ígérni én is tudok. Oldspájz, tudod: bizonyíték kell, nem ígéret!! Tényleg, gyerekek, valaki látta, a Hungáriáról elvitték már a zsákokat, vagy még mindig ott darvadoznak?

Szerintem ott szárad a cucc azóta is! Ezt akarom a mostani akciónál elkerülni, legalább legyen egy felelõs!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2427
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én arra hogy eljön a városüzemeltetés, és megígérik hogy az összegyüjtött dolgokat, elszállíttatják!
Stiggs


Ja, szívem, ígérni én is tudok. Oldspájz, tudod: bizonyíték kell, nem ígéret!! Tényleg, gyerekek, valaki látta, a Hungáriáról elvitték már a zsákokat, vagy még mindig ott darvadoznak?

#2428
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

És, mire számítasz, mi fog történni??

Én arra hogy eljön a városüzemeltetés, és megígérik hogy az összegyüjtött dolgokat, elszállíttatják!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2429
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Rendben. Fél hétkor a bringaútnál.


ookeezsookee
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2430
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Beszéltem telefonon, a 11.ker-i városüzemeltetési igazgató, helyettesével. Küldtem nekik, emilben meghívót! Valami biztos lesz!
Stiggs


És, mire számítasz, mi fog történni??

#2431
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Beszéltem telefonon, a 11.ker-i városüzemeltetési igazgató, helyettesével. Küldtem nekik, emilben meghívót! Valami biztos lesz!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2432
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Tin,
akko' legyen 1/2 7?
ha megsem mennek, szolok idoben.

Knyul,
masok sulyos ezreket koltenek arra, hogy ilyenek lehessenek :)


Rendben. Fél hétkor a bringaútnál.

#2433
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
Tin,
akko' legyen 1/2 7?
ha megsem mennek, szolok idoben.

Knyul,
masok sulyos ezreket koltenek arra, hogy ilyenek lehessenek :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2434
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
És holnap meg még melegebb lesz, vaz. Külön jó lesz meló után vezetni a 43 csillió fokban, szél meg nincs az ótóba, csak a menet. Városban meg egyesketteskisfékvisszaegy téma. Maj lefogyok akkor, meg elolvadok, és csendesen kiszivárgok az alvázon a fékpedál mellett......egy szánalmas kis tócsa leszek, és az se sokáig.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2435
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

zsir. vagom :] ertem. odatalalok. kosz!
szarra fogunk izzadni odaig. meghalunk.



akar. majd odavezetlek, tudom merre kell menni :)
amugy 1/2 6-ig melozom, kijovok legkesobb 6-kor, 1/2 7-re odaerek a sarokra.

jameg ne menjetek az utcara... 5 perc alatt megfajdult a fejem a napon, kurva meleg van :o


Ok, akkor legalább a férjemnek sem kell annyira rohannia haza.

Én már voltam lent az orvosnál a középsõvel. (CSak státuszvizsgálat volt, nem beteg) Ilyenkor szoktunk sétálni, de inkább itthonhagytam anyósommal a másik kettõt, mert szörnyen meleg volt.

#2436
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Elmész a hõsökig a bringaútig, aztán azon kavarsz végig! Hungária - Kõbányai sarkán a kõbányai úti bringaútra kanyarodsz balra, innen végig követed ezt az utat, és amikor egy parkba bekanyarodik a bicóút már ott is vagy.
Stiggs


zsir. vagom :] ertem. odatalalok. kosz!
szarra fogunk izzadni odaig. meghalunk.

Találkozhatunk a Kõbányai-Könyves K. sarkán. Engem elég könnyû megismerni. A bozótnyírós képeken én vagyok a jobbszélsõ.


akar. majd odavezetlek, tudom merre kell menni :)
amugy 1/2 6-ig melozom, kijovok legkesobb 6-kor, 1/2 7-re odaerek a sarokra.

jameg ne menjetek az utcara... 5 perc alatt megfajdult a fejem a napon, kurva meleg van :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2437
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

semerrol. az en dolgom. majd ott talalkozunk.
bah :)

amugy a Dozsa-Vaci sarokrol megyek, de nem tudom merrol van az, Kobanya tekinteteben. egy kezemen ossze tudom szamolni, hanyszor voltam Kobanyan eletmben, az is mind elfuggonyozott kocsival tortent atutazoban, bekotott szemmel. azer sirokrivok :]

Találkozhatunk a Kõbányai-Könyves K. sarkán. Engem elég könnyû megismerni. A bozótnyírós képeken én vagyok a jobbszélsõ.

#2438
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Elmész a hõsökig a bringaútig, aztán azon kavarsz végig! Hungária - Kõbányai sarkán a kõbányai úti bringaútra kanyarodsz balra, innen végig követed ezt az utat, és amikor egy parkba bekanyarodik a bicóút már ott is vagy.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2439
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
semerrol. az en dolgom. majd ott talalkozunk.
bah :)

amugy a Dozsa-Vaci sarokrol megyek, de nem tudom merrol van az, Kobanya tekinteteben. egy kezemen ossze tudom szamolni, hanyszor voltam Kobanyan eletmben, az is mind elfuggonyozott kocsival tortent atutazoban, bekotott szemmel. azer sirokrivok :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2440
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Merrõl jössz?