Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2021
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En se szoktam. De szigeten se szoktam izzadni koncerten, mint allat. Meeeg utana kimenni a hidegbe se szoktam. Felmesztelenul plane nem. Orakon at meg aztan soha. Hozza meg inni halomra a hideg sort, nyelni a port, stb. Szal en azert tettem rola boven, hogy taknyos legyek. Csak ez akkor es ott jo otletnek tunt, csak most nem tunik annak :-)

Kamilla tea friss citrommal, mezzel, meg rendszeres hagymaeves, sok eros zold paprika, meg pista, nekem ezek a "nepi" modszerek abszolut bevaltak, evek ota keptelen vagyok (nem mintha eroltetnem) megfazni. :) Kiegesziteskent erdemes sokat szaunazni. Na, eleg az okoskodasbol. :))


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2022
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Kamilla tea friss citrommal, mezzel, meg rendszeres hagymaeves, sok eros zold paprika, meg pista, nekem ezek a "nepi" modszerek abszolut bevaltak, evek ota keptelen vagyok (nem mintha eroltetnem) megfazni. :) Kiegesziteskent erdemes sokat szaunazni. Na, eleg az okoskodasbol. :))


A kamillateát nem próbáltam még, legalább annyira irtózom tõle, mint a tablettáktól, de a többi nekem is bevált. Leginkább a mézet és az erõspaprikát szoktam alkalmazni. Néha a hagymát is.
Anyósom allergiás mindenféle gyógyszerre, õ hagymateát szokott csinálni.

#2023
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Kuku, sze, 2005-08-24 16:32 Ma kettõkor megkaptuk a rendõrségi engedélyt a felvonulásra. Elfogadták a módosított szélesebb útvonaltervünket (Andrássy, Deák tér, Astoria, és úgy tovább a tavalyi utakon). Megkértek bennünket, hogy több gondot fordítsunk arra, hogy senki se menjen a villamossínre, ne igyon, illetve írjuk elõ a villogó használatát (mindegyik abszolút jogos). Ezeket a dolgokat ezért jobban reklámozzuk idén. A felvonulás vége az Olof Palme sétányon lesz, a Mûjégpályánál hogy a menet vége se szoruljon ki az Andrássy útra, illetve a gyülekezõ is a Mûjégtõl a liget belseje felé lesz. Egyébként nagyon jó fejek voltak. Hiába, ez már nem a hetvenes évek.... :) :clap: :clap: :clap:

Forrás www.criticalmass.hu

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2024
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Kamilla tea friss citrommal, mezzel, meg rendszeres hagymaeves, sok eros zold paprika, meg pista, nekem ezek a "nepi" modszerek abszolut bevaltak, evek ota keptelen vagyok (nem mintha eroltetnem) megfazni. :) Kiegesziteskent erdemes sokat szaunazni. Na, eleg az okoskodasbol. :))


És akik melletted vannak mit szólnak a sok hagymához?:D :D

#2025
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts
Kamilla tea friss citrommal, mezzel, meg rendszeres hagymaeves, sok eros zold paprika, meg pista, nekem ezek a "nepi" modszerek abszolut bevaltak, evek ota keptelen vagyok (nem mintha eroltetnem) megfazni. :) Kiegesziteskent erdemes sokat szaunazni. Na, eleg az okoskodasbol. :))
P E R I L L U S T R I S

#2026
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nekem meg elmult a taknyom de kezd fajni a torkom :-) Najo, nemi takony is van meg azert. Lehet megis be kellett volna szedni az antibiotikumot? De akkor se fogom, eros vagyok, majd a testem megoldja :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2027
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

http://www.speed-way.hu/main.php:-) Amugy nyugatinal a visegradi utcaban. Szerintem bazi ecceru. Aki nem talal oda az megy egybol a plakatra. Ott meg szerintem nem sok bringas lesz rajtunk kivul. Plane nem egy csoportban tobb :-) Ido jo, nem esik legalabb.

Ja-ja, oké, megvan.. :) Nna, majd meglátom milyen állapotban leszek este..

#2028
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mindenki betegeskedik? Nem csodálom, amilyen sz*r idõ van állandóan.
Gyógyulást..


Én már jól érzem magam. Még nem 100%-osan, de már majdnem. :-)

Jobbulást a betegeknek!

#2029
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mindenki betegeskedik? Nem csodálom, amilyen sz*r idõ van állandóan.
Gyógyulást..

Köszi.. :)
Ez "sajnos" nem a rossz idõnek tudható be.. Volt egy pár erõs ellenfelem, szóval tiszta víz voltam, amikor kijöttem a pályáról és a teremben ugyan nem volt hideg, de túl voltam hevítve.. Szóval, "hülye" voltam, nem figyeltem oda..

#2030
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
http://www.speed-way.hu/main.php:-) Amugy nyugatinal a visegradi utcaban. Szerintem bazi ecceru. Aki nem talal oda az megy egybol a plakatra. Ott meg szerintem nem sok bringas lesz rajtunk kivul. Plane nem egy csoportban tobb :-) Ido jo, nem esik legalabb.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2031
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Hmm, hol is van a speedway? Nem találtam a neten.. Báár, ha ilyen idõ marad, akkor nem hiszem, hogy el tudok menni, megfázott a hátam tegnap squash után.. :(
Pedig végre legalább egy embert megismertem volna a fórumról.. :)


Mindenki betegeskedik? Nem csodálom, amilyen sz*r idõ van állandóan.
Gyógyulást..

#2032
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Ha nem ered el az esõ, akkor én megyek.
Nagy kerek bringás vagyok, nehéz eltéveszteni. Én nem tudom kit keressek. Al csak valamennyire látszik a sövénymetszõs képeken.

#2033
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Na, akinek van kedve jonni plakatot nezni tobbed magaval bringaval, az vagy 19:00 Speedway kerekparbolthoz jojjon vagy 19:15-19:30 kozott a plakatkiallitasra egybol :-)

Hmm, hol is van a speedway? Nem találtam a neten.. Báár, ha ilyen idõ marad, akkor nem hiszem, hogy el tudok menni, megfázott a hátam tegnap squash után.. :(
Pedig végre legalább egy embert megismertem volna a fórumról.. :)

#2034
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Jó kérdés, szerintem erre Kutyanyúl jogosult választ adni.
Szerintem elég az átnevezés, nem kell új topik, csak összekeverednénk. De ez csak az én véleményem.


Szerintem is.....

#2035
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Lassan jön 09.22. Külön topicot csináltok neki, vagy nevezzem át ezt?


Jó kérdés, szerintem erre Kutyanyúl jogosult választ adni.
Szerintem elég az átnevezés, nem kell új topik, csak összekeverednénk. De ez csak az én véleményem.

#2036
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Al: én kihagyom, mert itten szakad az esõ...
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2037
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Lassan jön 09.22. Külön topicot csináltok neki, vagy nevezzem át ezt?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2038
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Na, akinek van kedve jonni plakatot nezni tobbed magaval bringaval, az vagy 19:00 Speedway kerekparbolthoz jojjon vagy 19:15-19:30 kozott a plakatkiallitasra egybol :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2039
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Végre elbontották a budai oldalon a lezárásokat a bringaútról. Ismét tudom használni, már amennyire a gyalogosok engedik. Azért ez jó hir, legalábbis nekem biztosan.:icon_razz

#2040
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Jobban aham. Meg nem jol, de jobban. Holnap megyunk plakatot nezni, kiveve ha zuhog, akkor nem.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak