Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Please log in to reply
606 replies to this topic

#361
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
köszi, bár az a gond h én rendesen bejelentkeztem mert már regisztrált tag vok. és mégse adja be a hírdetés feladása gombot

#362
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
van egy apróról szóló topic is, de..

http://forum.bikemag...92&d=1137487329
"Hirdetés Feladása"

persze ehez elõbb megkell kapnod a visszaigazoló e-mailt.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#363
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
Nemtudom melyik topicban kéne megkérdeznem, ezért írom ide. Apróhirdetést szeretnék feladni de a honlapo azon részén nemtalálok semmiféle erre irányuló gombot. Végighnéztem de fogalmam sincs, hogy hol tudnék hírdetést feladni. Segítségeteket elõre is köszönöm.

#364
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Nahhh: csak a szobor megy...
"In idem flumen bis non descendimus"

#365
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Jó, én csak kérdeztem, és azt is láttam, hogy eltûnik, de idegesített, de mivel már csak tíz nap, kibírom!! :)

#366
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

Mittomén hova, de ide: minek ezek a hülye pop-up ablakok??? Sztem mindenki olvassa eleget a fórumot, hogy tudja van ilyen topik... CM-re gondolok...

Mert nagyon fontosnak tartom és mert már csak 10 nap.
Az egyiket 25 percenként, a másikat 55 percenként kapjátok egyszer - 5 mp után automatikusan eltûnik.
"In idem flumen bis non descendimus"

#367
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Mittomén hova, de ide: minek ezek a hülye pop-up ablakok??? Sztem mindenki olvassa eleget a fórumot, hogy tudja van ilyen topik... CM-re gondolok...

#368
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
hat nemtom, en most megprobaltam, es mukodik.

milyen oprendszer es bongeszo? probaltad tobbfelevel is?

Hali kis segítség kellene:
Vezérlõpiult --> Profil módosítása --> Mentés ... és nem történik meg a módosítás.
Természetesen be vagyok jelentkezve mikor eztet teszem :)


YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#369
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 posts
Hali kis segítség kellene:
Vezérlõpiult --> Profil módosítása --> Mentés ... és nem történik meg a módosítás.
Természetesen be vagyok jelentkezve mikor eztet teszem :)

#370
csúzó

csúzó

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Hello mindenkinek!
Lehet nem ide kéne írni -akkor bocsi, de az szerteném hogy a linkek között elhelyezzétek a Békéscsabai Kerékpáros Klub honlapjának a címét: www.csababike.mindenkilapja.hu

Köszönöm

#371
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Csa!
Nem talalom hol lehet hirdetest feladni. ha valaki megmondaná azt megkoszonnem.
csá!


Csa!

jobb helyet is találhattál volna a kérdésednek..
de ez alapján hátha sikerül már boldogulnod:
http://forum.bikemag...92&d=1137487329

e-mailben aktíváltad már a regisztrációdat?

ha netán sikerül összehozni a hirdetés feladást, akkor egy hirdetést egyszerre, csak egyszer adj fel légyszíves.

csá!
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#372
_kamikazee_

_kamikazee_

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Csa!
Nem talalom hol lehet hirdetest feladni. ha valaki megmondaná azt megkoszonnem.
csá!

#373
Attidownhill

Attidownhill

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Az uj oldallal kapcsolatban ,lenne egy par hozzaszolasom,
a gyorskereso mert nem mukodik?
arrol a gyorskeresorol beszelek ami alatt ki lehet valasztani hogy utobbi napok kozul meik nap hirdeteseit mutassa.
szoval a folott van egy kereso,nekem az nem mukodik,eleinte meg mukodott de most mar nem.
miert?
aj es meg egy keresem lenne nem tudnatok esetleg megcsinalni azt hogy egyszerre 50 hirdetes fusson oldalankent es nem 18 ami a max.
koszi
csao

#374
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
lor: nem igazán értem, beszéltem vele msnen, azt mondta, feltehetem... ezek után nem értem, hogy miért is mondaná azt, hogy nem egyezett bele. de ezek szerint ezt vele kell megbeszélnem.

azért írtam ilyen radikálisan, mert az utóbbi idõben nem egyszer volt már olyan helyzet, amikor nagyon nem értettem egyet a moderációval, akár én "követtem" el valamit, akár más. erre már csak hab volt a tortán. szóval lehet toleránsnak lenni és megpróbálni elképzelni a világot moderátor szemmel, de egy idõ után már nem megy...

de amennyiben ez nem a ti felelõsségetek, elnézést, kicsit valóban heves hanvételû volt, amit írtam. megbeszélem a sráccal.

#375
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Kedves Málna!

Ebben a hónapban eddig 11 (tizenegy) apróhirdetõvel kapcsolatban jelzett magánszemély, hogy az õ itt-ott-akárhol publikált fotóját használja az illetõ saját hirdetéséhez. (Ilyenkor általában csatolják az eredeti fotót, még meglevõ EXIF infóval, etc.)
Szerinted hogyan máshogyan bíráljam/bíráljuk felül ezeket, ha nem a legegyszerûbb módon: egy figyelmeztetéssel együtt töröljük. Lor nyilvánvalóan nem véletlenül törölte a problémás fotót. Azt, hogy te mit beszéltél meg a sráccal (vagy sem) semmi közöm hozzá. Ám ha bárki, aki bizonyíthatóan jogtulajdonosa egy fotónak azt kéri, hogy azt szedjem le megteszem.
A bikemag.hu jelenlegi szolgáltatásai mellett sem kevés dologra kell figyelnünk _napi_szinten_, mert bármily hihetetlen rengeteg komoly és igencsak szigorú jogszabály vonatkozik ránk, mint üzemeltetõre és tulajdonosra. ("Néhány" nagyságrenddel több, mint rád/rátok.)
Igazán nagyszerû dolog lenne, ha néha a saját érdekeiteken túl esetleg a szolgáltatás üzemeltetõjének szemszögébõl is elgondolkodnátok (így, többes számban, mert sajnos egyre inkább _nem_ ez a jellemzõ) egy-egy problémán. Igazán nagyszerû lenne, ha nem minden esetben lenne az a reakció ilyenkor irányunkba, hogy "leszarom a szolgáltató gondjait". "Kicsit" egysíkú, egyszerû és persze baromi kényelmes mindenre azt írni: ez a g*** szolgáltató má' megint... Szerintem ez a szánalmas.hu

Várom az ötleteid. Komolyan.
(A "nem tudom/nem érdekel, de nem így" jellegû vélemények nem éppen építõ jellegûek.)

üdv
"In idem flumen bis non descendimus"

#376
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
tovabbra is off
az elozo postban nem tunt fel az, hogy ma a sraccal bringaztam?
es o mondta, hogy ez nem szep dolog.
nekem nem emlitette azt, hogy lett volna barmifele megegyezes.

mail ...

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#377
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
de most komolyan ezzel foglalkoztok, hogy kinyomozzátok, hogy ki csinálta a képet? na ez LOL

gratulálok

kérésre hirdettem meg, a saját kérésemre, hogy van e rá kereslet, a srác magától nem hirdette volna meg... csak látta az én vázam, erre írta, hogy cserélünk e. mondtam neki, hogy ha van az õ vázára kereslet, elképzelhetõ.. ezért hirdettem meg. õ beleegyezett

mi lenne, ha nem ilyenekkel foglalkoznátok, hanem a tényleg zavaró hirdetésekkel foglalkoznátok? egyáltalán mibõl derül ki, hogy saját képpel hirdetem e? mondjuk a srác miskolci és lor törölte, gondolom lehet, hogy felismerte véletlen... de akkor is



edit: most már ne mtörlöm ki, amit robank írtam, csak lor megelõzöt

lor: megkérdeztem, õ is tud róla. pont
szánalmas.hu

#378
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
en voltam.

ma egyutt bringaztam a sraccal akie a vaz/bringa
nala te vasarlokent voltal jelen es kertel egy fotot.
majd hip-hop felkerult a hirdetes te altalad.


ha beleirod, hogy nem az enyem ilyesmi ...
esetleg megkerdezed tenylegesen tole akkor okes lehet de igy nem.

ja amugy off

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#379
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

nem teljesen ide vág, de hirtelen nem találtam jobb topikot.

egy sráccal beszéltem, hogy lehet, hogy elcserélem a vázam egy másikra, ráfizetéssel. mivel az egy olcsóbb váz lenne, nagyobb eséllyel tudnám azt eladni. neki meg egy jobb váz kéne, szóval mindenki jól járna...
megkérdeztem, hogy meghirdethetem e a vázát, hogy lássam, van e rá érdeklõdés. azt mondta igen. erre kapok ma egy emailt, hogy mivel más képével hirdetek, ezért törölve lett a hirdetés... na menjen a ******ba aki ezt kitalálta
NEM zavarok senkit a hirdetésemmel, NEM írok baromságokat, NEM chatelek a hirdetésekkel, NEM csinálok semmi rosszat, erre kapok egy emailt, hogy ki van törölve

ez normális dolog?!
nincs jobb dolga a modiknak?

mert ha így megy tovább, lassan csak a moderátorok fognak a többi moderátorral beszélgetni, annyira undorító lesz ez az egész... remélem van más megoldás


és szerinted az ilyet hogy lehet kiszûrni? hogy tényleg nem valaki más képét használod fel egy sajátnak hirdetett dologhoz? elmondom neked, az egyetlen jó módszer, ha mind megy a levesbe.
nem én töröltem, de nyugodt lehetsz, én is megtettem volna. nehéz lett volna beleirni a szövegbe, hogy nem a tied a váz, csak kérésre meghirdeted, és feltünteted a tulajdonos nevét? miért érzem, hogy nem volt ez ott??

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#380
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
nem teljesen ide vág, de hirtelen nem találtam jobb topikot.

egy sráccal beszéltem, hogy lehet, hogy elcserélem a vázam egy másikra, ráfizetéssel. mivel az egy olcsóbb váz lenne, nagyobb eséllyel tudnám azt eladni. neki meg egy jobb váz kéne, szóval mindenki jól járna...
megkérdeztem, hogy meghirdethetem e a vázát, hogy lássam, van e rá érdeklõdés. azt mondta igen. erre kapok ma egy emailt, hogy mivel más képével hirdetek, ezért törölve lett a hirdetés... na menjen a ******ba aki ezt kitalálta
NEM zavarok senkit a hirdetésemmel, NEM írok baromságokat, NEM chatelek a hirdetésekkel, NEM csinálok semmi rosszat, erre kapok egy emailt, hogy ki van törölve

ez normális dolog?!
nincs jobb dolga a modiknak?

mert ha így megy tovább, lassan csak a moderátorok fognak a többi moderátorral beszélgetni, annyira undorító lesz ez az egész... remélem van más megoldás