Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5181
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
193.202.89.143:27020 sgc.uw.hu
195.228.156.146:27015 obinet.hu
193.224.83.133:27015 lemming powa
152.66.216.164:27025 cronus of the titan
195.228.155.23:27015 unql és pft közös.
a brutét meg már ismered :)
a németekhez kell menni játszani, tele van lámval... :) lehet oltani.
és igen, amig a másik szerverre vár, addig mehetsz valahová. aztán automatában elkezd kapcsolódni, nem várja meg, hogy épp lelõjél valakit, vagy ilyesmi :)

the all seeing eye: http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5182
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Ja hogy közben lehet játszani is...na ezt nem tudtam, várni meg lusta voltam:)
és akkor az addigi játékból átlép automatán a brute-hoz?
Autist Team:)



#5183
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
amugy ha feltesztek egy All Seeing Eye-t akkorlátjátok az összes létezõ és müködö magyar szervert...


JA és Conor: rámész, hogy join server. kiirja, hogy tele van. Akkor ott van egy gomb, hogy 'auto retry" és két választás, neked az alsó pöttyöt kell bekapcsolni, és akkor rögtön automatán betesz, ha lesz egy üres hely. Addig meg jáccol valahol.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5184
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
tam: tegnapelõtt óta nekem is müxik a cs szorsz:)
ki tudnád írni az ip-ket ide?
mert a brute mindig tele van, nem tudok belépni...:(
Autist Team:)



#5185
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
grat Juhi. szerver ip-k még mindig vannak. gyere Brute-ra. .:SgC:. meg PfT meg lemming szerveren szoktam lenni. ezek relative jók.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5186
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
jelentem megcsináltam a csét!!!!az volt a baj h tegnap 2.szor raktam a gépet ujra és idegvoltam és elfelejtettem a directx9c kell hozzá!és amikorl eslõ windowst raktam(media center editiont)akkor meg nemraktam ki az asztalra:)

#5187
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
mi nem jó?
amúgy ahogy rob MESTER megmondta:
cs.rin.ru
csak pillanatnyilag nem jó a fórum, de ott minden le van írva;)
Autist Team:)



#5188
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nemtom nemtom emporiosat megcsinálni!
az installálós amit az sg forumról szedtem jó volt csak windows reinstall!ampuriósat elmagyaráznád akkor h te h csináltad h neten menjen?

#5189
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
jabocsi, az...fizetõs.?!
www.wandoo.try.hu
www.ginv.atw.hu
dc...már kezd elegem lenni belõle:) csak szenvedés

#5190
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
DC++
én 2 hétig szenvedtem de nem volt jó, de most mûködik:)
emporios ménem jó?
Autist Team:)



#5191
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nem a counter strike source...:)

#5192
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
http://play.evrocom....s16full_v13.exe
ez?
most csak pár KB/s-al jön :(

#5193
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nincsvalakinek meg az installálos tört css?volt egy link az sg forumon csak az már nincs!az empuriósat meg nemtom megcsinálni

#5194
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
De az csak lehetett ezt az opciót is választani hogy csak a fat táblát törölje az xp újrarakásánál.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5195
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
:)

#5196
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
FAT tábla ? Azt ne mond, hogy nem NTFS a fájlrendszered ?!

#5197
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én képeket láttam a riddickbõl és tényleg nagyon szép csak nekem a történet nem fog feküdni;)úgyhogy marad a hl..
És mivel volt egy jó kis fat tábla törlés a gépen így játék mehet újra;)juppi.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5198
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Neked min. DX8.1 módban megy a játék neki meg valami old school módban, idomulva a videokártyához ! ;) (vagy fordítva, kép alapján el lehet dönteni, de az Options-ben is ki van írva, hogy milyen módban fut a game.)

Fizika nincs a Riddick-ben csak kb. olyan mint a D3-ban.
ha HL2 jellegü fizikát keresel akkor a Max Payne 2-t érdemes még megnézned, abban is minden odébbrakható, feldönthetõ, stb. -> vagyis Havok engine csinálja abban is a fizikát !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5199
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
És a grav is van olyan jó benne, mint a HL2-ben? Mert akkor meglesem azt is. :) Az pölö marha jó, hogyha egy hordónak nekidobsz egy téglát, másképp imbolyog, ha üres, ha 1 téglát teszel bele, ha kettõt, satöbbi. Pöppec.

Egyébként az mér van, hogy öcsém gépén a víz normális, nahyjából átlátszó, az enyimen meg olyan, mintha tükör vagy higany lenne, szal kevésbé átlátszó? (A water mirroring mindkét gépen simple reflection-ön van.)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5200
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Azért az mien izésség mán, hogy a Doom3 NVidiára, a HL2 meg ATI-ra lett készítve, azt keresztbe töxar FPS-t produkálnak. Gonoszság.


A Doom 3 engine-t a GF FX család architektúrájára tervezték meg -nyilván "csekély" összegért- a HL2 pedig simán jobban fut az erõsebb shaderteljesítményü Radeon családokon, míg az ebben a tekintetben karcsú GF FX-ek úgy elhasalnak mint a pinty fõleg ha rájuk erõszakolják a teljes DX9 módot. Persze a GF 6xxx szériara ez nem igaz, az szakít mindenhol. ;)

Nézzétek meg a Chronicles of Riddick-et, szebb mindkét nagynevü társánál és a gépigénye kb. a HL2-vel egyezik meg !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.