Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#5421
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
2.0 p4 (nem celeron!) 512 ram és gef4 ti4200. ezzel nekem eddig nem volt bajom, bár flatout, hl2, meg ilyenek már csak medium beállításokkal mennek, de hát még az is élvezhetõ. (1024*768)

kala: az 1.4, az 1.5 és az 1.6 nagyjából kompatibilis, de már mindenkinek egyhat van. az a halflife egyre épül, és még nem adták ki õket anno magukban. kellett hozzájuk halflife is (bár lehet, hogy egyhat már volt magában)
aztán a condition zero egy csicsás egyhat, nincs értelme feltenni.
a source meg a hl2-re épül, de már kijött magában is, de ha hl2-t veszel, akkor is kapod hozzá (ha letörltöd, akkor is :))
én most azzal játszom, mert bár szar a hitbox (térdre lõsz és fejbetalál, stb) milliószor szebb. meg itt nincs annyi vérprofi még, mint egyhatban, ahol simán lealáznak apróra a neten :)
source-hoz a fenti konfig majdnem sok, egy ezres gép 256 mega rammal már jó, meg egy gef2 (csak ne mx legyen)

akinek kell, dc-n szoktam megosztani egyhatot, hl 1 telepítõt, meg egyéb mappack-eket, stb, de kérésre van source is. ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5422
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
en a HL2-t 1400-as AMD-vel, gef2 ti-vel, 256 rammal tolom, XP-vel a feneke alatt es nem kepregeny.
persze izombol kompromisszumos detailbeallitasokkal, szoval en nem latom filmnek :)
de jatszhato meg egy ilyen csirke gepen is
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#5423
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

kala.
ajánlom azt az oldalt:
http://cs.rin.ru/for...opic.php?t=6808
regisztrálni kell, de jó.
nekem minden onnan van.

JAAAAJ
kezdek összezavarodni
ahhoz,h 1 jót multizhassak,mi kell?
a CS:CZ v a CS:S vagy jó az "eredeti" HL-CS is?
mennyivel nagyobb az újak gépigénye?
ezek a játékok most akkor 1mással kompatbilisek?

#5424
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Nekem ati 9600-as kártyán meg 2.8-as amd 768 mega ram-on 1024*768-as felbontásban szinte mindent max-ra húzva simán megy.
Fentebb nem teszem mert félek ha sokan támadnának egyszerre jól szaggatna;)
Egyébként a half-life elsõ része is nagyon jól volt megírva a feljavított q2-es motorral jobban futott annó mint a sima q2..szóval ezt hívják minõségi szinte hibátlan munkának.

várom már a kiegészítõket..

meg a harmadik részt;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5425
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
juhi: én szoktam source-ozni. meg tam is. a brute klán szerveren, vagy ha nincs ott hely, akkor az sgc.uw.hu-n
te hol?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5426
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Szerintem abszolút nincs AKKORA gépigénye, AMILYENT várnál. Egyszerûen jól megvan írva, nem szarták el, mint a játékok 90%át. Jó, volt rá 6 évük. Nem meg 8 hónap, mint az NFSU2re. És ATI kártyások elõnyben, arra van optimalizálva. Köll még 512 RAM, meg valami legaláb 1.9 MHZ proci. És egy darab akadás nem lesz benne. Jó, igaz, hogy a mittudomén milyen fény a milyen felületenben a tükrözõdésed nem úgy lesz elsimítva, mint egy fullos erõgépen, dehát ez kit érdekel...

Aktuális civil


#5427
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Már a bánya bejáratánál vagyok lent, most fogok átmászni egy kerítésen, aztán meglátjuk mi lesz..de az biztos hogy ez a film izé játék a legjobb a földön...az eleje mint valami utopisztikus film aztán jöttek a zombik isteni fõleg a garv un;) mester fokozaton ûzöm a fegyver kezelését;)nagyon jó a cucc, nem csalódtam a valve-ban.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5428
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 posts

Akkor fogsz még beszarni...
Én már letoltam.
Ravenholmban a csatornáramászós, sikonyálós csontvázgeccók a legdurvábbak. Jujj, de télleg.


Na ja!
Tiszta para a Ravenholm rész,semmi más nem foglalkoztatott,csak túl akartam lenni már azon a részen.
De a legdurvább azvolt mikor a 10 éves unokahúgom elõtt játszottam(pont akkor jött,és meg akarta nézni mivel játszok),és egy olyan gyorszombi visítva kiugrott a tûzbõl....
Nem is tudom ki visított nagyobbat...

Mellesleg neten Desert Combattal nyomulok!

egyébként mióta ez az új fórum van még nem írtam hozzászólást,hogy a rákba kell vigyorikat beilleszteni?

#5429
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 posts
hl2 bizti jó csak sajna én nemvagyok olyan szingli tipus!sajna...nembirok egyjátékot se végigjáccani mert megunom a közepén!csak multi...

valaki szokott neten csé szorszozni?

#5430
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
á dehogy...
nekem a mohaa már el sem indul a gépemen, mert kiirja hogy "beszoptad vegyé már egy rendes videókártyát köccsög"
valamiért úgy érzem, a hl2 is ilyesmi....
amúgy gef 2.

#5431
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
jól gondolom, hogy a hl2nek gyilkos gépigénye van?

#5432
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

Jelentem a half life 2 nálam ver mindent.
Isten.
Mintha egy filmben lennék..
fõleg a Ravenholm rész..atom para, bár lehet hogy az 5.1-es házimozi is segít ebben:D(nem kis cicergõs dobozkák;))


Akkor fogsz még beszarni...
Én már letoltam.
Ravenholmban a csatornáramászós, sikonyálós csontvázgeccók a legdurvábbak. Jujj, de télleg.

Aktuális civil


#5433
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts

Jelentem a half life 2 nálam ver mindent.
Isten.
Mintha egy filmben lennék..
fõleg a Ravenholm rész..atom para, bár lehet hogy az 5.1-es házimozi is segít ebben(nem kis cicergõs dobozkák)


Az, én nemsokára végigviszem.
Nagyon bejön a hangulata...:)
Autist Team:)



#5434
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
kala.
ajánlom azt az oldalt:
http://cs.rin.ru/for...opic.php?t=6808
regisztrálni kell, de jó.
nekem minden onnan van.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5435
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Jelentem a half life 2 nálam ver mindent.
Isten.
Mintha egy filmben lennék..
fõleg a Ravenholm rész..atom para, bár lehet hogy az 5.1-es házimozi is segít ebben:D(nem kis cicergõs dobozkák;))
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5436
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Keress itt, tutira fogsz találni.

#5437
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
nekem tud vki CShez botot adni?
HL Generations dobozos változat (benne a CS Ultimate)
verziószámát viszont nem tudom
yóóó régi lehet

#5438
vendég_luongo_*

vendég_luongo_*
  • vendég
Emberek! Karácsonyi steel panthers kupa a boltban!( úgy is sok idõm van!)

#5439
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
de ha nem multizik, akkor csak megy és lõ ;)
nem játszok multiban amugy CoD-t. csak a csé :) ha mégis odavetõdök, akkor mint mindenhol: 1-800 kinga :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5440
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Te rob... cod:uo ban is pontokat kell tartani pl domination, vagy ottvan a base assault szal nem csak annyira megyek és lövök... :P Izé milyen néven szox jáccani ha multizó? ^^