Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#4961
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
az 5 ezer forintos dvd olvasó nem rossz, de a 20ezres dvd író fényében meg mégis. de annyi meg most per pillanat nincs.


fõleg hogy a game is lesz vagy kerek 10rugó. tiszta kiadásba vagyok.

Iljics: mezem akko nem lesz?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4962
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

arczok:
hl2 csak dvd formában jelent meg hivatalosan, vagy van cd-s is? mert nem van dvd olvasó a gépemben.... (de csak meg kéne venni.... :rolleyes:)
szóval? ha kérek kölcsön egy dvd olvasót, felteszem, akkor menni fog dvd lemez nélkül?


Azt hiszem van cd-s is, ha minden igaz 5 cd-n adták ki. Miller Dh arc és sajnál 5 ezret egy dvd olvasóra. :D

#4963
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
mivel most megint egy újféle problémával állnak szemben a srácok, igen, egyenlõre reménytelennek néz ki. a brainstorming megy csak, hogy mit hogyan, de egy "valószínû" megoldást találtak még, de azt, hogy kiküszöbölni hogy lehet, nos arra még nincs kapacitás..... este megyek mirc-re, hogy megkérdezzem maddoxx-ot, mi is a pálya az emporio/provision update-tel, lesz-e, csinálják-e, stb. a fórumukon semmi hir róla...
el vagyok keseredve.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4964
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
asszem van cd-n is...
mintha haver azt mondta volna...de nem 100%...

off: ennyire reménytelen a helyzet?:-/
Autist Team:)



#4965
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
arczok:
hl2 csak dvd formában jelent meg hivatalosan, vagy van cd-s is? mert nem van dvd olvasó a gépemben.... (de csak meg kéne venni.... :rolleyes:)
szóval? ha kérek kölcsön egy dvd olvasót, felteszem, akkor menni fog dvd lemez nélkül?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4966
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Szétesés -> túlmelegszik
Csík -> VGA RAM hiba
Fehérség -> ezek együtt és/vagy driverbug

Sucks. :(

Feketeség -> táp, vagy áramszünet :air:

#4967
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
simán megleszek vele mert egyébként sem a legújabb hátékokkal játszom hanem bepótolom a pár év lemaradást..van mit;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4968
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Gyengébb a 9600 szériánál, de azért annyira nem gáz, HL2 1024*768@medium kellemesen fut és egész normálisan is néz ki ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4969
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
akkor jegeld nekem a kártyád bár az elvileg gyengébbb mint a mostani de legalább kártya meg ATI;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4970
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

hibák:HL2-csak a kontúrok vannak, szétesik a kép, csíkos a kép, a pálya egyik fele konkrétan totál fehér:D
A dirvert csak safe mode-ban szeretem feltenni egyedül a driver cleaner opicót nem vettem igénybe..de megpróbálom most aztán írok..
A tépot nem tudom milyen de elvileg minden okés meg érdekes módon ez az egész kb egy hete jött elõ, addig meg a gép ment 5-6 órát játék/internet film közben lag nélkül..
Szóval nem értem..
a kék halál azt írja cseréljem a kártyát:D


Szétesés -> túlmelegszik
Csík -> VGA RAM hiba
Fehérség -> ezek együtt és/vagy driverbug

Sucks. :(

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4971
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Nekem anyukám vette az Ákenben. Volt neki akciós kuponja, mert vmi 5.000 Ft fölött vett akciós marhalábszárat, és így kapott utalványt, émmeg mondtam, hogy akkor nosza, HL2-t, a lábszárkuponért! :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4972
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
a fele pronak is törtje van.....
sírok.
meg kellene vennem nekem is....
ááááááá

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4973
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Elõször volt a fagyás játék közben, mint kiderült, a 300W-os táp nem bírta a kiképzést - csere.
Aztán volt az, amikor HL2-ben tükrös volt a víz, ez meg azért volt, mert a 9200-es kártya drivere maradt fenn - új driver (gyári) telepít. (Aztán ezt persze leszed, és Omega felrak, és Softmod és blablabla.)

Tegnap fent voltam nyeten CS:S-zni, mát jobban ment, a csapatokban 2-3. helyekre szedtem fel magam, ha nem voltak pro-k. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4974
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
hibák:HL2-csak a kontúrok vannak, szétesik a kép, csíkos a kép, a pálya egyik fele konkrétan totál fehér:D
A dirvert csak safe mode-ban szeretem feltenni egyedül a driver cleaner opicót nem vettem igénybe..de megpróbálom most aztán írok..
A tépot nem tudom milyen de elvileg minden okés meg érdekes módon ez az egész kb egy hete jött elõ, addig meg a gép ment 5-6 órát játék/internet film közben lag nélkül..
Szóval nem értem..
a kék halál azt írja cseréljem a kártyát:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4975
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Biztosan túlmelegszik ? Konkrétan (szétesik a kép, csíkoz, pöttyöz, ilyenek ?) mi a hiba ? A kékhalált simán okozhatja egy gyenge táp is (milyened is van ?), Jorusnak is ez volt a gond 1 hete kb. ! A drivert így rakd fel, így a legtutibb:
1. mostani driver leszed a Programok eltávolítása ablakban
2. újraindítás, de F8-t nyomsz és "Safe mode"-ba bootolsz be
3. driver cleaner (google) futtatás
4. reboot normálisan
5. a legfrisebb 5.1 Catalyst (ati.com) telepítése
6. reboot

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4976
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Be van kakálva a kártyá, jól megy a hûtõ de állandóan melegszik és a dirvert sem tudom felrakni rendesn mert mindíg kék halál és driver hiba..
Új drivert próbáltam semmi hatás ugyanez..
Nem tudom mi lehet..lehet hogy valami szar kis probram basztatja és azért melegszik?Vagy a driver hiba miatt?(a win is újra lett rakva már párszor;) )
Szóval tanácstalan vagyok.
A kártyára azt hiszem meg vevõ lennék de ezt majd élõben;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4977
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Ja, 3DMark03-ban egy rakás pöttyöt hozott az órajel tuning. Melexik is rendesen. :) AtiToolban csináltam 3 profilt, azt ha nagyon kehhesedik, akkor egyel visszaveheti magát, de nem szokott gondja lenni. A RAMokon mondjuk csodálkozom, de mindegy. :)
Idõközben rájöttem, hogy az alaplap mér csak 333-on futtatja a 400-as RAM-okat, ezért 768 helyett most 1024 lett benne, és Dualban nyomják. Érezhetõ a különbség.

Ató? Cseh. Émmár csak ien vagyok, ha bringa, ha ató, akkor cseh. :D

Ez fura, mert attól még, hogy 512*256 memcsi volt benne menniük kellett volna 400-on, csak a Dual ki lett volna kapcsolva. Bár végülis 8, most van sok RAM-od, DC-ed és 400-on is mennek ! ;)

Én is szívesen vennék amcsi autót a bringa mellé, csakhát...

J feljebb mondta, hogy megtartja a kártyát, mert inkább autóra költ !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4978
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Jorci,nekem lehet köllene az a kártya...
ramdac,memoria,órajel mekkora!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#4979
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Octavia RS? :D :D

vagy: http://www.skoda.hu/...ry/1024/156.jpg
?

#4980
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
1,5 alapból van minden gépen.

Így nyomhatjuk élbõl ha az kell nektek.ztán majd frissitjük ha kell.