Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#4941
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
hát. az a helyzet, hogy tanultabb kollegámat idézve:


"valve fucked us"
így hát be kellett adnunk a derekunkat.

::kép::
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4942
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Letölthetõ, de DVD-9-re kell kiírni és kínai a nyelvezete...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4943
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 posts
Tudtam hogy van GT3 is csak a számítógép nem tud PS2 Emulátort megy gyík gyenge gyökér stb stb stb hozzá.Én is tervezem egy PS2 vásárlását.Ahogy Begbie is mondja tényleg nagyon olcsó.40ért lehet kapni újonnan.Az 576 shopban meg 46666 forint a PS2+Gran Turismo3+Memóriakártya.És tied a világ legjobb autós játéka!!!

Beg:GT4 már letölthetõ DCrõl.
NO OFF,USE SEARCH

#4944
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Nem, azok soha nem fogynak el, legyõzuésükért (Outrun) bónusz alkatrészeket kapsz, pl. a Wide Body Kit is csak így érhetõ el !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4945
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts

a térképen nincs több verseny jelölve. Ha bemegyek a garázsba, akkor a world map-on találok még többet is.


végülis mindegy. szal akkor nyerjem meg a versenyeket, és kész

suv-ok meg vannak csinálva szerintem.

a kis narancssárga háromszöggel jelölt "legyorsulandók" elfogynak egyszer? azokat is mindet likvidálni kell?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4946
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 posts
Ja,valakinek nincs meg a Dave Mirra Bmx program X bOx ra?Ha igen,milyen a játék?A bemutató videója ígéretes,csak hogy valóban jó-e?Nem akarom feleslegesen feliratni.
+szívtam már párszor...

#4947
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

az nfsu2-vel nem tudok tovább menni.

szal kicsit mintha egy bug-rengetegben csücsülnék, és nem látom a történetet merre kellene folytatni. Csak simán nyerjem meg a world mapon lévõ összes versenyt? és akkor mi lesz?


Minden versenyt (suv-okat is) meg kell nyerni, de a world maphoz nem kell bemenni a garázsba látható az utcán is. Ja és a végén megtudhatod az épületes történet végét. :(

#4948
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 posts
Szerintem a Project Gotham Racing 2 is állat,bár ott nincs annyi autó mint a GT2 ben.De ez azt hiszem csak X Box-on van.
De a GT2 tényleg király,már az elsö része is igen jó volt.
Régen-nemtom ki emlékszik rá-volt a C64-en a Streed Rod.Egy olyan játékot szívesen bevállalnék mondjuk X Box ra.

#4949
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
ez király..:)

http://www.computery.../images/RUL.jpg

http://www.gadgets.c...eestylebike.jpg
Van állásom...:bananadan

#4950
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Jaja, az _nagyon_ jó akció volt ! Én még kivárom a GT4-et, utána tuti jön a PS2 ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4951
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts

Hi!
Én most a Gran Turismo 2 vel játszok Playstation emulátorral.Valami Isteni az a játék nem véletlenül van odaírva mellé hogyThe Real Driving Simulator.Jogsit kell pl szerezni ahhoz hogy elindulhass versenyeken stb.Van benne kb 200 autó és lehet õket tuningolni szal az összes variációval együtt kb 1000-1200 kocsi van benne.Ezt a játékot semmi nem pipálja le!


De! A Gran Turismo 3 PS2-re :)

Géppel együtt olcsóbb volt, mint egy közepes videókártya. Ezért írtottam le a pc-mrõl minden játékot. (stratégiák kivételével)
Like a rock...

#4952
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
legyorsultad az összes ellenfelet?
Van állásom...:bananadan

#4953
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
az nfsu2-vel nem tudok tovább menni.

3 része van meg a városnak, 55%-nál járok, és a térképen nincs több verseny jelölve. Ha bemegyek a garázsba, akkor a world map-on találok még többet is. Ha ezek közül választok egy versenyt, akkor meg néha nem fizet érte semmit hiába nyerem meg. Ja meg a terepjárós versenyeket is el tudom innen érni, elég vicces beállni a hummerek mellé a MAzda rx7-tel :)

szal kicsit mintha egy bug-rengetegben csücsülnék, és nem látom a történetet merre kellene folytatni. Csak simán nyerjem meg a world mapon lévõ összes versenyt? és akkor mi lesz?

pliz help:help:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4954
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 posts
Hi!
Én most a Gran Turismo 2 vel játszok Playstation emulátorral.Valami Isteni az a játék nem véletlenül van odaírva mellé hogyThe Real Driving Simulator.Jogsit kell pl szerezni ahhoz hogy elindulhass versenyeken stb.Van benne kb 200 autó és lehet õket tuningolni szal az összes variációval együtt kb 1000-1200 kocsi van benne.Ezt a játékot semmi nem pipálja le!
NO OFF,USE SEARCH

#4955
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 posts
nah tegnap vettem meg a hl2õt elegemvolt a törtbõl a deore 525ös tárcsafékmellé:)

#4956
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
HL 2 5e-ért itt: http://forum.hwsw.hu...showtopic=79732

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4957
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Ma fizettem ki, úgyhogy lesz. (a mez eszembe se jutott... :( :shame: )

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4958
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
ki:
pedál lesz?
be

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4959
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
nagyon elegántos 5 CD-s verzióban lehet kapni boltban, a pénzedért kapsz egy DVD tokot amibe bele van gyömködve az 5 darab papírtokos CD, kézikönyv nincs...Valve rulez... :rolleyes:

@tam
fogalmam sincs, szerintem lesz de nem ígérek semmit, mert azt be is tudom tartani !
(nyügös az életem, ígérem ráfekszem a témára és lesz !!)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4960
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Miller Dh arc és sajnál 5 ezret egy dvd olvasóra. :D

ki az? ismered? mert nekem most annyi pénzem sincs, hogy gyalog hazamenjek....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.