Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Biciklis játékok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#1
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Nem tudom tudjátok-e, de a Tony Hawk's American Wasteland-ben bármikor átválthattok BMX-re. Nem mondom, nincs benne valami sok trükk meg olyan tonihókos, de legalább van...és arrafelé trükközöl amerre csak akarsz...

#2
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
a triálos amit mindenki istenít az pontosan melyik? és honnan lehet letölteni az offline game-et? az 1-2 oldalon lévõ linkek már nem mûködnek sajnos

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
én ezt szoktam nyúzni, ha rámjön
http://www.jatekbarl...dal=1&kod=10073

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
pctroger

pctroger

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
nem mennyibe kerülhet 1 triál bicaj ugy 50000-ren alul van segitsetek!

#5
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
gondoltam lehetne egy ilyen topic, itt megbeszélhetnénk a játékokat!
én pld-ul eddig csak háromról hallottam amibõl kettõvel játszottam tehát Dave Mirra..., Cycling Manager és találtam vmi 2001-eset a codemasters honlapján sajna csak ps one-ra ami vmi Downhill Mountain Biking...ja és ha vkinek ez utóbbi megvan vhogy gépre az próbálja meg eljuttatni hozzám!


#6
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Nekem meg van a nofear downhill mountainbiking.ha érdekel,dobj privit.

#7
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kereso
linkelo

#8
egy kis freerideos

egy kis freerideos

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Keresek bármilyen bicajos játékot. ::)
Linkeljetek lécci! :D

#9
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
juhéééééééééééééééé!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

#10
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Te nem a v10-es vinny vagy?
...


Nem, õ nem az ;) ;D

#11
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Te nem a v10-es vinny vagy?
Mieza trialgame? Érdekel!Küggyémá privit ezzel kapcsban.Thanx...

#12
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Jesss ;D ;D ;D ;D

Egyébként most készültem el az elsõ 0.0001-es verziójú pályámmal, rájöttem az egyszerû módjára a pályadesign-nak. Van egy jpg- ami a pálya képe és szép színes, meg 2 gif: mindegyik egy spec palettájú (fehér,zöld,fekete) maszk, ami a pálya kontúrját tartalmazza. Az elsõ a pálya hozzánk köelebb esõ része, amásodik a hátsó pályarész kontúrja. Tulajdonképpen a maszkon gurul a motor végig (ha tud... :D :D :D) miközben a színes jpg-t látod. Ezért a jpg-n és a maszkon levõ pályavezetés lehetõleg azonos legyen, mert különben elég gagyi lesz, hogy át lehet menni pályaelemeken és elakadsz a semmiben....
Lehet próbálkozni!
A fájlok a \src\pic\pálya neve könytár alatt vannak, én a training-et módosítottam, bár jobb lehet a retro névre hallgatón (track2) dolgozni, az amúgy is gázul néz ki...

#13
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Ez a www.spele.nl címen fellelhetõ játék?

#14
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Még mindíg trial game....
Gondolkozott már valaki azon, hogy belenyúljon a progi engine-jébe, vagy az marha bonyolult egy avatatlan (értsd: nem a fejlesztõ) számára?
Jó lenne saját pályákat rakni bele, már megtaláltam a pályák képét, de ha azt kicseréljük, még mindíg az eredeti képnek megfelelõ profil adja a pálya tereptárgyainak vonalát. Valakinek nincs kedve ebbe beletúrni?

#15
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Egyre csak ezzzel nyomulok egész nap mióta ma reggel felfedeztem....Ohh boy, you made my day!
Itt a munkahelyen kiváló idõtöltés, elvagyok vele, nem kell hang, se telepítés se semmi, szal ideális sutyi zug game. 8)
Már-már kezdem érezni a mocikat, a 3-as pl. egész jól egyensúlyozható. Apropó, hol van az a bizonyos "hegy" a játékban?

#16
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
az egeret!
de csak arra hogy megzavard vele a másikat amikor jáccik!

#17
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Figyu, a kurzorgombokon kívül mást nem lehet használni a játékban? ???

#18
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát én a nagyonnehéz pályákon egyszer felmentem arra a nagy havas hegyre! ha minden igaz kroszmotorral! tudom hogy a pálya része, de még nem láttam senkit se felmenni rajta! :-[
amúgy nyomtam frontflip to nosewillie to dropot! 8)
a sok hátraszaltónál meg egésségesebb ha hátsókerékre rakod akkor talán nem törik!
ja nyomtam már blackflip to disastert!
amúgy eredménybe az elsõ két fokozat 0hp!
csomó pályát megyek végég egykeréken! (ha nincs emelkedõ)

#19
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Gyerekek, ezzel a Java-s trial gaméval kinek mennyi volt a legjobb eredménye és milyen trükköket sikerült összehozni?

Nekem sikerült a hármas hártaszaltó tökély kétkerekes landolással, igaz hogy a motor kettétört.....

#20
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
a DH Domin már megvolt, de nekem nincs PS2-m. Az Emulator meg nem mûködött rendesen. És csal PAL-ba volt meg. És.... szerinted eredetiben...? :-X