Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
19790 replies to this topic

#19441
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 posts
;D ;D ;D
(ezzel most én is gyarapítottam hozzászólásaim számát :P)

#19442
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
na.. tamaska jott..es alkotott cseten ;D

[16:49:56] <tamaSKA82> Szanditól énekelek egy számot, jó?
[16:50:04] <tamaSKA82> Tínédzser lamúúúr
[16:50:14] <tamaSKA82> igazi tínédzser lamúúúúúr

;D ;D ;D ;D :P

#19443
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Ernie !!!
Hívj fel, nem tudom a számod !!!
Ha valaki esetleg tudja Ernie számát az plíz küldje el nekem priviben !!!

#19444
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
No, végre térjünk vissza a Téli Kosárhoz. Ötlet, ötlet, hajrá, hol, mikor? ;D

#19445
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts
Bár nem ismerek senkit, de egy téli kosár engem is érdekelne.
Dadogok, keveset beszélek, de jófej vagyok ;D ;D ;D

mittu

#19446
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
Kedves Tyito!

nem ellentetekbe akarok itt utkozni csak leirom a szemszogeimbol a dolgot!

OFF:

Egy kis morgás:
Elolvasgattam a 9. B.M.F.T tali topik utolsó pár lapját.... érdemes.... érdekes.... "érdekes", hogy olyan emberek, akik el sem jöttek és a kedves Fõhajjakend urak végigírják és offolják az egészet azért, hogy sok hozzászólásuk legyen...

Szeretném megkérni a krónikus írkálgatókat, hogy CSAK azért, hogy egy topic 2nap alatt 300oldalas legyen -és a normálisabbjai (nem rolam vanszó) ne tudjanak nyomon követni épkézláb hozzászólásokat- NE ÍRJANAK ÉS NE VIGYOROGJANAK!
BOCS? de én az örökmorgó vagyok!

ON:

Mondottam volt: akinek nem inge...

Ha egy tali vagy tekerés szervezõdik és az szállásfoglalással és egyéb létszámfüggõ intézkedéssel jár, akkor -szerintem- állatság azzal szórakozni, hogy jövök, nem jövök... naponta változtatva!
Hozzászólás: nézz meg pár ember adatlapját... mondjuk válassz utolsó 10 hozzászólást... soXor nincs értelmes 2!! mondat benne, csak


most ket teljesen nem osszefuggo dolgot mondtal..megertem hogy morox amiatt hogy a telleg nem odavalo dolgokat beszelik az emberek..DE!
mikor mar Jorusek beszeltek ezt "hany oldalas a hozzaszolasom kinyomtatva" avagy én meg Sala "elbucsoztattuk a vonatozokat" eszmecsereje; regen le volt zsirozva minden sot mar el is indultatok..nem hinnem hogy ez akkora problema..

a masik: ahogy megnezegettem senki sem volt aki azt csinalta volna hogy jovok-nem jovok-jovok-stb.
gondolom te is tudod mennyi mindentol fug a dolog..es sajnos ilyenkor bizonytalan az ember..es hat lemondja megis..de senkit nem lattam aki fel-le iratkozott volna.

PS: remelem nincs harag..csak a velemenyem irtam le..soxeretettel: kisvajda ;) :-*

#19447
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
mos meee? en is szoktam munkasruhaba bicozni meg minden... ::)sztem nem attol fugg...

#19448
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Ja én attam el neki 20asé. Ennyit ér? B*sszus vissza kell szerezni tõle.

#19449
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
Figyelem, valószínû, hogy elloptak egy kona beart. Haverom látta egy munkásnál és nem valószínû, hogy õ vette volna kb. 400 000 forintért...

Szal figyeljetek!!!

#19450
vendég__*

vendég__*
  • vendég
10.06. Kerékpáros szemtanú jelentkezését várjuk! (BRFK)

A Budapesti Rendõr-fõkapitányság XIV. Kerületi Rendõrkapitányság lopás bûntette elkövetése megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást L. Róbert 24 éves, R. Gábor 19 éves, Cs. László 24 éves, és L. János 27 éves budapesti lakosok ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsítottak 2003. szeptember 13-án 14 és 15 óra között egy, a Budapest XIV., Ajtósi Dürer soron parkoló piros színû Ford Transit típusú gépjármû ablakát betörték, utasterébõl eltulajdonítottak egy mobiltelefont. A közelben tartózkodó gépkocsizó járõröket egy, a bûncselekményt észlelõ kerékpárral közlekedõ férfi tájékoztatta, az általa elmondottak alapján sikerült az elkövetõket forró nyomon üldözés során elfogni. A nyomravezetõ kerékpáros férfi a rendõrök visszaérkezése elõtt, adatai hátrahagyása nélkül eltávozott a helyszínrõl.

A Budapesti Rendõr-fõkapitányság XIV. Kerületi Rendõrkapitányság Bûnügyi Osztálya kéri a bûncselekményt észlelõ kerékpáros férfit, hogy a nyomozás eredményes befejezése érdekében jelentkezzen munkaidõben a 461-8150/171 telefonszámon, az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számát, a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

BRFK KOMMUNIKÁCIÓS OSZTÁLY

#19451
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Mennyibe van manapság egy tornaterem teszem azt 2 órára?

XT nem kell, van.

#19452
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
Én a magam részérõl másutt jordánkodnék, persze pillekönnyû szavamnak nem sok foganatját látom. Ellenben ha nem a világvégi K.M-en lenne eme sportkör, hát még részt is vennék.
Egyébként: http://altalanosiskola.lap.hu -n lehet linket találni valamirevaló oskolákhoz, hol lehet érdeklõdni. Jön a tél...
Supergo-n 30 dolcsi egy XT h. agy disces... (6600...)

#19453
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Nahh, egye-fene, megkérdezem a volt sulimban, úgyis ismerõsöm a gondnok, aki intézi a terembérléseket. A kérdés, hogy kijönne ki Káposztásmegyerre kosarazni? Azt tom, hogy LCs igen, hisz õ is földim. Ám a többi kis Jordán?

#19454
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Én már kosarazom hétfõként a Szent Margitban. Ha Ha
;D ;D ;D

#19455
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Barátosnémék járnak röpizni a Határ úton egy suliba, ott van a ltp-en több is, ami pl nincs kiadva, csak az EZER messze van.

#19456
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
Kis naív... ;D
Minden valamire való iskola a valamire való termét már RÉG kiadta sajnos. Talán az éjfél-hajnali kettõ idõsáv szabad...
De hajrá!! Az biztos, hogy az ötkerben nincs... >:(

#19457
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Alakul a csapat. :) Már csak egy terem kell... ;D ;D ;D

Egyébként nem nagy szám termet szerezni, mert esténként minden valamirevaló iskola kiadja a tornatermét, csak kell keresni egy olyat, ami nincs túl messze, és nincs esténként krisna party vagy szektás áldozatbemutató, esetleg bálásruhavásár.

#19458
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
Hát meg azért focizni... nem is tudom... ::)

Kosár, az igen! ;D

#19459
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
::off
jómagam a gödöllõi BikeZone elvetemültjeivel teremfocizok szombatonként 2órát a gödöllõi egyetemen...
de gondolom ez pestieknek kívül esik ::)
::on

#19460
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
én is.