Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
19790 hozzászólás a témában

#18901
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
20cm-rel magasabb.

#18902
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
és akár inni is lehetne belõle!..

#18903
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
Balcsi nagyon jó: tiszta, és jóval magasabb a tavalyinál. Csak még hideg.

#18904
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ooo he jo dolgotok vot.

nah aki nekem errol a bigyularol szerez egy nagyobb felbontasu kepet az egy meleg ferfi kezfogast kap cserebe. ;-)
http://www.answerpro..._doradoblue.jpg
tan ggx pakolta egyszer ossze a honlapon levo kis kepekbol egy telo teljes kepet.
nekem ugyis jo.
csak jo legyen.
ti most raertek.
nekem tanulnom kene de aludni sem birok nemhogy tanulni.
jo modern fizika fakk.


buktatok!
http://www.beyondbik...-doradoblue.jpg
sajat magamat fogom melegen megfogni.
en es en meg iren.
hehe...

itt a masik is
http://www.beyondbik.../04-doradox.jpg

#18905
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Én 4 év alatt a szõlõcukor képletét bírtam összvissz megjegyezni, azt is csak azért, mert szenilis volt a tanár és hat egymást követõ órán ugyanazt adta le.. mi meg nem szóltunk, legalább ezt megértettük :)

#18906
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
vilag eletemben utaltam a kemiat.
lehet ezert is sikewrult csak 5.-re
:-/

na jo a bacsi is azzal kezdte az elso eloadast, hoyg utalja a gepeszeket.

#18907
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Azért ennyire nem durva az a könyvégetés... egyébként is véletlen esett a tûzbe... ::) De ha már itt tartunk, akkor bajuszt se illik rajzolni a kémia nagyjainak arcára.. ::)

Mindazonáltal nem egy Ady kötet volt, csak Kémia III.

Volt már valaki a Balcsinál? Milyen minõségû vízben lehet ázni? Ja, nem tudja vki véletleül, hogy mennyibe kerül egy minõségi gumimatrac?

#18908
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jah.
szak vagy szakirany.
tokmindegy.

mechatronikus leszek.

#18909
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

bar a legnehezbb szakok egyiket vallaltam be.
de ott mar mas a helyzet.


szakirányra gondoltál nem?

#18910
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
marmint nekem?

2 ev es csobbanok!
ha ez a feleven megvan akkor mar bent maradok elvileg.
bar a legnehezbb szakok egyiket vallaltam be.
de ott mar mas a helyzet.

#18911
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
és mennyi kell még hozzá?

#18912
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
konyvet nem illik egetni!
azert penzt adtal.
fuzetet jegyzetet igen.


es majdan ha vki miskolcra jon az allamvizsga utan miutan megmondjak a vegleges eredmenyt.
johet a csobbanas! :-)
a foepulet elotti kis 'mosodaban'
http://www.uni-misko...mage/avat1.html
ahogy kell oltonyben nyakkendoben...

:-)

#18913
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hú mennyien érettségiznek most...
..de rossz nekik - hihi :]



@tomcat(blog)

néhány témában nem értek vele(d) egyet. az az igazság, hogy du olvastam ezt a bejegyzést, és már nem emlékszem teljesen, most meg fáradt vagyok olvasni, tehát csak néhány szösszenet.

igen, a fiatalok ott barkácsoltak a mûhelyekben, garázsokban, focimeccsek a grundon, dicsõ tavaszi felvonulás...

és közben álomba ringatta az ember magát, belegondolt, hogy milyen jó is lesz neki, ha majd felnõ. ott ment el minden nap a nagy kohóüzem elõtt, tudta, látta, érezte, hogy ott fog dolgozni, hogy ha majd felnõ.

azaz... oda fog járni nap, mint nap, lehet, hogy majd csücsül a sarokban a széken, vagy majd számolja a kerítésoszlopokat heti hat napon és naponta nyolc órán át, de mindegy, jó lesz az neki. illetve ha jó, ha nem, ez van, nincs más lehetõség. a (párt)vezetõség eldönti, hogy mit szeretne õ, és közben egy szava se legyen.

ez az, amiben a világ (legalábbis itt mo-n) megváltozott. a lehetõségek sokfélék, sokan csábítanak fogyasztásra, sokan butítanak.. DE! de a lehetõségek közül TE választhatsz!

...igenis ma is létezik a Praktika magazin, vannak modellezõ klubok és az internet sem a szexoldalak és a csetszobák együttese, másra is lehet használni.

...mindezek ellenére a mostani rendszert, a kapitalizmust, a fogyasztóközpontúságot nem (minden szempontból) jó, lehet fikázni, de ebbõl ne következzen az, hogy a szocializmus-kommunizmus jó volt!

jaj, el is felejtettem, hogy nekem nem szabad, hogy véleményem legyen: nem is éltem igazából akkor, és (éppen emiatt) nem is tudok gondolkodni... amúgy is sietek valóvilágot nézni ::)





#18914
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás

m.minderbinder; egy egész kalappal ;)


Ha ez nekem szólt, kössz ! :) Holnap ilyenkor már én is pusztítani fogok, persze csak agysejteket! ;D

#18915
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
mi a suli elötti parkban égettünk biosz füzetet ...
;D

#18916
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
milyen lett,Thez?
én se dobok ki semmit,kell még öcsémnek is:D
mi már voltunk Balcsin,még májusban,kellemes volt a víz
tanulási metódus; miután vége volt sulinak fél nap bicó,fél nap barátnõ,néha a kettõ vegyítve,és aznap reggel átnézés:)
m.minderbinder; egy egész kalappal ;)


#18917
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Én majd csak holnap kínzódom meg! :(

Ha nem én lennék a legutolsók közt, el sem hinném. Ez az én formám, pedig már túl lehetnék régen rajta...

#18918
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hááát, van egy olyan szitu, hogy van egy két haver, akinek még szüksége lehet a tételekre, könyvekre.
já, és elteszem télire, mert van ám a gázfûtés mellett (ugye "NEM LESZ GÁZÁREMELÉS") egy kazánunk is az idióta kamugépek ellen ;) szal alágyújtósnak kitünõ lesz ;) mondjuk azért ez a könyvégetés egy picit durva.. nemtudom miért, de bennem van az, hogy könyvet nem égetek el, max füzetet ;)

#18919
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ja, és GRATULÁLOK minden érettnek! Welcome to the real world! ;D

#18920
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mi annakidején szépen levonatoztunk a Balcsi mellé, szép nagy tábortüzet gyújtottunk a könyvekbõl, a fizikát, kémiát rituálisan miszlikre téptük, szalonnát sütöttünk, majd bebasztunk mint állat.. ;D

Minek viszed le a pincébe? Én a büdös életbe nem vettem még elõ egyetlen tankönyvemet az érettségi után mégegyszer. Ja, mert elégettük. Akkor is.