Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2401
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Régebben én sem hordtam, mert nem tetszett ami volt. Mondjuk akkor évente kb kétszer mentem tekerni. Aztán szereztem egy olyan fehér siskot, amin van egy lehajtható napellenzõ rostély. Onnantól kezdve le se lehetett vakarni a fejemrõl a sisakot. Most egy sötétpiros Bikemate sisakom van, ami jóval könnyebb, mint a napellenzõs és még jobban is szellõzik.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2402
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Tin: sikerült fölvenni a Fõ a várost?
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2403
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Ugrálnak vele? Már az csoda , hogy mernek vele menni az uton.

Multkor a tescoban, 9990 ft. volt a bringa. Ennyi pénzbõl bringa?:chin: Aztán ezen sisak nélkül?:scared: Úuuur Iiiisten.

#2404
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Petrazc: Én azért szoktam nézni, hogy lássam, mekkorát taknyol. Egyszer láttam egy olyat, hogy a teló egyik ága beragadt a másik, meg normálisan visszajött. Irdatlanul megcsókolta a földet...

Tin: Ilyen velem is volt már, hogy csak két utcára megyek, minek sisak. Nanná, hogy akkor csaptak el. Azóta már a kerten belül fölveszem....


Da, eleinte én is sokat tiltakoztam a sisak ellen, de nem volt mese, Stiggs rám erõltette elsõ pillanattól fogva. Most meg már eszembe se jut hogy ne vegyem fel.

#2405
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Én múltkor el akartam menni a Kaisers'ba bringával (kábé két sarok) és Kutya nem engedett bukó nélkül. annyira nem volt kedvem felvenni, hogy inkább nem mentem boltba :)

Ati001: jaj, én nem akarok elsõsegélyt nyújtani, inkább nem nézek oda. Al01 mesélte múltkor, hogy látott Tescobájkot 90 fokkal elhajlott villával. Gyakorlatilag a földdel párhuzamos lett a villa, egy "ugrástól".

:D

Nagyon gáz!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2406
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
nekem meg nincs is sisakom.
fatalista vagyok :D
mindemellett belatom igazatokat.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2407
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Vaze, a múltkor egy kiscsávó csomitartós-sárvédõs bringával ugrálgatott, apu meg mosolyogva nézte, Bukó meg sehol, és a gyerek alig érte fel a kormányt.

A bazinagy perecem óta még a boltba is bukóban megyek, ha bringa van alattam. A vér jobban koszol, mint az izzadság......
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2408
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én öt métert nem teszek nélküle, nyugodtabb is vagyok ha rajtam van. Meg aztán jó példa is lehet másoknak;) .Szerintem van a bukókból akkora választék, lehet jól szellõzõt könnyüt kapni.
A párom sokákáig nem hordot mondván nem néz ki jól benne.
Mondom, ez nem errõl szól.
Meguntam, vettem neki egy specialized sisakot, azóta hordja. És jól is áll neki.

#2409
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Petrazc: Én azért szoktam nézni, hogy lássam, mekkorát taknyol. Egyszer láttam egy olyat, hogy a teló egyik ága beragadt a másik, meg normálisan visszajött. Irdatlanul megcsókolta a földet...

Tin: Ilyen velem is volt már, hogy csak két utcára megyek, minek sisak. Nanná, hogy akkor csaptak el. Azóta már a kerten belül fölveszem....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2410
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nekem úgy izzad a fejem a bukóban, hogy csak na. De lenem venném. Szoktam látni olyat, aki full bringás cucban nyomja, a bukó meg a kormányon figyel. Szerinted?

A bringázáshoz hozzá tartózik a bukó is, még 40 fokban is.
Én szeretek köszönni, csak sajnos nem mindenki vevõ rá.


Hát esés közben gyorsan felkapja, és becsatolja. :)

Eleinte szörnyen hülyén éreztem magam bukóban.Néha még most is, de már hiányérzetem van, ha nincs rajtam (egyszer a szervizig gurultam el nélküle), és fura volt.

#2411
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
[quote name='Cuki']Nekem úgy izzad a fejem a bukóban, hogy csak na. De lenem venném. Szoktam látni olyat, aki full bringás cucban nyomja, a bukó meg a kormányon figyel. Szerinted?

QUOTE]

Ja! Ez a legdurvább. Meg a városligeti "pályán" lévõ kiscsávók a Tesco duplavállas telós (:D) roncsbájkkal minden nélkül, egy szál pólóban meg rövidnaciban.
soha nem nézek oda, mikor ugrálnak.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2412
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
[quote name='Cuki']...Szoktam látni olyat, aki full bringás cucban nyomja, a bukó meg a kormányon figyel. Szerinted?...QUOTE]

Védi a kormányt, nehogy megkarcoldójon esésnél meg nehogy rátapadjon a sok bogár... :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2413
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Nekem úgy izzad a fejem a bukóban, hogy csak na. De lenem venném. Szoktam látni olyat, aki full bringás cucban nyomja, a bukó meg a kormányon figyel. Szerinted?

A bringázáshoz hozzá tartózik a bukó is, még 40 fokban is.
Én szeretek köszönni, csak sajnos nem mindenki vevõ rá.

#2414
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Én a szivacs alatt izzadok be, de hát ennyit ki lehetne bírni. Szvsz csak kifogás és nyafogás....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2415
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

MOst hívtak a 11 kerületi önkormányzattól, az elszállítást megoldják, sõt még a Városgazdálkodáso OV is eljön, lehet hogy bicóval :-) Megadjuk a helyet, és hozzák a kocsit, konténert, amit szeretnénk!
Stiggs


LÁNCFÛRÉSZT!!!

#2416
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Egy csomószor hallom, hogy azért nem vesz bukót valaki, mert melege van benne. Tegnap nagyon meleg volt, eddig a legmelegebb nap idén, és semmi bajom nem volt a bukóban. Egyszer nem tudtam megvakarni a fülem fölött a fejem, ott viszketett, de ennyi.

#2417
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
MOst hívtak a 11 kerületi önkormányzattól, az elszállítást megoldják, sõt még a Városgazdálkodáso OV is eljön, lehet hogy bicóval :-) Megadjuk a helyet, és hozzák a kocsit, konténert, amit szeretnénk!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2418
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Köszönéssel most már úgy vagyok, hogy csak annak köszönök akin komolyabb bukó és szemcsi van, mert õk az esetek 90%-ában visszaköszönnek. Akin nincs sisak, annak még véletlenül se. Lehet, hogy elõítélet, de õk csak visszababulnak.

Szinuhe:Túl jó kedvem volt, ahhoz, hogy ilyen brutális dolgokat csináljak. Csak mosolyogtam rajta egyet. Mondjuk, ha szarabb kedvemben vagyok, akkor tuti, hogy utánamegyek és adok neki egy kis hátszelet a kürttel :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2419
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ott az igazság.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2420
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
de honnan tudod, hogy nem azert nem hord bukot, mert mar tele van femlemezekkel a feje es felesleges? :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder