Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5141
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
SZiasztok!


Némi segítség kellene:

nemrég letöltöttem a max payne nevû játékot, de sajnos telepítés után nem indult el....az indítófile-t felülírtam a crack-mappában lévõvel, de így is valami hibaüzenetet kaptam....nincs meg valakinek ez a crack-elt indítófile?

más:
egy ilyen sms letöltõs oldalon találtam olyat, hogy cs: source final..

ez vajon csak az online game, vagy lehet egyedül is játszani? 1 cd egyébként...cheatok vannak hozzá?

köszi,
kislust
Van állásom...:bananadan

#5142
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A gépem hangos, van ugye a Chieftec 2 ventije, a procihûtõ venti, a VGA venti, 1 8-as házhûtõ, plusz az új, ami kiszívja a VGA fölül a meleg levcsit. Ja és az oldalát levettem, mert úgyis ki-be mennek belõle a dolgok. :) Játék közben nem lehet hozzáérni a RAM-okhoz olyan forrók - ez normális? A 380-on én is meghökkentem, hogy alapból ennyit megy. A RAM-okat majd megnézem hány ns-esek, és mit bírnak. Mivel most mennek 275-ön, így bizti nem 4-esek, ha meg mondjuk 3,3-asok, akkor az már 300-ig simán húzható.

Egyébként 128bites a kártya, szal nincs benne túl sok plusz, de HL2, Doom3 high-on jól megy, benchmark meg le van ejtve.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5143
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

mieza omega driver? tényleg olyan jó? egnap azt mondta valaki hogy +15 fps-e van tõle.


Ez szimplán hülyeség, az Omega az eredeti Catalyst-ra épül, a driver része ugyanaz, csak lehet vele állítgatni a Catalyst-ban letiltott funkciókat is.

@Jorus
Nemtom mennyire hangos/halk a géped, de szvsz fölösleges még1 ventit berakni csak azért mert a VGA tuningolva van (feltételezve, hogy az XpertVision hütõ nem különbözik a referenciától) ! Hõmérsékletben sokat nem fog számítani, akkor már inkább egy ATi Silencer 2 és minden megvan oldva !
A GPU 380 cool, ezzel már megvan a Pro -legalábbis órajelben- viszont a memória 550 elég sovány (Pro 650 (asszem), XT 712) !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5144
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
VGA-t lehet vele tunnungolni. Pölö softmodolni a 9800SE-ket. Nemtom jó-e, és mennyire, még nem próbáltam ki. Bõvebben: Omegadriver

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5145
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mieza omega driver? tényleg olyan jó? egnap azt mondta valaki hogy +15 fps-e van tõle.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5146
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Még nem. XpertVison, arról meg azt olvastam, hogy jó arányban be lehet rajta indítani a +4 futószalagot, holnap este megnézem Omegával, asszem 4.6 van otthon. Kap egy 8-as házhûtõt, el ne füstöljön. A GPU 380-on ketyeg, a RAM 275-ön, ami Dual volta miatt 550. Namost ez az alap, tegnap elkezdtem cibálni ATIval felfelé, ~400 plusz pont lett az eredmény 3DMark03-on, ami különösebben nem hoz lázba, de azzal szoktam nézni, hogy mûxik-e a dolog. Aszondják, hogy a PRO-hoz közeli órajelekre lehet húzni, de ahhoz már célszerû a plusz hûtõ. Na, mindegy, este tolok rajta pár tesztet, aztán megnézzük a softmodot.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5147
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Softmod-ot próbáltál rajta ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5148
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Dolgozni dolgozom, de egyelõre laza a nap, holnap lesznek megbeszek. :)
Viszont leragad a szemem, mert ugye 5-kor kelek, de fél 2-kor még a GPU-t húztam. :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5149
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A filter meg az autoaim az adv. contr.-nál vannak CS-ben, és alapból be vannak ikszölve. (Most így nemtom hirtelen, hogy szorszban is van-e, azzal eddig vagy 3-szor jáccottam.) A filter az egér outputjának 2 utolsó szegmensét átlagolja, ezáltal szmúszlibb lesz, viszont pontatlanabb. Az autoaim segít némileg a célzásban, egyes szervereken nem engedélyezett. Nem oan, mint mondjuk az aimbot, ami egybõl fejre rántja az irányzékot, ha feltûnik egy enemy bárhol a mapon, de azért segít, tehát nem jó. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5150
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az a PS/2. (nem a Playstation 2 ! :D) Arra ott van a ps2rate nevü progi... ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5151
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de ez nem usb, hanem olyan sima, zöld végü. (ha a billentyüzeté a zöld, akkor lila)


szal mindegy.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5152
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem a golyó a lényeg, hanem a csatlakozás, ha az USB-s akkor lehet/kell berhelni !

(Meg venni Razor egeret :D )

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5153
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
miaza filter meg autoaim? miért kapcsolod ki?


a mouse-s dolog meg engem sztem nem érint a golyós egérrel a kezemben, ugye?

Te nem dolgozol? :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5154
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Adv. controllnál a filtert kikapcsolom, meg az autoaimet is. Consoleból indítva kikapcsolom az egérgyorsítást, ami alapból benne van. Win alatt egér mozgás lassún. PS/2 200Hz-esn frissíti a portot, USB meg 1/8, tehát 125Hz. Ez lassabb, viszont az egerentyûk tudnak 250, 500 Hz-t, hiba nélkül, némelyik 1MHz-en is frissít. Okos progmanók kiókumlálták, hogy a regben mit kell átírni ahhoz, hogy az egerentyûnk ne csak 125-ön, hanem többön frissüljön. Én MX510-esem most 500-on megy hibátlanul, és alacsony sense-nél erõsen érezhetõ a különbség.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5155
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
najó, de tegnap felmentem csak ugy egy picit gámázni, és 30fraget hoztam össze a fél órás kör alatt. na ezt tuti nem tudnám hozni 1.6-ban. Régen fent volt mindkettõ, de annyira rászoktunk a css-re hogy a 1.6 ment a lecsóba. a telepítõ megvan még valahol, de... nem lesz az már feltéve sztem sose. :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5156
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mivel nalam a source nem megy, en az 1.6-ot nyomom. Nem annyira veszes mint mondtatok. Egesz jol boldogulok ;) Mostanaban mar tobb fragem van mint halalom :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#5157
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Filter, autoaim ki, egérgyorsítás ki, USB port tunning be


he? :wtf:

tökjó, hogy ezt szimultán két topikban tárgyaljuk :D

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5158
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Fennvan a Source, csak nem teccik. :) Ettõl persze még nyomhatjuk. Az eddig tapasztalataimat és tudásomat félredobva épp mostanában tanulok újra CS-zni. :) Filter, autoaim ki, egérgyorsítás ki, USB port tunning be, sense le, kisfegyverek elõ. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5159
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jó az a source. fõleg azért, mert az igazi pro playerek 1.6-ot játszanak, és így source-ban lehet gyalázni a lámereket:D najó, itt is vannak olyan tagok, aki számomra golyóállóak, de 1.6-ban minden második olyan volt. :D

Jé: tessék feltenni source-t, és csinálunk bikemag klánt. bevesszük conort meg juhit, és átvesszük a világuralmat :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5160
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Igen, én is bedepültem néha, amikor nyüszítettek szegények az ágyútûzben. Volt, hogy direkt miattuk rohantam szembe a robotágyúkkal kezemben a rendkívül hatásos Gravity Gunnal, nehogy baja essen a kis bogciknak. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"