Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5161
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Az viszont az egyik legkirályabb rész..
Már a gyerekeimnek tekintem a bogaragak és féltem õket a végére:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5162
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, könnyen deglenek, és nem is generálódnak újra olyan gyorsan, mint a bogcik.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5163
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ez írtam én is hogy nem lehet ölni pedig az indításnál 13 éves vagy annál öregebbnek jelöltem be magam, lehet hogy hiba volt?;)
Pedig szívesen gyilkolnék kicsit:(
Fõleg a szkvád-ot mert kb fölösleges hogy velem vannak;)legalábbis Normal fokozatban játszva.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5164
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
HL2-ben idegesít, hogy a squad tagokat nem lehet tarkón lõni. Faszom, az ellen odasom egy gránátot, beugranék az ajtón, erre a gyökér, ott áll, és sorry doc, sorry doc... Hiába lövöm, nem deglik.

Cs: Source nem teccõs egyelõre, remélem javíccsák. 1.5-ön jáccódunk je.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5165
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én megpróbáltam a 2048*akárhányas felbontásban a vezérelni a kártyám de érdekes dolgokat láttam:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5166
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Próbáld ki 320*240-ben is ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5167
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én szeretem a hitboxot a hl2 engine-ben :)
40 fraget csináltam terrorban de_chateau-n :D (11 halál mellett) mondhatnám, hogy aláztam. 800*600-ban még nagyobb a hitbox (ezt csak mondták, én nem értem, de mióta 800*600-ban kenem, még jobb vagyok)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5168
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Nem tudom szerintem sehol sem eröltetett..szinte mindegyik rész adrenalin puNpa vagy mozi fííling fõleg a nagy gát ami a Black Mesa-nál van baromi jó rész de nem értem miért nem lehet molesztálni a szereplõket..nem fog rajtuk semmi se az asztal se kis gordonka;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5169
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
nonem olyan rossz az. az eleje kurvajó... egészen addig a nova prospektig... a városos rész kicsit eröltetett vót, de még belefért. szvsz nem lesz akkora játék, mint az elõd, de nem is rossz. meg annyira nem is rövid, csak nem elég hosszú :D na, majd a 3 ;)

#5170
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Ez nagyon komoly.

Ilyen gagyi ez a játék? nem értem mit veritek magatokat, hogy végignyomtátok, mikor a bot olyan hülye, hogy nem lövi le a srácot, akinek fehér doboz van a kezében. :D :D :D

hitbox: no comment, naponta tapasztaljuk a source-ben, hogy mekkora lol dolgokat lehet vele müvelni (térd magasságában áthzom rajta a AK-t, és fejes, stb)

iljicS tessék privátot írni
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5171
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Én az egész játék folyamán próbáltam megúzúni mindegyik szereplõt de csak Bárnábéj hajolt be;)
Én örülök, sõõt ez a világ legjobb játéka!


http://nsjg.edu.eu.o...2_nofrag_us.avi (30MB)

És ez csak a jéghegy csúcsa, aki látta a legendás E3 prezentációt a játékról annak kicsit csalódás a játék, ill. látszik, hogy "kissé" pofátlan a Valve.

Persze maga a játék nekem is tetszik, 2x végigtoltam, de másodszorra már nem voltam elájulva tõle és néha kicsit erõltetenek tünt. Far Cry rulz ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5172
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
3szoros hurrá neki

#5173
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tesóm ma túl van élete elsõ klán war-ján, gratulálunk neki :clap:


én meg csak simán k*rvajó voltam publicon.

CS:S foreva
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5174
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én az egész játék folyamán próbáltam megúzúni mindegyik szereplõt de csak Bárnábéj hajolt be;)
Én örülök, sõõt ez a világ legjobb játéka!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5175
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Muszály volt kiadni a játékot, nem tudták befejezni szegények a 6 év alatt... :D
Mondjuk amennyi csalás meg csúsztatás volt a HL2 körül, örüljünk, hogy egyáltalán megjelent !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5176
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ugye?Szerintam van még pálya de nem lehet elérni csak akkor ha megzúzod a nigga a csajt;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5177
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
megvan, már nem kell
eddig rossz gömböt löttem, :D de a fehéret kell rájöttem
elég furi a vége...

#5178
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
a half life 2 végén mit ke csinálni, hogy a buzi nem meneküljön meg? vagy lehet, hogy még nem a vége, de...
szoval kinyilvt vmi bazinagy portál kijött két ilyen szar, azokat lelöttem ilyen golyókkal, amit vmi áramlásból halásztam ki kétoldalról és próbálkoztam lõni minden félét, de az õsz hajú mindig megmenekül... mit tegyek?

#5179
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
akinek kell az a trálos motoros játék ami a miniclip-en is volt------>>FULL OFFLINE VERSION

http://users.atw.hu/tamsbubu/trial.zip

#5180
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Köszi!

amugy németek tényleg azok..
tegnap véletlenül németekkel játszottam mert még nem tudtam ezt a trükköt és hát viccesen játszanak....)
Autist Team:)