Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
19790 replies to this topic

#18501
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
igen

#18502
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
thez hogy lettél thez megint? zé elintézte?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18503
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
velós, gizmó meg persze megkapta. szal igazából nem speckó, hanem veló szponzor, dehát ez van:)
merida meg lol.
dehát ez van. igazából a pojén az volt, h megint elõjöttek azok a sunyi sérülések... ezen nevettem, a többi az reális volt. meg szép h beadja.
de a fránya kulcscsonttörései még mindig kisértik:D

#18504
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
jaj, lemaradtam. utólag mondták, hogy benne volt a hókuszfókuszban a Gizmó. specialized? nem merida? mivan? velotrédes a specko? nem cseke? aszittem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18505
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
nagy gizmó attila:D
FÓKUSZ
most.


Gizmó és a bekflipp:D
mekkora.
LOL


speckó szponzorált ÁÁÁ

#18506
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
mostansag mindent elad.
mert a modelljet is arulja a modellezos forumon de ugy! , hogy nem kepes varni ket napot es ujra feladja masik topikban ugyanazt a hirdetest (amint eltunik az elso oldalrol)


azert orulok, hogy nem irta oda, hogy a legjobb bringa a vilagon.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#18507
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Dani! hát ez nem lehet igaz! Pofám leszakad. Ez jobban sokkol, mint mikor megtudtam, hogy Esmeralda újra lát.


http://bikemag.hu/apro/detail.php?siteid=4438
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18508
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Hát ez hihetetlen! Vagy egy hete nem röhögtem ilyen jót! :hehe:

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#18509
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
thez: kilépsz, és megnézzük. nem vagyok benne biztos, de szvsz mûködik.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18510
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Eddig elméletet tanultak biztos számtekken, addig gondolkodhatott.
Aztán ma végre bekapcsolhatták a gépet és gyorsan kiadta, ami szeptembertõl beleszorult...

EXTRAGIGALOL (émmég mindig könnyezek)

#18511
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
vége az órának je!!!!
akkor megjegyezni, szerdán délelött midnig számteke van valszeg, akkor itt fogja enni a fene. tehát gyûjteményünk lesz a végén:D




rob: ez a zöld pötty altf4 esetén is kikapcsol?
szal nem kijelentkezés, hanem kilépéskor.

végre valami, ami már mûködik. (régi fórumban nem müködött sajna:()

rob: akkor most 11:30ig kilépek alt f4-el ebédet fõzni.
majd meglássuk. (csak h ne floodoljak:))

#18512
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
szerintem azért megerõltetõ lehetett ezt a "légféket" megalkotni, hiszen gondolkozni kellett rajta. vagy csak látott valami hasonlót, és azt kitalálta, hogy erre is jó lenne. nmem tudom, mindenesetre elég LOL a csávókám. még annyit se vesz észre, hogy ha nem jelentkezik ki, akkor a postjánál világít egy kis zöld pötty, szóval hiába mondja, hogy elment, ha még itt van......

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18513
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
De vazz, mi lehet a fejében, ha ilyenek jönnek ki belõle?

#18514
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
de azt vágjátok, hogy épp csak kivitelezhetetlen? és mi állítja meg a biciklit? a kiáramló levegõ? az a 8 bar, ami úgy vágja szét a mûanyag palackot, mint a szél? :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18515
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
duplaóra lehet, mert 9:40 óta van itt:)
borzalom.
francért nincs számonkérés gimnáziumokban számteken. csak pöcslengetés....
kéne nekik is egy kis C, basic meg ilyen nyalánkság. legalább utána esélyük lenne egy müszaki suliban bentmaradni...(tapasztalat:()

#18516
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Hát ezt a fékes verziót kár lett volna kihagyni...
LOLOLOLOL

#18517
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
kíváncsi vagyok mikor ér véget a számtech órája ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18518
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
reszkessetek fórumozók, eljött a lagymatag punnyadás ideje az általános iskolákban, gimnáziumokban, SULINET LOL!

csak leírta á
de legalább waterjump esetén egy palackkal kevesebbet kell rákötni a gépre:D
najo, megyek ebédelni:)

de ez a sárhányós okfejtés ez nagyon lol. minek fék, úgyis csak blokkol... na meg a sárhányó... akkor nem is kell a teló, mert nem mozog a villa vele:D

#18519
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
csak egyet töröltem, de úgy döntöttem, várok még vele. csak ne adjátok alá a lovat, mjd elmegy magától is. ha nme, akkor ban user.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18520
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Szerintem kva nagy..
Itt sírok a röhögéstõl....

Nehogymá töröljétek!!